Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ 2006/07 - 9. kolo 11.03.07

V devátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Letohrad - M.Třebová 6,5:1,5, Žamberk B - Č.Třebová B 4,5:3,5, Jablonné n/O. - Kunvald 4,5:3,5, Üstí n/O. C - FYGR 4:4, Svitavy - H.Čermná 4:4, Č.Třebová A - M.Trnávka 6,5:1,5


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

Spartak OEZ Letohrad – Slovan Moravská Třebová SK Žamberk B – Lokomotiva Česká Třebová B

   1.  Veselý P.                   1910     1:0    Urbášek O.         H  2037            1.  Zámečník B.              1968     0:1    Šimek J.                      2105

   2.  Mikyska K.              1827     1:0    Glöckner J.         H  1902            2.  Wiesinger W.     V   1914     1/2    Petráž M.                   1927

   3.  Maceška B.         H   1851     1:0    Tichý D.              H  1964            3.  Kalous T.                  1785     1/2    Šimek Z.                     1870

   4.  Řehák J.                     1849     1/2    Sojma Z.                    1866            4.  Martinec J.                1708     1/2    Vondra L.                  1990

   5.  Papáček M.               1920     1:0    Grepl P.                    1814            5.  Jeništa J.                    1796     1:0    Borek P.                    1901

   6.  Krumer M.                 1919     1:0    Chvojka A.              1747            6.  Kacálek K.                1825     1/2    Gregor P.                  1622

   7.  Sysr P.                       1589     1/2    Cedzo Š.                    1736            7.  Mazura M.                 1890     1:0    Petrážová K.            1561

   8.  Janeček O.                 1548     1/2    Valíček K.                1699            8.  Brdíček D.                1743     1/2    Schmid M.                 1440

                                  6.5 : 1.5                                                                        4.5 : 3.5

TJ Jablonné nad Orlicí – ŠO K a.s. Kunvald          Jiskra Ústí nad Orlicí C – FYGR Lanškroun

   1.  Tuvšinbajar D.  H   2044     1/2    Keprta S.             H  1888            1.  Pečinka M.          V   2050     1/2    Pokorný T.          V   2279

   2.  Černý K.                    2005     1/2    Vymetálek P.           1791            2.  Poslušný M.       V   1935     1/2    Šilar L.                 V   2029

   3.  Filip L.                      1756     1:0    Dvořák E.                 1733            3.  Smola J.                      1814     0:1    Solil R.                      1900

   4.  Černohous J.            1715     1/2    Štěpán S.                   1695            4.  Kylar P.               V   2062     0:1    Paukert I.                  1784

   5.  Kubíček V.               1618     1:0    Šlezingr V.               1696            5.  Halbrštát D.             1736     1/2    Novotný K.              1596

   6.  Felcman T.           H   1597     0:1    Hodek R.                  1691            6.  Glembek B.               1743     1:0    Novák M.                  1506

   7.  Černý V.                    1592     1/2    Rusz G.                     1629            7.  Taslar K.                    1635     1:0    Marek M.                   1392

   8.  Felcman M.         H   1422     1/2    Výprachtický D. H 1384            8.  Dostál L.                   1543     1/2    Fabian K.                  1569

                                  4.5 : 3.5                                                                           4 : 4

      ŠK Svitavy – TJ Sokol Horní Čermná     Lokomotiva Česká Třebová A – Sokol Městečko Trnávka

   1.  Riedl T.                      1763     1:0    Merta M.                   1771            1.  Hurt L.                       2112     1:0    Navrátil M.               1715

   2.  Bartoš K.                   1727     1/2    Merta J.                      1810            2.  Pelcl K.                     1653     1/2    Izák M.                       1724

   3.  Havel F.                     1828     1:0    Motl L.                      1596            3.  Petrželka K.             1900     1:0    Franc F.                      1640

   4.  Veselý O.                  1700     1/2    Nikl J.                        1568            4.  Pěkník M.           H  1893     1:0    Pavlů P.                    1575

   5.  Strachoň L.               1698     0:1    Pecháček T.              1524            5.  Šebrle J.                     1801     0:1    Bušina V.                  1560

   6.  Riedl V.                     1657     0:1    Dostálek V.              1663            6.  Křemenák J.              1759     1:0    Rovner O.                 1542

   7.  Svatoš Z.                   1693     1:0    Žídek P.                    1000            7.  Palla S.                 H  1682     1:0    Lattenberg F.           1250

   8.  Beneš L.                    1602     0:1    Vacek M.                   1489            8.  Flos P.                       1672     1:0    Žůrek O.                    1250

                                     4 : 4                                                                           6.5 : 1.5

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   Jiskra Ústí nad Orlicí C                      9    7    2    0         23              32       45.5   :  26.5

                   2.   Lokomotiva Česká Třebová A           9    7    0    2         21              32          45   :  27

                   3.   Lokomotiva Česká Třebová B           9    6    2    1         20              35          43   :  29

                   4.   FYGR Lanškroun                               9    5    3    1         18              32       41.5   :  30.5

                   5.   SK Žamberk B                                   9    6    0    3         18              30          42   :  30

                   6.   TJ Slovan Moravská Třebová            9    5    0    4         15              33          42   :  30

                   7.   TJ Spartak OEZ Letohrad                  9    3    2    4         11              28          37   :  35

                   8.   TJ Jablonné nad Orlicí                       9    3    0    6           9              19          30   :  42

                   9.   ŠO K a.s. Kunvald                              9    2    1    6           7              20          29   :  43

                 10.   Sokol Městečko Trnávka                   9    2    1    6           7              11          23   :  49

                 11.   ŠK Svitavy                                         9    1    2    6           5              18          29   :  43

                 12.   TJ Sokol Horní Čermná                     9    0    1    8           1              14          25   :  47

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.