Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže - pořadí po základní části 30.04.07

Přiložené tabulky obsahují celkové výsledky KP mládeže po základní části ve všech kategoriích, které se zúčastnilo celkem 229 hráčů a hráček !! Přímo postupující do finalové části jsou vyznačeni červeně, právo účasti mají i další hráči v pořadí do celkového počtu 8 v každé kategorii.


Celkové pořadí KP kategorie do 10-ti let
Poř. Jméno Rtg Klub Nar. 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Hofman Oskar 1100 DDM ALFA 10.1.1998     35 6 35 6 30 5 100 17
2. Dupenopulos K. 1100 Česká Třebová 6.6.1999     30 5 19 4,5 40 5,5 89 15
3. Doleček Matěj 1100 Lanškroun 04.08.1999 26 4 26 4,5 30 5 26 5 82 14,5
4. Bureš Martin 1000 DDM ALFA 6.8.1998         22 4,5 35 5,5 57 10
5. Bielčíková Sára 1100 SK Kámen ÚO 13.10.1998 35 6,0 22 4         57 10
6. Holásek Vít 1100 Ústí nad Orlicí 03.06.1999 30 4,5 19 4 6 4 2 3,5 55 12,5
7. Neumann Michal 1000 DDM Hlinsko 25.6.1998     13 3,5 16 4 19 4,5 48 12
8. Půlpán Matěj 1100 Chrudim 30.1.2001     40 7         40 7
9. Vu Antonín 1250 Lanškroun 09.01.1998 40 7,0             40 7
10. Řezníček Dominik 1000 DDM ALFA 26.3.1998         40 6     40 6
11. Gremlica Lukáš 1000 Česká Třebová 1.12.1998     8 3,5     22 5 30 8,5
12. Cach Jakub 1000 DDM ALFA 28.8.1998         26 5 4 3,5 30 8,5
13. Kupsa Matěj 1000 Lanškroun 05.01.2001 19 3,5 4 3 4 3,5 1 2 27 10
14. Heger Michal 1000 Lanškroun 17.12.1999         13 4 10 4 23 8
15. Václavková Hana 1000 SK Kámen ÚO 18.03.1999 22 3,5             22 3,5
16. Kolomý Adam 1000 Lanškroun 25.06.2000 6 2,0 3 2,5 10 4 1 2,5 19 8,5
17. Holásek Vojtěch 1000 Ústí nad Orlicí 21.02.2001 10 3,0 2 2,5 1 2,5 5 4 17 9,5
18. Doláková Marie 1000 DDM Svitavy 18.3.1998     5 3 8 4 3 3,5 16 10,5
19. Capek Filip 1000 TJ Choteboř 23.10.1998             16 4 16 4
20. Černý Jan 1000 SK Kámen ÚO 3.3.1998     16 3,5         16 3,5
21. Krátký Matěj 1000 SK Kámen ÚO 27.08.1999 16 3,5             16 3,5
22. Čáp Jan 1000 Vysoké Mýto 25.10.1999         1 3 13 4 14 7
23. Paukertová Eliška 1000 Lanškroun 08.11.1999 13 3,0             13 3
24. Vrátný Michal 1000 Mozaika Polička 18.6.1998     10 3,5 2 3,5     12 7
25. Tomáš Daniel 1000 Česká Třebová 26.8.1998     6 3 5 4     11 7
26. Zendulka Ladislav 1000 DDM Svitavy 17.12.1998         1 2 8 4 9 6
27. Hanus Ondřej 1000 Lanškroun 14.06.1999 8 2,0             8 2
28. Knápek Martin 1000 Lanškroun 19.3.1998         1 3 6 4 7 7
29. Verespej Josef 1000 Česká Třebová 10.6.1999     1 2,5 1 2 1 3 3 7,5
30. Lenk William 1000 DDM ALFA 13.2.1999         3 3,5     3 3,5
31. Sádovský Petr 1000 DDM Hlinsko 19.1.1999         1 3 1 3 2 6
32. Hofmanová Vilma 1000 DDM ALFA 19.2.2000         1 3 1 2,5 2 5,5
