Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže H/D 10-12 - 3. turnaj 04.03.07

Třetí turnaj kvalifikace Krajského přeboru mládeže sezony 2006/07 v kategorii H/D 10-12 se hrál v sobotu 3. března 2007 v DDM Alfa v Pardubicích-Polabinách. V kategorii H/D10 za účasti 28 hráčů a hráček zvítězil Dominik Řezníček před Oskarem Hofmanem a Matějem Dolečkem a z dívek byla nejúspěšnější Marie Doláková. V kategorii H/D 12 mezi 45 účastníky triumfoval Petr John před Vítem Jursou a Davidem Sionem, nejlepší dívkou byla Anna Doláková. Všichni vítězové mají zaručen přímý postup do finalových bojů.


3.kvalifikacni turnaj KP mladeze PDSS
Organizátor : PDSS
Reditel turnaje : Silvie Mojzisova
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : Ing.Ladislav Ester
Mesto : Pardubice
Datum : 03.03.2007
Konecné poradí
HD 10
Por. St.c. Jméno   Rtg Škola Body BHm. BH.  B
1 21 Reznicek Dominik   1000 2222+DDM Alfa 6 23˝ 32˝
2 4 Hofman Oskar   1100 2222+DDM Alfa 6 21 29˝
3 2 Dolecek Matej   1100 TJ Lanskroun 5 22˝ 31˝
4 8 Cach Jakub   1000 2222+DDM Alfa 5 17˝ 25
5 7 Bures Martin   1000 2222+DDM Alfa 23 30˝
6 3 Dupenopulos Karel   1100 DDM Lokomotiv C.T. 16˝ 24
7 19 Neumann Michal   1000 SO DDM Hlinsko 4 20˝ 29˝
8 10 Heger Michal   1000 TJ Lanskroun 4 20 26˝
9 6 Kolomy Adam   1100 TJ Lanskroun 4 19˝ 26
10 1 Dolakova Marie W 1100 SK DDM Svitavy 4 18 25˝
11 5 Holasek Vit   1100 TJ Jiskra U.n.O. 4 17˝ 26
12 24 Tomas Daniel   1000 DDM Lokomotiv C.T. 4 16˝ 22
13 16 Kupsa Matej   1000 TJ Lanskroun 20˝ 29
14 17 Lenk William   1000 2222+DDM Alfa 20 27˝
15 27 Vratny Michal   1000 SVC Policka 14˝ 20
16 9 Cap Jan   1000 SK Vysoke Mto 3 18 26˝
17 12 Hofmanova Vilma W 1000 2222+DDM Alfa 3 17˝ 25
18 15 Knapek Martin   1000 TJ Lanskroun 3 16˝ 23
19 22 Sadovsky Petr   1000 SO DDM Hlinsko 3 16 21˝
20 23 Setek Filip   1000 2222+DDM Alfa 3 15 21˝
21 11 Hellinger Jan   1000 2222+DDM Alfa 3 13˝ 19˝
22 25 Vasek Daniel   1000 SO DDM Hlinsko 3 12˝ 17˝
23 13 Holasek Vojtech   1000 TJ Jiskra U.n.O. 15˝ 23
24 28 Zindulka Ladislav   1000 SK DDM Svitavy 2 18 24˝
25 18 Musil Radek   1000 2222+DDM Alfa 2 17 23˝
26 20 Polak Tomas   1000 SO DDM Hlinsko 2 16˝ 23
27 26 Verespej Josef   1000 DDM Lokomotiv C.T. 2 15˝ 21
28 14 Hrubes Filip   1000 2222+DDM Alfa 0 8 12˝
HD 12
Por. St.c. Jméno   Rtg Škola Body BHm. BH.  B
1 2 John Petr   1250 TJ Jiskra U.n.O. 6 23˝ 31
2 3 Jursa Vit   1250 TJ Lanskroun 6 22 29
3 6 Sion David   1250 SVC Policka 6 19˝ 27
4 8 Vu Antonin   1250 TJ Lanskroun 23˝ 31˝
5 17 Kroupa Tomas   1100 2222+DDM Alfa 5 23˝ 32˝
6 21 Pulpan Matej   1100 TJ Chrudim 5 22˝ 31˝
7 1 Hajek Pavel   1250 SK Vysoke Myto 5 21 30
8 14 John Jiri   1100 TJ Jiskra U.n.O. 5 18˝ 26˝
9 40 Rez Matus   1000 2222+DDM Alfa 22˝ 32
10 38 Pochobradsky Libor   1000 2222+DDM Alfa 20˝ 29˝
11 5 Lorenc Adam   1250 SK Zamberk 19 27
  7 Vancura Daniel   1250 2222+DDM Alfa 19 27
13 39 Punar Jan   1000 SVC Policka 14 20
14 41 Rotschein Tomas   1000 1.ZS Litomysl 4 21˝ 30
15 13 Hunal Ondrej   1100 SK Vysoke Myto 4 19˝ 27
16 36 Melichar Vojtech   1000 2222+DDM Alfa 4 18˝ 25˝
17 16 Konecny Tomas   1100 SK DDM Svitavy 4 17˝ 25
18 10 Fisnar Karel   1100 2222+DDM Alfa 4 16˝ 23˝
19 22 Ratzinger Patrik   1100 DDM Lokomotiva Č.T. 4 16˝ 23
20 19 Matous Petr   1100 SVC Policka 4 15˝ 23˝
21 12 Holasek Jan   1100 TJ Jiskra U.n.O. 4 11˝ 15
22 27 Dolakova Anna W 1000 SK DDM Svitavy 18 25
23 23 Tlaskal Jakub   1100 2222+DDM Alfa 3 21˝ 28˝
24 4 Kolomy Stepan   1250 TJ Lanskroun 3 21˝ 28
25 45 Zastera Jiri   1000 SK Vysoke Myto 3 20˝ 29˝
26 42 Ruml Vaclav   1000 2222+DDM Alfa 3 19˝ 26
27 29 Fikejs Michal   1000 Rapid+ZS 3 3 16˝ 23
  33 Kuchta Jan   1000 SVC Policka 3 16˝ 23
29 18 Kutak Daniel   1100 TJ Lanskroun 3 16˝ 22˝
30 24 Vyskocil Daniel   1100 SVC Policka 3 14˝ 21
31 32 Kantor Tomas   1000 2222+DDM Alfa 3 13˝ 19
32 15 Knapovsky Matej   1100 DDM Lokomotiva Č.T. 3 13˝ 18˝
33 11 Gregor Jiri   1100 2222+DDM Alfa 3 13 19
34 35 Machacek Jiri   1000 1.ZS Litomysl 3 13 17˝
35 20 Pospisil Petr   1100 SVC Policka 17˝ 24
36 28 Dvorak Adam   1000 2222+DDM Alfa 16˝ 23˝
37 44 Urbanova Marie W 1000 TJ Lanskroun 15 20
38 30 Hrdy Marian   1000 2222+DDM Alfa 2 20˝ 28˝
39 26 Blazek Leos   1000 2222+DDM Alfa 2 17 25˝
40 37 Novak Tomas   1000 Rapid+ZS 3 2 15˝ 22
41 9 Bunka Jan   1100 DDM Lokomotiva Č.T. 2 15˝ 21˝
42 25 Bednar Tomas   1000 SO DDM Hlinsko 2 14˝ 21˝
43 31 Husak Petr   1000 SK Vysoke Myto 2 14 20˝
44 34 Kulich Vladimir   1000 Rapid+ZS 3 1 16˝ 23
45 43 Tomesova Katerina W 1000 DDM Lokomotiva Č.T. 1 14˝ 20˝

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.