Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ 2006/07 - 10. kolo 25.03.07

V desátém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: M.Třebová - M.Trnávka 4:4, H.Čermná - Č.Třebová A 3:5, FYGR - Svitavy 3:5, Kunvald - Ústí n/O. C 3:5, Č.Třebová B - Jablonné n/O. 4:4, Letohrad - Žamberk B 3:5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

TJ Slovan Mor. Třebová – Sokol Městečko Trnávka Sokol Horní Čermná – Lokomotiva Č. Třebová A

   1.  Sojma Z.                     1866     1/2    Burian M.                 1834            1.  Merta M.                    1771     1:0    Pelcl K.                     1653

   2.  Grepl P.                     1814     1/2    Navrátil M.              1715            2.  Merta J.                      1810     0:1    Petrželka K.             1900

   3.  Chvojka A.               1747     1:0    Izák M.                      1724            3.  Motl L.                      1596     1/2    Pěkník M.           H  1893

   4.  Buriánek P.              1789     1/2    Bureš V.                    1653            4.  Slavíček M.              1778     1/2    Šebrle J.                     1801

   5.  Cedzo Š.                    1736     1:0    Franc F.                     1640            5.  Turek P.                     1000     1/2    Křemenák J.              1759

   6.  Endl V.                      1615     0:1    Pavlů P.                    1575            6.  Dostálek V.              1663     0:1    Jasanský K.              1804

   7.  Vícha K.                    1250     1/2    Bušina V.                  1560            7.  Žídek P.                     1000     1/2    Palla S.                 H  1682

   8.  Valíček K.                 1699     0:1    Lattenberg F.           1250            8.  Šilar J.                        1578     0:1    Flos P.                       1672

                                     4 : 4                                                                              3 : 5

           FYGR Lanškroun – ŠK Svitavy                    ŠO K a.s. Kunvald – Jiskra Ústí nad Orlicí C

   1.  Šilar L.                 V   2029     1/2    Riedl T.                     1763            1.  Dvořák E.                 1733     1/2    Pečinka M.          V   2050

   2.  Solil R.                      1900     1:0    Bartoš K.                  1727            2.  Šlezingr V.                1696     1/2    Poslušný M.       V   1935

   3.  Novotný K.              1596     1:0    Rosenkranz J.          1760            3.  Hodek R.                   1691     1/2    Smola J.                      1814

   4.  Novák M.                  1506     0:1    Tesař J.                       1870            4.  Rusz G.                      1629     1/2    Kylar P.               V   2062

   5.  Marek M.                   1392     0:1    Havel F.                    1828            5.  Tobiška J.                  1576     1/2    Halbrštát D.             1736

   6.  Fabian K.                  1569     1/2    Strachoň L.              1698            6.  Rusz R.                      1557     0:1    Glembek B.               1743

   7.  Vu A.                          1250     0:1    Riedl V.                     1657            7.  Mlynář M.                 1453     0:1    Taslar K.                    1635

   8.  Pilný J.                      1282     0:1    Maděra S.                  1819            8.  Výprachtický D. H  1384     1/2    Krummer D.              1833

                                     3 : 5                                                                              3 : 5

Lokomotiva Česká Třebová B – TJ Jablonné nad Orlicí TJ Spartak OEZ Letohrad – SK Žamberk B

   1.  Šimek J.                      2105     1:0    Tuvšinbajar D.  H  2044            1.  Veselý P.                   1910     1:0    Zámečník B.              1968

   2.  Petráž M.                   1927     1/2    Bednář M.                 1923            2.  Mikyska K.              1827     1/2    Wiesinger W.     V   1914

   3.  Šimek Z.                     1870     0:1    Černý K.                   2005            3.  Maceška B.          H  1851     0:1    Kalous T.                  1785

   4.  Vondra L.                  1990     0:1    Černohous J.            1715            4.  Krumer M.                 1919     1:0    Martinec J.                1708

   5.  Borek P.                    1901     1/2    Kubíček V.               1618            5.  Sysr P.                       1589     0:1    Dungl P.                   1789

   6.  Gregor P.                  1622     1:0    Felcman T.           H  1597            6.  Janeček O.                 1548     0:1    Kacálek K.                1825

   7.  Petrážová K.            1561     0:1    Černý V.                    1592            7.  Lorenc J.              H  1270     1/2    Brdíček D.                1743

   8.  Pirkl L.                      1498     1:0    Vorlíček P.               1620            8.  Lorenc J.                    1000     0:1    Kopal V.                    1432

                                     4 : 4                                                                              3 : 5

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   Jiskra Ústí nad Orlicí C                    10    8    2    0         26              34       50.5   :  29.5

                   2.   Lokomotiva Česká Třebová A         10    8    0    2         24              35          50   :  30

                   3.   Lokomotiva Česká Třebová B         10    6    3    1         21              38          47   :  33

                   4.   SK Žamberk B                                 10    7    0    3         21              34          47   :  33

                   5.   FYGR Lanškroun                             10    5    3    2         18              34       44.5   :  35.5

                   6.   TJ Slovan Moravská Třebová          10    5    1    4         16              35          46   :  34

                   7.   TJ Spartak OEZ Letohrad                10    3    2    5         11              30          40   :  40

                   8.   TJ Jablonné nad Orlicí                     10    3    1    6         10              22          34   :  46

                   9.   ŠK Svitavy                                       10    2    2    6           8              22          34   :  46

                 10.   Sokol Městečko Trnávka                 10    2    2    6           8              13          27   :  53

                 11.   ŠO K a.s. Kunvald                            10    2    1    7           7              20          32   :  48

                 12.   TJ Sokol Horní Čermná                   10    0    1    9           1              15          28   :  52

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.