33. Musil Radek 1000 DDM ALFA 14.6.2000         1 2 1 2 2 4
34. Hellinger Jan 1000 DDM ALFA 1.4.1999         1 3     1 3
35. Šetek Filip 1000 DDM ALFA 16.7.1999         1 3     1 3
36. Vašek Daniel 1000 DDM Hlinsko 18.4.1999         1 3     1 3
37. Bárta Pavel 1000 TJ Choteboř 23.10.1998             1 3 1 3
38. Vrtal Zbyněk 1000 Česká Třebová 18.6.1999     1 2         1 2
39. Polák Tomáš 1000 DDM Hlinsko 17.9.1999         1 2     1 2
40. Bříza Daniel 1000 DDM Hlinsko 25.4.2000             1 1 1 1
41. Hrubeš Filip 1000 DDM ALFA 17.7.1998         1       1  
Celkové pořadí KP kategorie do 12-ti let
Poř. Jméno Rtg Klub Nar. 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Dunglová Natálie 1250 Žamberk 03.03.1996 40 5,5 35 5,5     40 6,5 115 17,5
2. Sion David 1250 Polička 13.04.1996 16 4,5 26 5 30 6 30 5 86 16
3. Vu Antonín 1250 Lanškroun 9.1.1998     40 6,5 26 5,5 19 4,5 85 16,5
4. Jursa Vít 1250 Lanškroun 21.06.1997 10 4,0 30 5,5 35 6 1 3,5 75 15,5
5. John Petr 1250 Ústí nad Orlicí 17.08.1996 13 4,5 16 4,5 40 6 13 4,5 69 15
6. Kolomý Štepán 1250 Lanškroun 23.08.1996 26 5,0 22 5 1 3 16 4,5 64 14,5
7. Belobrad Jan 1100 Žamberk 12.07.1996 30 5,0 10 4,5     10 4,5 50 14
8. Půlpán Matěj 1100 Chrudim 30.1.2001         19 5 26 5 45 10
9. Hájek Pavel 1250 Vysoké Mýto 29.01.1996 22 4,5 4 4 16 5 6 4 44 13,5
10. Lorenc Adam 1100 Žamberk 11.04.1997 35 5,0     5 4,5     40 9,5
11. Půlpán Jakub 1653 Chrudim 2.6.1998             35 6 35 6
12. Marek Dominik 1250 Lanškroun 18.12.1997 8 4,0 13 4,5     5 4 26 12,5
13. Kroupa Tomáš 1100 DDM ALFA 16.9.1996         22 5 4 4 26 9
14. Vančura Daniel 1250 DDM ALFA 7.8.1997     19 5 6 4,5     25 9,5
15. Šmajzrová Kateřina 1100 Ústí nad Orlicí 14.02.1996 19 4,5 3 4         22 8,5
16. Kubeš Adam 1000 1.ZŠ Litomyšl 11.9.1997             22 5 22 5
17. Paukert Jan 1100 Lanškroun 19.12.1997 4 3,5 5 4     8 4,5 17 12
18. John Jiří 1100 Ústí nad Orlicí 17.08.1996 1 3,0 1 3 13 5     15 11
19. Rež Matouš 1000 DDM ALFA 6.6.1997         10 4,5 1 3,5 11 8
20. Osička Přemysl 1100 DDM Hlinsko 22.1.1996     8 4     1 3,5 9 7,5
21. Hunal Ondřej 1100 Vysoké Mýto 10.09.1997 5 3,5 1 3,5 2 4 1 3 8 11
22. Přikryl Mikuláš 1000 Svitavy 12.07.1997 6 4,0 1 3     1 3 8 10
23. Pochobradský Libor 1000 DDM ALFA 28.3.1996         8 4,5     8 4,5
24. Kašpar Jan 1100 Ústí nad Orlicí 08.08.1996 1 3,0 6 4         7 7
25. Konečný Tomáš 1100 Svitavy 07.11.1997 2 3,0 1 2,5 1 4 3 4 6 11
26. Matouš Petr 1100 Polička 14.06.1997 3 3,5 1 2,5 1 4     5 10
27. Punar Jan 1000 Polička 13.1.1996         4 4,5 1 3 5 7,5
28. Fišnar Karel 1100 DDM ALFA 30.6.1997     1 3,5 1 4 1 4 3 11,5
29. Ratzinger Patrik 1100 Česká Třebová 10.10.1996     1 3,5 1 4 1 3 3 10,5
