Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ 2006/07 - 10. kolo 25.03.07

V desátém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Chrudim D - Polička C 2,5:5,5, Chrudim C - Choceň B 3,5:4,5, Prachovice - Polabiny E 4:4, H.Městec - V.Mýto B 3,5:4,5, Choceň A - Rapid G 3:5, Hlinsko - Kavárna Evropa 5,5:2,5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

TJ ŠO Chrudim D – TJ Štefanydes Polička C               ŠO Chrudim C – Spartak Choceň B

   1.  Ždímal P.                   1672     0:1    Zeman L.              H  1946            1.  Půlpán J.                   1762     1/2    Starý S.                      1393

   2.  Mužík F.                    1625     1/2    Charouz M.         V   1841            2.  Linhart Z.                  1902     1:0    Marinov P.          H  1757

   3.  Krys J.                        1631     0:1    Jerman M.                  1685            3.  Culek K.                    1743     0:1    Nikl L.                       1706

   4.  Bureš Z.                     1453     0:1    Stodola Z.                 1769            4.  Němec B.                   1901     1/2    Doseděl Z.                1672

   5.  Krys J.                        1446     0:1    Navrátil L.               1755            5.  Bartoš M.                  1673     1:0    Nedelčev R.              1533

   6.  Kůs M.                       1389     0:1    Klíma L.                    1531            6.  Kůs M.                       1661     1/2    Šlégr M.                     1497

   7.  Stryka R.                   1472     1:0    Zeman A.                   1622            7.  Mrha J.                       1831     0:1    Šmejdíř W.                1000

   8.  Kůs T.                        1502     1:0    Stodola J.            H  1378            8.  Sokol P.                    1669     0:1    Janoušek M.             1250

                                  2.5 : 5.5                                                                        3.5 : 4.5

SK Holcim Prachovice – 2222 ŠK Polabiny E       Dymák Heřmanův Městec – ŠK Vysoké Mýto B

   1.  Starý L.                      1861     1:0    Baťa S.                       1810            1.  Pačovský M.      H  2021     1/2    Beneš M.                   1816

   2.  Řechková M.            1856     0:1    Dudek V.                  1729            2.  Hon J.                         1947     1/2    Lipavský D.       V   1932

   3.  Šindelář P.                1851     1:0    Vorel B.                     1772            3.  Pavlovec V.              1886     1:0    Trhal T.                      1910

   4.  Honek J.                    1772     0:1    Krejčí J.                     1640            4.  Král M.                      1702     1:0    Trhal M.                     1896

   5.  Tlapák S.                   1793     0:1    Kvapil P.                  1476            5.  Režný Z.                    1751     0:1    Švécar J.                     1880

   6.  Vondráček E.           1720     1/2    Kouba P.                  1614            6.  Kýhos A.                  1884     0:1    Marek J.                     1748

   7.  Sedlák P.                   1553     1:0    Křišťál Z.                  1396            7.  Tunega F.                  1767     1/2    Kosek M.                  1697

   8.  Honek O.                  1399     1/2    Indra A.                     1000            8.  Rychnovský J.         1000     0:1    Ondrej T.                   1638

                                     4 : 4                                                                           3.5 : 4.5

Spartak Choceň A – ŠK Rapid Pardubice G        ŠO  DDM  Hlinsko – Kavárna Evropa Pardubice

   1.  Kučera J.                    1914     0:1    Provazník J.             1921            1.  Roušar Z.                   1920     1/2    Nadrchal T.               2002

   2.  Ernes J.                      1989     0:1    Pyskatý J.                 1852            2.  Ducheček J.              1954     1:0    Seidl Z.                      1907

   3.  Vavroušek P.           1782     1/2    Janko J.                      1830            3.  Adámek M.               1904     1:0    Kučera A.                  1695

   4.  Jindrásek M.       H   1806     1/2    Urbánek J.                1802            4.  Holfeuer A.               1847     0:1    Horáček M.               1628

   5.  Weis L.                      1780     1:0    Pyskatý J.                 1854            5.  Dvořák S.                  1825     1:0    Michlian Š.               1777

   6.  Navrátil V.                1767     1/2    Koutný L.                1620            6.  Zámečník J.          H  1720     1:0    Juchelka P.               1000

   7.  Janeček F.                  1708     1/2    Kalhous M.              1581            7.  Štorek L.                   1736     1/2    Hennig T.                  1992

   8.  Janeček P.                 1100     0:1    Kotlant T.                 1500            8.  Vojanec H.                1678     1/2    Zelenka P.                 1457

                                     3 : 5                                                                           5.5 : 2.5

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Vysoké Mýto B                          10    9    0    1         27              39       50.5   :  29.5

                   2.   ŠO  DDM  Hlinsko                           10    8    1    1         25              38          51   :  29

                   3.   Kavárna Evropa Pardubice               10    8    0    2         24              41       50.5   :  29.5

                   4.   SK Holcim Prachovice                     10    6    2    2         20              37       44.5   :  35.5

                   5.   ŠO Chrudim C                                  10    6    0    4         18              35       45.5   :  34.5

                   6.   ŠK Rapid Pardubice G                       10    6    0    4         18              34       41.5   :  38.5

                   7.   Spartak Choceň A                            10    4    1    5         13              31          44   :  36

                   8.   2222 ŠK Polabiny E                        10    3    1    6         10              23       32.5   :  47.5

                   9.   Dymák Heřmanův Městec               10    2    2    6           8              27       35.5   :  44.5

                 10.   Spartak Choceň B                            10    2    1    7           7              22       32.5   :  47.5

                 11.   TJ Štefanydes Polička C                  10    2    0    8           6              25       29.5   :  50.5

                 12.   TJ ŠO Chrudim D                             10    0    0  10           0              16       22.5   :  57.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.