Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.05.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže v rapidu 19.05.07

V sobotu 12. května 2007 se ve Svitavách uskutečnil Krajský přebor mládeže v rapidu za účasti 65 hráčů a hráček. V jednotlivých kategoriích zvítězili : H/D 14 Marek Kosek z TJ DDM Vysoké Mýto, H/D 12 Vít Kapoun z TJ Jiskra Ústí n/O. a H/D 10 Antonín Vu z TJ Lanškroun. Do MČR, které se bude hrát v září v Jaroměři, postupují vítězové, v kategoriích chlapců a D12 i 2. v pořadí.


Rapid šachy H+D 14
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno NRtg Klub Body BHm. BH.  B vict SB.
1 1 Kosek Marek 1791 TJ DDM Vysoké Mýto 39 51 6 42,25
2 2 Pulpán Jakub 1728 TJ DDM Chrudim 38˝ 49˝ 7 39,25
3 3 Jodl Daniel 1690 SK Rošáda Prostějov 6 39 50 5 30,25
4 4 Marek Michal 1603 TJ Lanškroun 6 36˝ 47˝ 5 28,25
5 6 Krušina Patrik 1362 ŠK DDM Svitavy 37˝ 47 5 27,25
6 5 Malá Michaela 1399 SK Žamberk 36 47 5 25,50
7 13 Jílek Václav 1250 TJ DDM Vysoké Mýto 33˝ 43 5 20,75
8 18 Matějíček Michael 1250 SK Žamberk 33 44 5 22,75
9 20 Petrásek Jan 1250 TJ Štefanydes Polička 32˝ 42 5 23,75
10 14 Kainek Jan 1250 SK Žamberk 32˝ 42 5 21,00
11 10 Hofrichtr Matěj 1250 ŠK Kámen Třebovská ÚO 5 33˝ 43 4 18,50
12 17 Kubišta Ladislav 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 31 40 5 20,00
13 15 Kodytek Tomáš 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5 27 36˝ 4 17,50
14 11 Jačisko Jakub 1250 TJ Lanškroun 35 44˝ 4 16,75
15 12 Jániš Petr 1250 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 30 38˝ 4 16,50
16 25 Otava Tomáš 1100 ŠO DDM Hlinsko 25˝ 33˝ 3 14,25
17 19 Oulehla Jakub 1250 SK Rošáda Prostějov 4 35˝ 45 4 17,50
18 7 Kozák David 1291 ŠK DDM Svitavy 4 31˝ 40 3 16,00
19 16 Komínek Lukáš 1250 TJ Lanškroun 4 31˝ 39˝ 3 14,00
20 9 Daniel Adam 1250 ŠK DDM Svitavy 4 29 36˝ 4 12,00
21 21 Schaffer Ondřej 1250 TJ Štefanydes Polička 32˝ 43 3 13,75
22 24 Lamberský Luboš 1100 TJ Lanškroun 28 35˝ 2 12,00
23 22 Šamánek Radek 1250 ŠK Kámen Třebovská ÚO 27 35 3 11,00
24 8 Belobrad Šimon 1250 SK Žamberk 25˝ 32 2 11,50
25 26 Porteš Petr 1100 ŠK DDM Svitavy 28 35˝ 1 8,25
26 23 Kokula Filip 1100 ŠK Kámen Třebovská ÚO 25˝ 33 1 8,00
27 27 Bureš Dominik 1000 ŠK Kámen Třebovská ÚO 25˝ 32˝ 1 8,00
Rapid šach H + D 12
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno NRtg Klub Body BHm. BH.  B vict SB.
1 2 Kapoun Vít 1312 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7 35˝ 43 7 31,00
2 7 Kubalík Michal 1250 SK Žamberk 38˝ 45˝ 5 30,25
3 1 Gorba Matěj 1434 SK Rošáda Prostějov 38 49 5 33,75
4 10 Sion David 1250 TJ Štefanydes Polička 6 37 47˝ 6 29,50
5 11 Vaculík Jakub 1250 TJ Lanškroun 6 33 41 6 23,00
6 9 Rott Michal 1250 ŠO DDM Hlinsko 5 38˝ 47˝ 4 23,25
7 4 Dunglová Natálie 1250 SK Žamberk 5 36 44 4 18,75
8 3 Belobrad Jan 1250 SK Žamberk 5 35 41˝ 4 19,00
9 5 Hájek Pavel 1250 TJ DDM Vysoké Mýto 5 34˝ 40˝ 5 19,50
10 8 Nečas Lukáš 1250 TJ Lanškroun 5 32 39 5 14,50
11 13 Kučera Jan 1100 ŠK DDM Svitavy 26˝ 33 4 8,75
12 6 Kolomý Štěpán 1250 TJ Lanškroun 4 27 33˝ 4 6,50
13 15 Mikyska Martin 1000 SK Žamberk 27˝ 33˝ 3 5,25
14 12 Kalousek Petr 1100 ŠK Kámen Třebovská ÚO 2 29 36 2 1,00
15 14 Punar Jan 1100 TJ Štefanydes Polička 1 30 37 1 0,00
16 16 Seidl Petr 1000 ŠK DDM Svitavy 0 29 36˝ 0 0,00
Rapid Šachy H+D 10
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno NRtg Klub Body BHm. BH.  B vict SB.
1 1 Vu Antonín 1360 TJ Lanškroun 36˝ 48˝ 8 44,50
2 3 Marek Dominik 1250 TJ Lanškroun 8 36 48 7 41,25
3 4 Pulpán Matěj 1250 TJ DDM Chrudim 6 38 49 6 26,50
4 2 Jursa Vít 1250 TJ Lanškroun 6 37˝ 49˝ 6 28,50
5 10 Holásek Vít 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6 34 45 6 22,50
6 14 Přikryl Mikuláš 1100 ŠK DDM Svitavy 5 37˝ 49˝ 4 22,75
7 6 Doleček Matej 1100 TJ Lanškroun 5 33˝ 44˝ 5 19,00
8 15 Dospěl Josef 1000 ŠO DDM Hlinsko 5 28˝ 39 5 17,00
9 13 Matouš Petr 1100 TJ Štefanydes Polička 34 43˝ 4 15,50
10 20 Neumann Michal 1000 ŠO DDM Hlinsko 33˝ 45 4 18,00
11 8 Holásek Jan 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 27˝ 34˝ 4 15,75
12 12 Kuťák Daniel 1100 TJ Lanškroun 4 31˝ 43 4 15,50
13 5 Bielčíková Sára 1100 ŠK Kámen Třebovská ÚO 4 30˝ 41˝ 3 15,50
14 9 Holásek Vojtěch 1100 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 29˝ 36˝ 4 13,50
15 17 Hanus Ondřej 1000 TJ Lanškroun 4 26˝ 32˝ 4 11,50
16 22 Zendulka Ladislav 1000 ŠK DDM Svitavy 28˝ 39˝ 3 12,00
17 7 Heger Michal 1100 TJ Lanškroun 26 35 3 9,50
18 19 Knápek Martin 1000 TJ Lanškroun 26 32 3 9,75
19 21 Sádovský Petr 1000 ŠO DDM Hlinsko 3 27˝ 34˝ 2 7,50
20 11 Kolomý Adam 1100 TJ Lanškroun 3 25˝ 31 3 7,50
21 16 Ftačník Jakub 1000   30 37 2 9,00
22 18 Hanusová Doris 1000 TJ Štefanydes Polička 1 25˝ 32˝ 1 2,50

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.