30. Holásek Jan 1100 Ústí nad Orlicí 12.11.1997 1 2 1 3,5 1 4 1 3 3 10,5
31. Doláková Anna 1000 Svitavy 25.7.1996     1 2,5 1 3,5 1 3 3 9
32. Kuťák Daniel 1100 Lanškroun 27.09.1997 1 2,5 1 2,5 1 3     3 8
33. Knapovský Matěj 1100 Česká Třebová 27.3.1997     1 1,5 1 3 1 3 3 7,5
34. Zástera Jiří 1000 Vysoké Mýto 13.07.1997 1 1,5 1 3 1 3     3 7,5
35. Ptáček Tomáš 1100 DDM Hlinsko 7.3.1996     2 3,5     1 3,5 3 7
36. Rotschein Tomáš 1000 1.ZŠ Litomyšl 14.5.1997         3 4     3 4
37. Liduch Filip 1100 DDM ALFA 17.5.1997     1 3,5     1 4 2 7,5
38. Melichar Vojtěch 1000 DDM ALFA 19.12.1997         1 4 1 3 2 7
39. Ruml Václav 1000 DDM ALFA 5.5.1996         1 3 1 4 2 7
40. Tláskal Jakub 1000 DDM ALFA 23.2.1996     1 2,5 1 3     2 5,5
41. Pospíšil Petr 1100 Polička 20.8.1997     1 3 1 2,5     2 5,5
42. Vyskočil Daniel 1100 Polička 10.07.1996     1 2,5 1 3     2 5,5
43. Kantor Tomáš 1000 DDM ALFA 28.10.1997         1 3 1 2 2 5
44. Vencl Vojtěch 1000 Žamberk 23.07.1996 1 2,5 1 2         2 4,5
45. Bednář Tomáš 1000 DDM Hlinsko 14.10.1997         1 2 1 2 2 4
46. Tůma Jan 1000 TJ Chotěboř 13.8.1997             2 4 2 4
47. Buňka Jan 1100 Česká Třebová 19.7.1997     1 1,5 1 2     2 3,5
48. Urbanová Marie 1000 Lanškroun 04.09.1997 1 0,5     1 2,5     2 3
49. Tomešová Kateřina 1000 Česká Třebová 20.07.1997     1   1 1     2 1
50. Macháček Jiří 1000 1.ZŠ Litomyšl 3.9.1997         1 3     1 3
51. Gregor Jiří 1100 DDM ALFA 11.7.1996         1 3     1 3
52. Kuchta Jan 1000 Polička 27.11.1996         1 3     1 3
53. Fikejs Michal 1000 Rapid+ZS 3 21.8.1996         1 3     1 3
54. Václavek Jan 1000 SK Kámen ÚO 19.11.1996 1 3,0             1 3
55. Seidl Petr 1000 Svitavy 22.1.1996             1 3 1 3
56. Dvořák Adam 1000 DDM ALFA 11.8.1996         1 2,5     1 2,5
57. Blažek Leoš 1000 DDM ALFA 4.8.1997         1 2     1 2
58. Hrdý Marián 1000 DDM ALFA 8.11.1996         1 2     1 2
59. Plodík Michal 1000 DDM ALFA 20.8.1997             1 2 1 2
60. Novák Tomáš 1000 Rapid+ZS 3 1.2.1997         1 2     1 2
61. Eis Pavel 1000 TJ Chotěboř 18.5.1997             1 2 1 2
62. Blaho Jiří 1000 Ústí nad Orlicí 01.01.1996 1 2,0             1 2
63. Husák Petr 1000 Vysoké Mýto 2.9.1996         1 2     1 2
64. Kulich Vladimír 1000 Rapid+ZS 3 4.5.1996         1 1     1 1
65. Stehno Radim 1000 TJ Chotěboř 6.6.1997             1 1 1 1
66. Lamborová Lucie 1000 Ústí nad Orlicí 18.3.1996             1 1 1 1
67. Mastná Kristýna 1000 Ústí nad Orlicí 12.3.1996             1   1  
Celkové pořadí KP kategorie do 14-ti let
Poř. Jméno Rtg Klub Nar. 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Hanus Lukáš 1250 ŠO DDM Hlinsko 10.04.1995 22 5 40 6     26 5,5 88 16,5
2. Krušina Patrik 1250 ŠK DDM Svitavy 10.03.1994 1 4 26 5,5 26 5,5 35 6 87 15,5
