Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy východ 2006/07 - 11. kolo 15.04.07

V jedenáctém kole Krajského přeboru 2. třídy východ byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk B - M.Třebová 4,5:3,5, Jablonné n/O. - Letohrad 4:4, Ústí n/O. C - Č.Třebová B 3,5:4,5, Svitavy - Kunvald 6:2, Č.Třebová A - FYGR 5,5:2,5, M.Trnávka - H.Čermná 4:4. První místo a postup do KP1 si vybojovala Lokomotiva Česká Třebová A (Blahopřejeme !!!), poslední místo a s tím související sestup připadl družstvu Horní Čermné. Díky sestupu AveKontaktu z 2. ligy C však sestoupí ještě Kunvald (horší ze dvou družstev KP2V a KP2Z na 11 místě)..


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

SK Žamberk B – TJ Slovan Moravská Třebová TJ Jablonné nad Orlicí – TJ Spartak OEZ Letohrad

   1.  Zámečník B.              1968     1/2    Urbášek O.         H  2037            1.  Tuvšinbajar D.   H  2044     1/2    Veselý P.                   1910

   2.  Wiesinger W.    V   1914     1:0    Glöckner J.         H  1902            2.  Černý K.                    2005     1/2    Bříza M.                     2009

   3.  Kalous T.                  1785     1/2    Sojma Z.                    1866            3.  Filip L.                      1756     1/2    Mikyska K.              1827

   4.  Jeništa J.                    1796     1:0    Grepl P.                    1814            4.  Černohous J.            1715     1/2    Sysr P.                       1589

   5.  Dungl P.                   1789     1:0    Chvojka A.              1747            5.  Kubíček V.               1618     1/2    Maceška V.               1563

   6.  Kacálek K.                1825     1/2    Cedzo Š.                    1736            6.  Černý V.                    1592     1/2    Buryška T.                1694

   7.  Brdíček D.                1743     0:1    Endl V.                      1615            7.  Vorlíček P.               1620     1/2    Janeček O.                 1548

   8.  Hurdes E.                  1491     0:1    Vícha K.                    1250            8.  Řehák M.                   1100     1/2    Janeček V.                 1441

                                  4,5 : 3,5                                                                           4 : 4

Jiskra Ústí nad Orlicí C – Lokomotiva Česká Třebová B ŠK Svitavy – ŠO K a.s. Kunvald

   1.  Pečinka M.         V   2050     1/2    Šimek J.                     2105            1.  Riedl T.                      1763     1/2    Keprta S.              H  1888

   2.  Poslušný M.      V   1935     0:1    Petráž M.                  1927            2.  Bartoš K.                   1727     1/2    Vymetálek P.            1791

   3.  Smola J.                      1814     1/2    Šimek Z.                    1870            3.  Rosenkranz J.           1760     1/2    Dvořák E.                 1733

   4.  Kylar P.               V   2062     0:1    Vondra L.                 1990            4.  Tesař J.                       1870     1:0    Štěpán S.                   1695

   5.  Halbrštát D.             1736     1/2    Borek P.                    1901            5.  Havel F.                     1828     1:0    Šlezingr V.                1696

   6.  Glembek B.               1743     0:1    Gregor P.                  1622            6.  Veselý O.                  1700     1/2    Hodek R.                   1691

   7.  Taslar K.                    1635     1:0    Petrážová K.            1561            7.  Strachoň L.               1698     1:0    Rusz G.                      1629

   8.  Krummer D.              1833     1:0    Pirkl L.                     1498            8.  Maděra S.                  1819     1:0    Tobiška J.                  1576

                                  3,5 : 4,5                                                                           6 : 2

Lokomotiva Česká Třebová A – FYGR Lanškroun Sokol Městečko Trnávka – TJ Sokol Horní Čermná

   1.  Pelcl K.                     1653     1/2    Šilar L.                 V   2029            1.  Šmíd F.                       1794     1:0    Merta J.                      1810

   2.  Petrželka K.             1900     1:0    Solil R.                      1900            2.  Navrátil M.               1715     1/2    Motl L.                      1596

   3.  Pail M.                 H   1897     1/2    Paukert I.                  1784            3.  Izák M.                       1724     1:0    Nikl J.                        1568

   4.  Šebrle J.                     1801     1:0    Novotný K.             1596            4.  Bureš V.                     1653     0:1    Slavíček M.              1778

   5.  Křemenák J.              1759     0:1    Marek M.                  1392            5.  Franc F.                      1640     0:1    Pecháček T.              1524

   6.  Jasanský K.              1804     1/2    Fabian K.                  1569            6.  Pavlů P.                    1575     1/2    Cimprich M.             1568

   7.  Palla S.                H   1682     1:0    Chmelík O.               1250            7.  Bušina V.                  1560     1:0    Betlach J.                   1529

   8.  Flos P.                       1672     1:0    Pilný J.                      1282            8.  Žůrek O.                    1250     0:1    Motl J.                        1650

                                  5,5 : 2,5                                                                           4 : 4

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   Lokomotiva Česká Třebová A     11    9    0    2         27              39       55,5   :  32,5

                   2.   Jiskra Ústí nad Orlicí C                    11    8    2    1         26              36          54   :  34

                   3.   Lokomotiva Česká Třebová B         11    7    3    1         24              41       51,5   :  36,5

                   4.   SK Žamberk B                                 11    8    0    3         24              37       51,5   :  36,5

                   5.   FYGR Lanškroun                             11    5    3    3         18              35          47   :  41

                   6.   TJ Slovan Moravská Třebová          11    5    1    5         16              37       49,5   :  38,5

                   7.   TJ Spartak OEZ Letohrad                11    3    3    5         12              30          44   :  44

                   8.   ŠK Svitavy                                       11    3    2    6         11              26          40   :  48

                   9.   TJ Jablonné nad Orlicí                     11    3    2    6         11              22          38   :  50

                 10.   Sokol Městečko Trnávka                 11    2    3    6           9              16          31   :  57

                 11.   ŠO K a.s. Kunvald                        11    2    1    8           7              20          34   :  54

                 12.   TJ Sokol Horní Čermná              11    0    2    9           2              18          32   :  56

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.