Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ 2006/07 - 9. kolo 11.03.07

V devátém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Hlinsko - Chrudim D 7:1, Kavárna Evropa - Choceň A 5,5:2,5, Rapid G - H.Městec 4,5:3,5, V.Mýto B - Prachovice 5:3, Polabiny E - Chrudim C 3,5:4,5, Choceň B - Polička C 3:5


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

    ŠO  DDM  Hlinsko – TJ ŠO Chrudim D           Kavárna Evropa Pardubice – Spartak Choceň A

   1.  Roušar Z.                   1920     1:0    Mužík F.                   1625            1.  Nadrchal T.               2002     1:0    Kučera J.                    1914

   2.  Hanus M.            H   1936     1/2    Krys J.                       1631            2.  Seidl Z.                      1907     1:0    Ernes J.                      1989

   3.  Holfeuer A.               1847     1:0    Bureš Z.                     1453            3.  Mazuch J.                  1941     1:0    Vavroušek P.           1782

   4.  Dvořák S.                  1825     1:0    Krys J.                       1446            4.  Horáček M.               1628     1/2    Jindrásek M.       H  1806

   5.  Štorek L.                   1736     1:0    Hnát L.                      1551            5.  Michlian Š.               1777     0:1    Weis L.                      1780

   6.  Vojanec H.                1678     1:0    Kůs M.                      1389            6.  Juchelka P.               1000     0:1    Navrátil V.                1767

   7.  Šťulík J.                     1000     1:0    Stryka R.                   1472            7.  Hennig T.                  1992     1:0    Janeček F.                  1708

   8.  Rott M.                      1000     1/2    Kůs T.                        1502            8.  Beneš D.                    1713     1:0    Janeček P.                 1100

                                     7 : 1                                                                           5.5 : 2.5

ŠK Rapid Pardubice G – Dymák Heřmanův Městec ŠK Vysoké Mýto B – SK Holcim Prachovice

   1.  Provazník J.             1921     1:0    Pačovský M.      H  2021            1.  Lipavský D.       V   1932     1:0    Müller P.                   2000

   2.  Pyskatý J.                 1852     1/2    Hon J.                        1947            2.  Trhal T.                      1910     1:0    Přibyl J.                     1884

   3.  Janko J.                      1830     0:1    Král M.                      1702            3.  Trhal M.                     1896     1/2    Řechková M.            1856

   4.  Pyskatý J.                 1854     0:1    Režný Z.                    1751            4.  Švécar J.                     1880     1:0    Šindelář P.                1851

   5.  Koutný L.                 1620     0:1    Kýhos A.                  1884            5.  Marek J.                     1748     0:1    Honek J.                    1772

   6.  Kalhous M.              1581     1:0    Tunega F.                  1767            6.  Ptáček M.                  1806     1/2    Kouba P.                   1801

   7.  Cvrček M.                 1250     1:0    Rychnovský J.        1000            7.  Mergl J.                      1772     0:1    Tlapák S.                   1793

   8.  Kotlant T.                 1500     1:0    Horák M.                  1000            8.  Kosek M.                  1697     1:0    Vondráček E.           1720

                                  4.5 : 3.5                                                                           5 : 3

      2222 ŠK Polabiny E – ŠO Chrudim C               Spartak Choceň B – TJ Štefanydes Polička C

   1.  Roub B.                     1861     1:0    Kokeš B.                   2008            1.  Starý S.                      1393     0:1    Zeman L.              H  1946

   2.  Škroch M.           V   1830     0:1    Linhart Z.                 1902            2.  Marinov P.          H  1757     1:0    Charouz M.         V   1841

   3.  Dudek V.                   1729     1:0    Culek K.                   1743            3.  Nikl L.                       1706     0:1    Jerman M.                  1685

   4.  Vorel B.                     1772     1/2    Němec B.                   1901            4.  Doseděl Z.                1672     0:1    Stodola Z.                 1769

   5.  Krejčí J.                     1640     0:1    Bartoš M.                  1673            5.  Nedelčev R.              1533     1:0    Navrátil L.                1755

   6.  Kvapil P.                  1476     0:1    Kůs M.                      1661            6.  Šlégr M.                     1497     0:1    Klíma L.                    1531

   7.  Škorpík F.                 1612     1:0    Mrha J.                       1831            7.  Šmejdíř W.                1000     0:1    Zeman A.                   1622

   8.  Růžička F.           H   1250     0:1    Sokol P.                    1669            8.  Janoušek M.             1250     1:0    Schaffer D.                 1296

                                  3.5 : 4.5                                                                           3 : 5

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   Kavárna Evropa Pardubice                 9    8    0    1         24              40          48   :  24

                   2.   ŠK Vysoké Mýto B                            9    8    0    1         24              36          46   :  26

                   3.   ŠO  DDM  Hlinsko                             9    7    1    1         22              34       45.5   :  26.5

                   4.   SK Holcim Prachovice                       9    6    1    2         19              34       40.5   :  31.5

                   5.   ŠO Chrudim C                                    9    6    0    3         18              33          42   :  30

                   6.   ŠK Rapid Pardubice G                         9    5    0    4         15              31       36.5   :  35.5

                   7.   Spartak Choceň A                              9    4    1    4         13              30          41   :  31

                   8.   2222 ŠK Polabiny E                          9    3    0    6           9              20       28.5   :  43.5

                   9.   Dymák Heřmanův Městec                 9    2    2    5           8              25          32   :  40

                 10.   Spartak Choceň B                              9    1    1    7           4              19          28   :  44

                 11.   TJ Štefanydes Polička C                    9    1    0    8           3              20          24   :  48

                 12.   TJ ŠO Chrudim D                               9    0    0    9           0              14          20   :  52

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.