3. Sabolová Kristýna 1528 ŠK Vysoké Mýto 06.03.1995 40 6     19 5 22 5 81 16
4. Petrásek Kamil 1250 TJ Štef. Polička 20.06.1995 26 5,5 5 4,5 30 5,5 19 5 75 16
5. Kapoun Vít 1271 TJ Jiskra Ústí n. O. 05.01.1995 30 5,5 30 5,5 6 4,5 10 5 70 16
6. Stodola Marek 1250 TJ Štef. Polička 17.06.1995 13 5     35 5,5 8 5 56 15,5
7. Kainek Jan 1250 SK Žamberk 26.03.1994 19 5 35 6     1 4 55 15
8. Rott Michal 1250 ŠO DDM Hlinsko 11.07.1995 16 5 19 5     16 5 51 15
9. Kubalík Michal 1100 SK Žamberk 07.11.1995 1 4 3 4 40 6 6 5 49 15
10. Belobrad Šimon 1000 SK Žamberk 17.03.1994 1 4 1 3 10 5 30 6 41 15
11. Čižinský Petr 1458 Česká Třebová 26.2.1995             40 6 40 6
12. Hofrichtr Matěj 1250 ŠK Kámen UO 28.11.1994 1 4 22 5 5 4,5 13 5 40 14
13. Vaculík Jakub 1100 TJ Lanškroun 15.03.1995 1 3,5 16 5 22 5,5 1 4 39 14,5
14. Adam Daniel 1100 ŠK DDM Svitavy 22.11.1994 35 6 1 4 1 4 1 4 37 14
15. Dunglová Natálie 1250 SK Žamberk 03.03.1996 10 5 13 4,5 1 4 1 4 24 13,5
16. Nečas Lukáš 1100 TJ Lanškroun 16.10.1995 8 5 10 4,5     4 4,5 22 14
17. Sion David 1250 TJ Štef. Polička 13.4.1996         16 5 5 4,5 21 9,5
18. Vu Antonín 1250 TJ Lanškroun 9.1.1998         13 5     13 5
19. Kozák David 1100 ŠK DDM Svitavy 20.03.1994 3 4,5     8 4,5     11 9
20. Osička Přemysl 1100 ŠO DDM Hlinsko 22.1.1996     8 4,5     1 3 9 7,5
21. Wetter Zdeněk 1100 Česká Třebová 13.04.1995 6 5 1 4         7 9
22. Zavřelová Kateřina 1250 ŠO DDM Hlinsko 17.10.1995     6 4,5 1 3,5     7 8
23. Otava Tomáš 1100 ŠO DDM Hlinsko 25.08.1994 4 5 1 4 1 3,5 1 4 6 13
24. Schreiber Jiří 1000 SK Žamberk 09.01.1994 1 3,5 4 4,5     1 3 6 11
25. Ratzinger Patrik 1100 Česká Třebová 10.10.1996 5 5 1 4         6 9
26. Belobrad Jan 1000 SK Žamberk 12.07.1996 1 4 1 3,5 1 4 3 4,5 5 12,5
27. Vančura Daniel 1000 2222+DDM PA 07.08.1997 1 3 1 3 3 4,5     5 10,5
28. Lorenc Adam 1100 SK Žamberk 11.04.1997 1 4     4 4,5     5 8,5
29. Nešpůrek Petr 1000 2222+DDM PA 27.11.1995 1 3 1 4 1 4 2 4 4 11
30. Kučera Jan 1000 ŠK DDM Svitavy 20.5.1995 2 4,5 1 2,5 1 4 1 2 4 11
31. Kroupa Tomáš 1000 2222+DDM PA 16.09.1996 1 4,5 1 3,5 1 4     3 12
32. Kalousek Petr 1100 ŠK Kámen UO 17.07.1995 1 3 1 2 1 4 1 3,5 3 10,5
33. Janecký Tomáš 1000 TJ Jiskra Litomyšl 01.06.1995 1 3,5 1 3 1 3 1 4 3 10,5
34. Holan Lukáš 1000 2222+DDM PA 09.02.1995 1 2,5 1 3 1 3 1 4 3 10
35. Bureš Martin 1000 2222+DDM PA 06.08.1998 1 3,5 1 2     1 4 3 9,5
36. Bielčiková Sára 1100 ŠK Kámen UO 13.10.1998 1 4     1 2,5 1 3 3 9,5
37. Frgalová Hana 1000 2222+DDM PA 01.08.1995 1 3 1 3     1 3 3 9
38. Liduch Filip 1000 2222+DDM PA 17.05.1997 1 3 1 3     1 3 3 9
39. Doláková Anna 1000 ŠK DDM Svitavy 25.07.1996 1 3 1 2 1 2,5 1 3,5 3 9
