Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže H/D 10-12 - 4. turnaj 16.04.07

Čtvrtá a poslední kvalifikace KP mládeže 10 a 12 se hrála v sobotu 14. dubna 2007 v Hlinsku. Podle výsledků je bezesporu největším překvapením vítězství Natálky Dunglové v kategorii U12 před Jakubem Půlpánem. Aby v rodině převládla spokojenost, tak o to se naopak zasloužil výborným 4. místem Matěj Půlpán. V kategorii U10 se i přes zaváhání v úvodním kole nakonec prosadil českotřebovský Karel Dupenopulos.


4. kvalifikacni turnaj KP mladeze PDSS HD 12
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Nar. Body BHm. BH.  B vict SB.Son
1 2 Dunglova Natalie 1250 SK Zamberk 03.03.1996 6,5 21,5 30,5 6 28,25
2 1 Pulpan Jakub 1653 TJ DDM Chrudim 02.06.1998 6,0 23,0 33,5 6 27,00
3 9 Sion David 1250 Mozaika Policka 13.04.1996 5,0 21,5 30,0 5 18,50
4 8 Pulpan Matej 1250 TJ DDM Chrudim 30.01.2001 5,0 21,5 30,0 5 17,50
5 28 Kubes Adam 1000 1.ZS Litomysl 11.09.1997 5,0 20,0 28,0 5 18,50
6 10 Vu Antonin 1250 TJ Lanskroun 09.01.1998 4,5 22,0 29,5 3 15,75
7 6 Kolomy Stepan 1250 TJ Lanskroun 23.08.1996 4,5 20,5 29,5 3 16,75
8 4 John Petr 1250 TJ Jiskra Ústi 17.08.1996 4,5 20,5 28,5 3 18,75
9 11 Belobrad Jan 1100 SK Zamberk 12.07.1996 4,5 20,5 26,5 4 13,25
10 20 Paukert Jan 1100 TJ Lanskroun 19.12.1997 4,5 19,0 25,0 4 12,25
11 3 Hajek Pavel 1250 SK Vysoke Myto 29.01.1996 4,0 21,5 30,0 4 13,50
12 7 Marek Dominik 1250 TJ Lanskroun 18.12.1997 4,0 21,5 28,5 4 14,00
13 17 Kroupa Tomas 1100 2222+DDM Alfa 16.09.1996 4,0 18,5 25,0 4 12,00
14 16 Konecny Tomas 1100 SK DDM Svitavy 07.11.1997 4,0 18,0 25,5 4 14,00
15 38 Tuma Jan 1000 TJ CHS Chotebor 13.08.1997 4,0 17,0 23,0 4 11,50
16 18 Liduch Filip 1100 2222+DDM Alfa 17.05.1997 4,0 17,0 23,0 4 11,00
17 12 Fisnar Karel 1100 2222+DDM Alfa 30.06.1997 4,0 16,5 24,5 4 12,50
18 35 Ruml Vaclav 1000 2222+DDM Alfa 05.05.1996 4,0 15,5 20,5 4 9,00
19 19 Osicka Premysl 1100 SO DDM Hlinsko 22.01.1996 3,5 19,5 26,5 3 10,75
20 22 Ptacek Tomas 1100 SO DDM Hlinsko 18.03.1996 3,5 19,0 27,0 3 11,75
21 5 Jursa Vit 1250 TJ Lanskroun 21.06.1997 3,5 14,5 19,5 3 6,75
22 34 Rez Matous 1000 2222+DDM Alfa 06.06.1997 3,5 14,0 19,5 3 8,75
23 31 Melichar Vojtech 1000 2222+DDM Alfa 19.12.1997 3,0 20,5 27,5 3 10,00
24 25 Dolakova Anna 1000 SK DDM Svitavy 25.07.1996 3,0 19,5 27,0 3 10,00
25 15 Knapovsky Matej 1100 DDM Lokom.CT 27.03.1997 3,0 19,5 26,0 3 10,00
26 13 Holasek Jan 1100 TJ Jisrka Ústi 12.11.1997 3,0 18,0 26,5 3 7,50
