Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor družstev ml. žáků - kolo 6 a 7 04.04.07

V sobotu 31.3.2007 skončil posledním dvoukolem Krajský přebor družstev žáků v sezóně 2006/2007. Vítězem a postupujícím do 1. ligy se stalo družstvo DDM ALFA + 2222 Polabiny (BLAHOPŘEJEME !!!), do krajské soutěže sestupuje poslední družstvo Sokola Mistrovice. O konečném obsazení KPDŽ v příští sezóně se rozhodne po skončení dorosteneckých lig, jejichž poslední sraz je koncem dubna. Pro příští sezonu se předběžně uvažuje o rozšíření počtu družstev v KPDŽ na 12 s tím, že by se zkrátil časový limit na 40 minut na partii + 30 sekund za tah a hrály by se trojutkání - tj. byly by to 4 hrací dny.


Krajský přebor družstev žáků PDŠS 2006/07
Konečné pořadí
Por. Tým Part. + = - MP3 Partie Body
1 DDM Alfa + 2222 Pardubice 7 6 0 1 18 29 30,5
2 TJ Štefanydes Polička 7 5 0 2 15 25 28,5
3 TJ Lanškroun B 7 5 0 2 15 25 27,0
4 ŠK Vysoké Mýto B 7 4 0 3 12 25 27,0
5 ŠO DDM Hlinsko 7 3 2 2 11 20 22,0
6 TJ Lokomotiva Česká Třebová B 7 2 0 5 6 11 13,0
7 ŠK KÁMEN Třebovská Ústí nad Orlicí 7 0 2 5 2 8 10,5
8 Sokol Mistrovice 7 0 2 5 2 8 9,5
Krajský přebor družstev žáků PDŠS výsledky 6 a 7 kola
Kolo 6 na 31.03.2007 v 10.00
6.1 Sokol Mistrovice Typ Sk. 0,0 - 6,0 ŠK Vysoké Mýto B Typ Sk.
1 Havel Dominik 1000   Z 0 : 1 Jílek Václav 1250   Z
2 Kapalcik Simon 1000 M Z 0 : 1 Sabolová Kristýna 1530 DM Z,V
3 Smejkalová Monika 1100 D Z 0 : 1 Shánel Matej 1250 M Z
4 Linhart Lukáš 1000   Z 0 : 1 Borovec Ondrej 1250   Z
5 Krejcí Filip 1100   Z 0 : 1 Hájek Pavel 1250 M  
6 Stejskal Dominik 1000 SM   0 : 1 Šimberský Vojtech 1000 M  
6.2 ŠK KÁMEN Třebovská Ústí nad Orlicí Typ Sk. 0,5 - 5,5 TJ Štefanydes Polička Typ Sk.
1 Hofrichtr Matej 1250   Z ˝ : ˝ Petrásek Kamil 1250 M Z
2 Bielcik Šimon 1250   Z 0 : 1 Schaffer Ondrej 1250   Z
3 Šamánek Radek 1100   Z 0 : 1 Petrásek Jan 1250   Z
4 Fafílek Michal 1100     0 : 1 Stodola Marek 1250 M Z
5 Kalousek Petr 1100 M Z 0 : 1 Krušina Patrik 1250   Z
6 Bielčiková Sára 1100 SMD   0 : 1 Matouš Petr 1100 SM Z
6.3 TJ Lanškroun B Typ Sk. 5,0 - 1,0 ŠO DDM Hlinsko Typ Sk.
1 Marek Michal 1392   Z,V 1 : 0 Rott Michal 1250 M Z
2 Jacisko Jakub 1250   Z 1 : 0 Hanus Lukáš 1250 M Z
3 Brejša Vít 1250   Z 1 : 0 Osicka Premysl 1100 M Z
