Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ 2006/07 - 8. kolo 25.02.07

V osmém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim D - Choceň B 2,5:5,5, Polička C - Polabiny E 3:5, Chrudim C - V.Mýto B 3,5:4,5, Prachovice - Rapid G 5,5:2,5, H.Městec - Kavárna Evropa 2,5:5,5, Choceň A - Hlinsko 3,5:4,5


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

 

    TJ ŠO Chrudim D – Spartak Choceň B            TJ Štefanydes Polička C – 2222 ŠK Polabiny E

   1.  Ždímal P.                   1672     1/2    Starý S.                      1393            1.  Zeman L.              H  1946     0:1    Roub B.                     1861

   2.  Mužík F.                    1625     1/2    Marinov P.         H  1757            2.  Charouz M.         V   1841     0:1    Baťa S.                       1810

   3.  Krys J.                        1631     1/2    Doseděl Z.                1672            3.  Jerman M.                  1685     1:0    Cidlinský V.            1836

   4.  Bureš Z.                     1453     0:1    Nedelčev R.             1533            4.  Stodola Z.                 1769     1:0    Vorel B.                     1772

   5.  Krys J.                        1446     0:1    Šlégr M.                    1497            5.  Navrátil L.                1755     0:1    Krejčí J.                     1640

   6.  Hnát L.                      1551     0:1    Držmíšek J.               1250            6.  Klíma L.                    1531     0:1    Kvapil P.                  1476

   7.  Žák P.                         1669     0:1    Šmejdíř W.               1000            7.  Sodomka A.              1559     0:1    Kouba P.                   1614

   8.  Kůs T.                        1502     1:0    Fajt L.                        1100            8.  Zeman A.                   1622     1:0    Křišťál Z.                  1396

                                  2.5 : 5.5                                                                           3 : 5

      ŠO Chrudim C – ŠK Vysoké Mýto B              SK Holcim Prachovice – ŠK Rapid Pardubice G

   1.  Půlpán J.                   1762     0:1    Beneš M.                   1816            1.  Skokan J.                   2019     0:1    Provazník J.             1921

   2.  Krys J.                        2068     1/2    Lipavský D.       V   1932            2.  Starý L.                      1861     1:0    Janko J.                      1830

   3.  Kokeš B.                   2008     1/2    Trhal T.                      1910            3.  Müller P.                   2000     1:0    Urbánek J.                 1802

   4.  Linhart Z.                  1902     1/2    Trhal M.                    1896            4.  Řechková M.            1856     1:0    Pyskatý J.                 1854

   5.  Němec B.                   1901     0:1    Švécar J.                    1880            5.  Šindelář P.                1851     1/2    Hrnčiarik K.             1816

   6.  Bartoš M.                  1673     1/2    Ptáček M.                 1806            6.  Honek J.                    1772     1:0    Kalhous M.              1581

   7.  Mrha J.                       1831     1/2    Mergl J.                     1772            7.  Tlapák S.                   1793     0:1    Kotlant T.                 1500

   8.  Kohoutek T.             1823     1:0    Ondrej T.                  1638            8.  Vondráček E.           1720     1:0    Šebek J.                      1420

                                  3.5 : 4.5                                                                        5.5 : 2.5

Dymák Heřmanův Městec – Kavárna Evropa Pardubice Spartak Choceň A – ŠO  DDM  Hlinsko

   1.  Pačovský M.      H   2021     0:1    Nadrchal T.              2002            1.  Kučera J.                    1914     1:0    Roušar Z.                   1920

   2.  Hon J.                         1947     1:0    Seidl Z.                      1907            2.  Ernes J.                      1989     0:1    Ducheček J.              1954

   3.  Pavlovec V.              1886     1/2    Kučera A.                 1695            3.  Vavroušek P.           1782     1/2    Adámek M.               1904

   4.  Killer F.               H   1612     0:1    Horáček M.              1628            4.  Jindrásek M.       H  1806     1/2    Dvořák S.                  1825

   5.  Král M.                      1702     0:1    Michlian Š.              1777            5.  Weis L.                      1780     1/2    Zámečník J.          H  1720

   6.  Režný Z.                    1751     1:0    Juchelka P.               1000            6.  Navrátil V.                1767     1:0    Štorek L.                   1736

   7.  Rychnovský J.         1000     0:1    Hennig T.                 1992            7.  Janeček F.                  1708     0:1    Vojanec H.                1678

   8.  Horák M.                   1000     0:1    Zelenka P.                1457            8.  Siegel J.                     1743     0:1    Šťulík J.                     1000

                                  2.5 : 5.5                                                                        3.5 : 4.5

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   Kavárna Evropa Pardubice                 8    7    0    1         21              35       42.5   :  21.5

                   2.   ŠK Vysoké Mýto B                            8    7    0    1         21              32          41   :  23

                   3.   SK Holcim Prachovice                       8    6    1    1         19              32       37.5   :  26.5

                   4.   ŠO  DDM  Hlinsko                             8    6    1    1         19              28       38.5   :  25.5

                   5.   ŠO Chrudim C                                    8    5    0    3         15              29       37.5   :  26.5

                   6.   Spartak Choceň A                              8    4    1    3         13              28       38.5   :  25.5

                   7.   ŠK Rapid Pardubice G                         8    4    0    4         12              27          32   :  32

                   8.   2222 ŠK Polabiny E                          8    3    0    5           9              17          25   :  39

                   9.   Dymák Heřmanův Městec                 8    2    2    4           8              22       28.5   :  35.5

                 10.   Spartak Choceň B                              8    1    1    6           4              16          25   :  39

                 11.   TJ Štefanydes Polička C                    8    0    0    8           0              15          19   :  45

                 12.   TJ ŠO Chrudim D                               8    0    0    8           0              14          19   :  45

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.