27 21 Prikryl Mikulas 1100 SK DDM Svitavy 12.07.1997 3,0 17,5 26,0 3 8,00
28 23 Ratzinger Patrik 1100 DDM Lokom.CT 10.10.1996 3,0 16,5 22,0 3 6,50
29 33 Punar Jan 1000 Mozaika Policka 13.01.1996 3,0 16,0 21,5 3 6,00
30 14 Hunal Ondrej 1100 SK Vysoke Myto 10.09.1997 3,0 14,5 19,5 3 6,00
31 36 Seidl Petr 1000 SK DDM Svitavy 22.01.1996 3,0 10,0 14,0 3 2,00
32 24 Bednar Tomas 1000 SO DDM Hlinsko 14.10.1997 2,0 17,5 22,5 2 3,50
33 27 Kantor Tomas 1000 2222+DDM Alfa 28.10.1997 2,0 17,0 23,0 2 4,00
34 26 Eis Pavel 1000 TJ CHS Chotebor 18.05.1997 2,0 15,5 20,5 2 3,00
35 32 Plodik Michal 1000 2222+DDM Alfa 20.08.1997 2,0 12,0 15,5 2 1,00
36 29 Lamborova Lucie 1000 TJ Jiskra Ústi 18.03.1996 1,0 14,0 18,5 1 0,00
37 37 Stehno Radim 1000 TJ CHS Chotebor 06.06.1997 1,0 12,0 17,0 1 1,00
38 30 Mastna Kristyna 1000 TJ Jiskra Ústi 12.03.1996 0,0 15,0 20,5 0 0,00
4.kvalifikacni turnaj KP mladeze PDSS HD10
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Nar. Body BHm. BH.  B
1 3 Dupenopulos Karel 1100 DDM Lokom.CT 06.06.1999 5,5 21,0 29,0
2 12 Bures Martin 1000 2222+DDM Alfa 06.08.1998 5,5 20,0 28,5
3 5 Hofman Oskar 1100 2222+DDM Alfa 10.01.1998 5,0 24,0 33,5
4 2 Dolecek Matej 1100 TJ Lanskroun 04.08.1999 5,0 19,0 26,0
5 16 Gremlica Lukas 1000 DDM Lokom.CT 01.12.1998 5,0 18,0 24,5
6 20 Neumann Michal 1000 SO DDM Hlinsko 25.06.1998 4,5 16,5 23,5
7 15 Capek Filip 1000 TJ CHS Chotebor 08.01.2000 4,0 23,0 32,0
8 14 Cap Jan 1000 SK Vysoke Myto 25.10.1999 4,0 22,0 29,5
9 4 Hegr Michal 1100 TJ Lanskroun 17.12.1999 4,0 20,5 29,0
10 23 Zendulka Ladislav 1000 SK DDM Svitavy 17.12.1998 4,0 18,5 26,0
11 18 Knapek Martin 1000 TJ Lanskroun 19.03.1998 4,0 17,0 24,0
12 7 Holasek Vojtech 1100 TJ Jiskra Ústi 21.02.2001 4,0 15,5 22,5
13 13 Cach Jakub 1000 2222+DDM Alfa 28.08.1999 3,5 18,0 25,0
14 1 Dolakova Marie 1100 SK DDM Svitavy 18.03.1998 3,5 15,5 22,5
15 6 Holasek Vit 1100 TJ Jiskra Ústí 03.06.1999 3,5 15,5 21,0
16 21 Sadovsky Petr 1000 SO DDM Hlinsko 02.01.1999 3,0 19,0 25,0
17 22 Verespej Josef 1000 DDM Lokom.CT 10.06.1999 3,0 17,0 21,5
18 10 Barta Pavel 1000 TJ CHS Chotebor 23.10.1998 3,0 14,5 20,5
19 17 Hofmanova Vilma 1000 2222+DDM Alfa 19.02.2000 2,5 19,0 26,5
20 8 Kolomy Adam 1100 TJ Lanskroun 25.06.2000 2,5 14,5 20,5
21 9 Kupsa Matej 1100 TJ Lanskroun 05.01.2001 2,0 16,0 21,5
22 19 Musil Radek 1000 2222+DDM Alfa 14.06.2000 2,0 16,0 20,5
23 11 Briza Daniel 1000 SO DDM Hlinsko 25.04.2000 1,0 14,0 19,0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.