4 Komínek Lukáš 1100   Z 0 : 1 Otava Tomáš 1100   Z
5 Vaculík Jakub 1100 M Z 1 : 0 Ptácek Tomáš 1100 M  
6 Marek Dominik 1250 SM Z + : - -      
6.4 TJ Lokomotiva Česká Třebová B Typ Sk. 0,5 - 5,5 DDM Alfa + 2222 Pardubice Typ Sk.
1 Wetter Zdenek 1100 M Z 0 : 1 Ruzicka Filip 1250   Z
2 Tolg Tomáš 1100   Z 0 : 1 Lehárová Alzbeta 1100 D Z
3 Susserová Martina 1250 D Z,V ˝ : ˝ Pochobradský Libor 1000 M Z
4 Pařízek Tomáš 1100 M Z 0 : 1 Rez Matouš 1000 SM Z
5 Knapovský Matej 1000 SM   0 : 1 Nespurek Petr 1100 M  
6 Buňka Jan 1000 SM   0 : 1 Kroupa Tomas 1100 M  
Kolo 7 na 31.03.2007 v 14.00
7.1 TJ Štefanydes Polička Typ Sk. 6,0 - 0,0 Sokol Mistrovice Typ Sk.
1 Petrásek Kamil 1250 M Z 1 : 0 Havel Dominik 1000   Z
2 Schaffer Ondrej 1250   Z 1 : 0 Kapalcik Simon 1000 M Z
3 Petrásek Jan 1250   Z 1 : 0 Smejkalová Monika 1100 D Z
4 Stodola Marek 1250 M Z 1 : 0 Linhart Lukáš 1000   Z
5 Krušina Patrik 1250   Z 1 : 0 Krejcí Filip 1100   Z
6 Matouš Petr 1100 SM Z 1 : 0 Stejskal Dominik 1000 SM  
7.2 ŠK Vysoké Mýto B Typ Sk. 5,5 - 0,5 ŠK KÁMEN Třebovská Ústí nad Orlicí Typ Sk.
1 Jílek Václav 1250   Z ˝ : ˝ Hofrichtr Matej 1250   Z
2 Sabolová Kristýna 1530 DM Z,V 1 : 0 Bielcik Šimon 1250   Z
3 Shánel Matej 1250 M Z 1 : 0 Šamánek Radek 1100   Z
4 Borovec Ondrej 1250   Z 1 : 0 Fafílek Michal 1100    
5 Hájek Pavel 1250 M   1 : 0 Kalousek Petr 1100 M Z
6 Šimberský Vojtech 1000 M   1 : 0 Bielčiková Sára 1100 SMD  
7.3 ŠO DDM Hlinsko Typ Sk. 4,5 - 1,5 TJ Lokomotiva Česká Třebová B Typ Sk.
1 Rott Michal 1250 M Z 1 : 0 Wetter Zdenek 1100 M Z
2 Hanus Lukáš 1250 M Z 1 : 0 Tolg Tomáš 1100   Z
3 Osicka Premysl 1100 M Z ˝ : ˝ Susserová Martina 1250 D Z,V
4 Otava Tomáš 1100   Z 1 : 0 Pařízek Tomáš 1100 M Z
5 Ptácek Tomáš 1100 M   1 : 0 Knapovský Matej 1000 SM  
6 -       - : + Buňka Jan 1000 SM  
7.4 TJ Lanškroun B Typ Sk. 1,0 - 5,0 DDM Alfa + 2222 Pardubice Typ Sk.
1 Marek Michal 1392   Z,V 0 : 1 Ruzicka Filip 1250   Z
2 Jacisko Jakub 1250   Z 0 : 1 Pochobradský Libor 1000 M Z
3 Brejša Vít 1250   Z 0 : 1 Rez Matouš 1000 SM Z
4 Komínek Lukáš 1100   Z 0 : 1 Plechac Jan 1000 M  
5 Vaculík Jakub 1100 M Z 0 : 1 Nespurek Petr 1100 M  
6 Marek Dominik 1250 SM Z 1 : 0 Kroupa Tomas 1100 M  

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.