40. Kantor Tomáš 1000 2222+DDM PA 28.10.1997 1 2,5 1 1 1 2,5 1 3 3 8
41. Kubišta Ladislav 1250 TJ Jiskra Ústí n. O. 1.10.1994     1 4 2 4     3 8
42. Přikryl Mikuláš 1000 ŠK DDM Svitavy 12.07.1997 1 2 1 2 1 3,5     3 7,5
43. Plodík Michal 1000 2222+DDM PA 20.08.1997 1 2,5     1 2 1 2,5 3 7
44. Doláková Marie 1000 ŠK DDM Svitavy 18.03.1998 1 1,5 1 0,5 1   1 1,5 3 3,5
45. John Jiří 1100 TJ Jiskra Ústí n. O. 17.8.1996         1 4 1 4 2 8
46. John Petr 1250 TJ Jiskra Ústí n. O. 17.8.1996         1 3,5 1 4 2 7,5
47. Outrata Ondřej 1000 2222+DDM PA 10.04.1998 1 3,5         1 3,5 2 7
48. Šafář Roman 1100 ŠK Kámen UO 13.04.1994 1 4 1 3         2 7
49. Půlpán Matěj 1100 TJ+DDM Chrudim 30.1.2001         1 4 1 3 2 7
50. Hrdý Marián 1000 2222+DDM PA 08.11.1996 1 4     1 2,5     2 6,5
51. Dubovik Nikita 1100 ŠK Kámen UO 09.10.1994 1 3,5     1 3     2 6,5
52. Ptáček Tomáš 1100 ŠO DDM Hlinsko 7.3.1996         1 3,5 1 3 2 6,5
53. Pospíšil Petr 1100 TJ Štef. Polička 20.8.1997         1 3 1 3,5 2 6,5
54. Fišnar Karel 1000 2222+DDM PA 30.06.1997 1 2         1 4 2 6
55. Mikyska Martin 1000 SK Žamberk 23.11.1995 1 3 1 3         2 6
56. Konečný Tomáš 1100 ŠK DDM Svitavy 7.11.1997         1 3 1 3 2 6
57. Petr Adam 1100 ŠK Kámen UO 30.08.1994 1 4 1 2         2 6
58. Hofman Oskar 1000 2222+DDM PA 10.01.1998 1 2,5 1 3         2 5,5
59. Rež Matouš 1000 2222+DDM PA 6.6.1997     1 3 1 2,5     2 5,5
60. Smutný Tomáš 1100 ŠO DDM Hlinsko 02.09.1997 1 3 1 2,5         2 5,5
61. Bureš Dominik 1000 ŠK Kámen UO 10.11.1994         1 3 1 2 2 5
62. Holásek Vojtěch 1000 TJ Jiskra Ústí n. O. 21.2.2001         1 2 1 2,5 2 4,5
63. Lehárová Alžběta 1100 2222+DDM PA 1.8.1994     2 4         2 4
64. Vencl Vojtěch 1000 SK Žamberk 23.07.1996 1 2 1 2         2 4
65. Holásek Jan 1100 TJ Jiskra Ústí n. O. 12.11.1997         1 1,5 1 2 2 3,5
66. Bitto Adam 1000 2222+DDM PA 08.12.1997 1 1 1 1         2 2
67. Zendulka Ladislav 1000 ŠK DDM Svitavy 17.12.1998         1 1 1 1 2 2
68. Tláskal Jakub 1000 2222+DDM PA 23.2.1996     1 4         1 4
69. Krejsa Pavel 1100 ŠO Kunvald 1.9.1994 1 4             1 4
70. Marek Dominik 1250 TJ Lanškroun 18.12.1997         1 4     1 4
71. Plecháč Jan 1000 2222+DDM PA 11.6.1995             1 3,5 1 3,5
72. Pochobradský Libor 1000 2222+DDM PA 28.03.1996 1 3,5             1 3,5
73. Prachařová Kateřina 1000 2222+DDM PA 19.01.1996 1 3,5             1 3,5
74. Kapalčík Šimon 1000 Mistrovice 11.7.1995     1 3,5         1 3,5
75. Bielčik Šimon 1250 ŠK Kámen UO 28.4.1994         1 3,5     1 3,5
76. Matouš Petr 1100 TJ Štef. Polička 14.06.1997 1 3,5             1 3,5
77. Kolomazník Lukáš 1000 2222+DDM PA 25.3.1995         1 3     1 3
78. Melichar Vojtěch 1000 2222+DDM PA 19.12.1997             1 3 1 3
