Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

17.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2. třídy západ 2006/07 - 11. kolo 15.04.07

V jedenáctém kole Krajského přeboru 2. třídy západ byly dosaženy tyto výsledky: Kavárna Evropa - Chrudim D 5:2, Rapid G - Hlinsko 3:5, V.Mýto B - Choceň A 4,5:3,5, Polabiny E - H.Městec 3:5, Choceň B - Prachovice 4,5:3,5, Polička C - Chrudim C 4,5:3,5. První místo a postup do KP1 si vybojovalo B družstvo ŠK Vysoké Mýto (Blahopřejeme !!!), poslední místo a sestup zůstal na D družstvu Chrudimě.


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

Kavárna Evropa Pardubice – TJ ŠO Chrudim D     ŠK Rapid Pardubice G – ŠO  DDM  Hlinsko

   1.  Nadrchal T.               2002     1/2    Ždímal P.                  1672            1.  Janko J.                      1830     1/2    Roušar Z.                   1920

   2.  Kučera A.                  1695     1:0    Mužík F.                   1625            2.  Pyskatý J.                 1854     0:1    Adámek M.               1904

   3.  Horáček M.               1628     1:0    Krys J.                       1631            3.  Hrnčiarik K.             1816     0:1    Dvořák S.                  1825

   4.  Michlian Š.               1777     +:-     Bureš Z.                     1453            4.  Koutný L.                 1620     1/2    Zámečník J.          H  1720

   5.  Juchelka P.               1000     1:0    Kůs M.                      1389            5.  Killer F.                     1612     0:1    Štorek L.                   1736

   6.  Beneš D.                    1713     1/2    Stryka R.                   1472            6.  Kalhous M.              1581     1:0    Vojanec H.                1678

   7.  Petružálek R.           1000     -:+     Kůs T.                        1502            7.  Cvrček M.                 1250     0:1    Šťulík J.                     1000

   8.                                                                                                                          8.  Kotlant T.                 1500     1:0    Rott M.                      1000

                                     5 : 2                                                                              3 : 5

    ŠK Vysoké Mýto B – Spartak Choceň A          2222 ŠK Polabiny E – Dymák Heřmanův Městec

   1.  Beneš M.                   1816     0:1    Kučera J.                   1914            1.  Cidlinský V.            1836     -:+     Pačovský M.      H  2021

   2.  Lipavský D.       V   1932     1/2    Ernes J.                      1989            2.  Vorel B.                     1772     0:1    Hon J.                         1947

   3.  Trhal T.                      1910     1/2    Vavroušek P.           1782            3.  Krejčí J.                     1640     1:0    Pavlovec V.              1886

   4.  Trhal M.                     1896     1/2    Jindrásek M.       H  1806            4.  Kvapil P.                  1476     0:1    Killer F.               H  1612

   5.  Švécar J.                     1880     1/2    Weis L.                     1780            5.  Kouba P.                   1614     1/2    Král M.                      1702

   6.  Marek J.                     1748     1/2    Janeček F.                 1708            6.  Křišťál Z.                  1396     1/2    Kýhos A.                  1884

   7.  Ptáček M.                  1806     1:0    Žídek J.                      1000            7.  McGrath P.               1000     1/2    Rychnovský J.         1000

   8.  Mergl J.                      1772     1:0    Janeček P.                 1100            8.  Indra A.                     1000     1/2    Horák M.                   1000

                                  4,5 : 3,5                                                                           3 : 5

Spartak Choceň B – SK Holcim Prachovice            TJ Štefanydes Polička C – ŠO Chrudim C

   1.  Marinov P.         H   1757     1:0    Müller P.                  2000            1.  Zeman L.              H  1946     1:0    Půlpán J.                   1762

   2.  Nikl L.                       1706     1/2    Šindelář P.               1851            2.  Charouz M.         V   1841     1/2    Linhart Z.                  1902

   3.  Doseděl Z.                1672     0:1    Honek J.                    1772            3.  Jerman M.                  1685     0:1    Culek K.                    1743

   4.  Nedelčev R.              1533     1:0    Kouba P.                  1801            4.  Stodola Z.                 1769     0:1    Němec B.                   1901

   5.  Šlégr M.                     1497     1/2    Tlapák S.                   1793            5.  Navrátil L.                1755     1:0    Kůs M.                       1661

   6.  Držmíšek J.               1250     0:1    Vondráček E.           1720            6.  Zeman A.                   1622     1:0    Mrha J.                       1831

   7.  Šmejdíř W.                1000     1/2    Sedlák P.                  1553            7.  Bartoš K.                   1694     1:0    Celuch T.                   1821

   8.  Janoušek M.             1250     1:0    Honek O.                  1399            8.  Stodola J.             H  1378     0:1    Sokol P.                    1669

                                  4,5 : 3,5                                                                        4,5 : 3,5

Tabulka po 11. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Vysoké Mýto B                        11  10    0    1         30              41          55   :  33

                   2.   ŠO  DDM  Hlinsko                           11    9    1    1         28              42          56   :  32

                   3.   Kavárna Evropa Pardubice               11    9    0    2         27              45       55,5   :  31,5

                   4.   SK Holcim Prachovice                     11    6    2    3         20              39          48   :  40

                   5.   ŠO Chrudim C                                  11    6    0    5         18              38          49   :  39

                   6.   ŠK Rapid Pardubice G                       11    6    0    5         18              36       44,5   :  43,5

                   7.   Spartak Choceň A                            11    4    1    6         13              32       47,5   :  40,5

                   8.   Dymák Heřmanův Městec               11    3    2    6         11              30       40,5   :  47,5

                   9.   Spartak Choceň B                            11    3    1    7         10              25          37   :  51

                 10.   2222 ŠK Polabiny E                        11    3    1    7         10              24       35,5   :  52,5

                 11.   TJ Štefanydes Polička C                  11    3    0    8           9              29          34   :  54

                 12.   TJ ŠO Chrudim D                        11    0    0  11           0              17       24,5   :  62,5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.