79. Ruml Václav 1000 2222+DDM PA 5.5.1996             1 3 1 3
80. Čoček Oldřich 1000 Rapid Pardubice 31.07.1994 1 3             1 3
81. Šmíd Ladislav 1100 ŠK DDM Svitavy 3.11.1995         1 3     1 3
82. Zavřelová Petra 1000 ŠO DDM Hlinsko 17.10.1995         1 3     1 3
83. Branda Filip 1000 2222+DDM PA 26.7.1996 1 2,5             1 2,5
84. Gregor Jiří 1100 2222+DDM PA 11.7.1996             1 2,5 1 2,5
85. Roháčová Karolína 1000 2222+DDM PA 1.12.1995         1 2,5     1 2,5
86. Jakoubek Jakub 1000 Rapid Pardubice 26.04.1995 1 2,5             1 2,5
87. Slavíčková Andrea 1000 Rapid Pardubice 11.03.1994 1 2,5             1 2,5
88. Holásek Vít 1100 TJ Jiskra Ústí n. O. 3.6.1999             1 2,5 1 2,5
89. Knapovský Matěj 1000 Česká Třebová 27.03.1997 1 2             1 2
90. Fikejs Michal 1000 Rapid Pardubice 21.08.1996 1 2             1 2
91. Zdeněk Lukáš 1000 Rapid Pardubice 21.05.1995 1 2             1 2
92. Seidl Petr 1000 ŠK DDM Svitavy 22.1.1996             1 2 1 2
93. Neumann Michal 1000 ŠO DDM Hlinsko 25.6.1998         1 2     1 2
94. Hnát Denis 1000 TJ Štef. Polička 29.4.1998             1 2 1 2
95. Punar Jan 1000 TJ Štef. Polička 13.1.1996         1 2     1 2
96. Freiberk Aleš 1000 2222+DDM PA 30.7.1997             1 1 1 1
97. Novák Tomáš 1000 Rapid Pardubice 01.02.1997 1 1             1 1
98. Peřina David 1000 ŠK DDM Svitavy 28.5.1995             1 1 1 1
99. Šimberský Vojtěch 1250 ŠK Vysoké Mýto 8.10.1995             1 1 1 1
100. Bednář Tomáš 1000 ŠO DDM Hlinsko 14.10.1997         1 1     1 1
Celkové pořadí KP kategorie do 16-ti let
Poř. Jméno Rtg Klub Nar. 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Sabolová Gabriela 1732 ŠK Vysoké Mýto 21.02.1992 30 5,5 35 5,5 40 5 40 6 115 17
2. Kosek Marek 1699 ŠK Vysoké Mýto 22.04.1993 40 6 10 4 26 5 26 5 92 16
3. Půlpán Jakub 1653 TJ+DDM Chrudim 2.6.1998     26 5 30 5 35 5,5 91 15,5
4. Bednář Marcel 1886 ŠK Jablonné n.O. 29.6.1992     40 7     30 5,5 70 12,5
5. Malá Michaela 1399 SK Žamberk 24.08.1993 35 6 16 4,5 13 4 4 3,5 64 14,5
6. Felcman Tomáš 1585 SK Žamberk 28.06.1992 10 4,5 19 4,5 22 4 22 4,5 63 13,5
7. Marek Michal 1443 TJ Lanškroun 22.12.1993 13 4,5 13 4 35 5 13 4 61 13,5
8. Vyprachticky David 1415 SK Žamberk 14.11.1993 26 5 6 4     19 4 51 13
9. Jílek Václav 1250 ŠK Vysoké Mýto 1.6.1993     30 5,5 1 3 8 4 39 12,5
10. Lorenc Josef 1270 SK Žamberk 21.1.1993 19 5     19 4     38 9
11. Jačisko Jakub 1250 TJ Lanškroun 06.09.1993 8 4,5 22 5 4 3,5 3 3,5 34 13
12. Petrásek Jan 1250 TJ Štef. Polička 14.01.1993 16 5 1 3,5 16 4 1 3 33 12,5
13. Mazura Ondřej 1306 SK Žamberk 09.03.1993 22 5     8 4     30 9
14. Schaffer Ondřej 1250 TJ Štef. Polička 07.10.1993 5 4 5 4 3 3 16 4 26 12
15. Komínek Lukáš 1100 TJ Lanškroun 01.07.1993 1 3,5 1 3,5 10 4 1 3 12 11
16. Jániš Petr 1000 TJ Jiskra Ústí n. O. 08.11.1993 1 3 1 3 1 2 10 4 12 10
17. Franz Lukáš 1366 TJ Jiskra Ústí n. O. 22.6.1993     4 4     6 4 10 8
18. Kodytek Tomáš 1100 TJ Jiskra Ústí n. O. 15.10.1993 1 3,5 1 3,5 2 3 5 3,5 8 10,5
19. Krátký Josef 1100 TJ Lanškroun 20.11.1993     1 2 6 3,5 1 3 8 8,5
20. Chmelík Ondřej 1250 TJ Lanškroun 8.12.1992     8 4         8 4
21. Matějíček Michael 1250 SK Žamberk 25.01.1993 6 4,5 1 3,5         7 8
22. Brejša Vít 1250 TJ Lanškroun 01.06.1992 1 4 3 4 1 2 1 2 5 10
23. Hanus Lukáš 1250 ŠO DDM Hlinsko 10.4.1995         5 3,5     5 3,5
24. Šamánek Radek 1100 ŠK KÁMEN UO 15.10.1993 1 3 1 3 1 3 2 3 4 9
25. Marcinko Patrik 1100 Rapid Pardubice 05.10.1993 4 4             4 4
26. Tolg Tomáš 1100 Česká Třebová 13.08.1993 1 4 2 3,5         3 7,5
27. Fafílek Michal 1100 ŠK KÁMEN UO 28.12.1992 1 3,5 1 2     1 2 3 7,5
28. Machata Štěpán 1000 ŠK DDM Svitavy 10.09.1992 1 2,5 1 2,5 1   1 2 3 7
29. Borovec Ondřej 1100 ŠK Vysoké Mýto 02.09.1992 2 4 1 3         3 7
30. Kraus Ondřej 1250 Rapid Pardubice 21.08.1993 3 4             3 4
31. Susserová Martina 1250 Česká Třebová 30.12.1992 1 3,5 1 3         2 6,5
32. Porteš Petr 1000 ŠK DDM Svitavy 7.5.1993         1 2 1 3 2 5
33. Kalibánová Monika 1000 TJ Jiskra Litomyšl 04.03.1992 1 3     1 2     2 5
34. Vítek Lukáš 1000 SK Žamberk 31.12.1992 1 2 1 2,5         2 4,5
35. Vodička Tomáš 1000 SK Žamberk 05.06.1993 1 3 1 1,5         2 4,5
36. Lamberský Luboš 1100 TJ Lanškroun 11.04.1993 1 2         1 2 2 4
37. Kokula Filip 1100 ŠK KÁMEN UO 28.5.1993     1 2     1   2 2
38. Bartoš Tomáš 1000 ŠK Jablonné n.O. 05.02.1992 1 4             1 4
39. Růžička Filip 1250 2222+DDM PA 7.5.1993     1 3,5         1 3,5
40. Hrdina David 1000 ŠK Jablonné n.O. 23.06.1993 1 3,5             1 3,5
41. Karaba Viktor 1100 2222+DDM PA 07.05.1993 1 3             1 3
42. Blažek Filip 1000 ŠK Vysoké Mýto 16.10.1992 1 3             1 3
43. Valek Kryštof 1100 ŠK Vysoké Mýto 4.12.1993         1 3     1 3
44. Kopecký Jakub 1000 ŠO K Kunvald 04.04.1992 1 3             1 3
45. Trejtnar Jiří 1100 ŠO K Kunvald 19.05.1993 1 3             1 3
46. Esciová Dominika 1100 TJ Jiskra Ústí n. O. 19.05.1992 1 3             1 3
47. Svoboda Petr 1000 2222+DDM PA 13.09.1993 1 2,5             1 2,5
48. Král Jakub 1000 ŠK Vysoké Mýto 18.06.1993 1 2,5             1 2,5
49. Vanický Pavel 1000 ŠO K Kunvald 12.10.1992 1 2,5             1 2,5
50. Bílý Michal 1000 ŠK KÁMEN UO 17.12.1992     1 2         1 2
51. Celer Jan 1100 ŠO K Kunvald 11.02.1993 1 2             1 2
52. Trejtnar Michal 1000 ŠO K Kunvald 23.06.1992 1 2             1 2
53. Kalousek Tomáš 1000 SK Žamberk 04.09.1993 1 1             1 1
54. Rob David 1000 ŠK KÁMEN UO 28.12.1992     1           1  
Celkové pořadí KP kategorie dívky do 10-ti let
Poř. Jméno Rtg Klub Nar. 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Bielčíková Sára 1100 SK Kámen ÚO 13.10.1998 35 6,0 22 4         57 10
2. Václavková Hana 1000 SK Kámen ÚO 18.03.1999 22 3,5             22 3,5
3. Doláková Marie 1000 DDM Svitavy 18.3.1998     5 3 8 4 3 3,5 16 10,5
4. Paukertová Eliška 1000 Lanškroun 08.11.1999 13 3,0             13 3
5. Hofmanová Vilma 1000 DDM ALFA 19.2.2000         1 3 1 2,5 2 5,5
Celkové pořadí KP kategorie dívky do 12-ti let
Poř. Jméno Rtg Klub Nar. 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Dunglová Natálie 1250 Žamberk 03.03.1996 40 5,5 35 5,5     40 6,5 115 17,5
2. Šmajzrová Kateřina 1100 Ústí nad Orlicí 14.02.1996 19 4,5 3 4         22 8,5
3. Doláková Anna 1000 Svitavy 25.7.1996     1 2,5 1 3,5 1 3 3 9
4. Urbanová Marie 1000 Lanškroun 04.09.1997 1 0,5     1 2,5     2 3
5. Tomešová Kateřina 1000 Česká Třebová 20.07.1996     1   1 1     2 1
6. Lamborová Lucie 1000 Ústí nad Orlicí 18.3.1996             1 1 1 1
7. Mastná Kristýna 1000 Ústí nad Orlicí 12.3.1996             1   1  
Celkové pořadí KP kategorie dívky do 14-ti let
Poř. Jméno Rtg Klub Nar. 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Sabolová Kristýna 1528 ŠK Vysoké Mýto 06.03.1995 40 6     19 5 22 5 81 16
2. Dunglová Natálie 1250 SK Žamberk 03.03.1996 10 5 13 4,5 1 4 1 4 24 13,5
3. Zavřelová Kateřina 1250 ŠO DDM Hlinsko 17.10.1995     6 4,5 1 3,5     7 8
4. Bielčiková Sára 1100 ŠK Kámen UO 13.10.1998 1 4     1 2,5 1 3 3 9,5
5. Doláková Anna 1000 ŠK DDM Svitavy 25.07.1996 1 3 1 2 1 2,5 1 3,5 3 9
6. Frgalová Hana 1000 2222+DDM PA 01.08.1995 1 3 1 3     1 3 3 9
7. Doláková Marie 1000 ŠK DDM Svitavy 18.03.1998 1 1,5 1 0,5 1   1 1,5 3 3,5
8. Lehárová Alžběta 1100 2222+DDM PA 1.8.1994     2 4         2 4
9. Prachařová Kateřina 1000 2222+DDM PA 19.01.1996 1 3,5             1 3,5
10. Zavřelová Petra 1000 ŠO DDM Hlinsko 17.10.1995         1 3     1 3
11. Roháčová Karolína 1000 2222+DDM PA 1.12.1995         1 2,5     1 2,5
12. Slavíčková Andrea 1000 Rapid Pardubice 11.03.1994 1 2,5             1 2,5
Celkové pořadí KP kategorie dívky do 16-ti let
Poř. Jméno Rtg Klub Nar. 1.K B 2.K B 3.K B 4.K B TOP 3  BODY
1. Sabolová Gabriela 1732 ŠK Vysoké Mýto 21.02.1992 30 5,5 35 5,5 40 5 40 6 115 17
2. Malá Michaela 1399 SK Žamberk 24.08.1993 35 6 16 4,5 13 4 4 3,5 64 14,5
3. Susserová Martina 1250 Česká Třebová 30.12.1992 1 3,5 1 3         2 6,5
4. Kalibánová Monika 1000 TJ Jiskra Litomyšl 04.03.1992 1 3     1 2     2 5
5. Esciová Dominika 1100 TJ Jiskra Ústí n. O. 19.05.1992 1 3             1 3

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.