Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor mládeže H/D 14-16 - 3. turnaj 04.03.07

Třetí turnaj kvalifikace Krajského přeboru mládeže sezony 2006/07 v kategorii H/D 14-16 se uskutečnil v sobotu 24. února 2007 ve Svitavách v prostorách ZŠ Felberova. V kategorii H/D 14 byl mezi 54 účastníky nejlepší Michal Kubálík před Markem Stodolou a Kamilem Petráskem, v dívkách byla nejlepší Kristýna Sabolová. V kategorii H/D 16 startovalo 24 hráčů a hráček, z nichž nejlepší umístění měli Tomáš Kracík (mimo soutěž), Gabriela Sabolová, Michal Marek a Jakub Půlpán. Vítězové obou kategorií mají zaručen přímý postup do finalových bojů.


KP PDŠS 3.turnaj SVITAVY
Konecné poradí
H + D 14
Por. St.c. Jméno Klub Body BHm. BH.  B SB. vict
1 29 Kubálík Michal SK Žamberk 6 22 31˝ 26,75 5
2 15 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 22 30 22,25 4
3 13 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička 21˝ 30 23,25 4
4 9 Krušina Patrik ŠK DDM Svitavy 20˝ 29˝ 22,25 5
5 37 Vaculík Jakub TJ Lanškroun 19˝ 25 18,75 5
6 1 Sabolová Kristýna ŠK Vysoké Mýto 5 24˝ 34 23,50 4
7 14 Sion David TJ Štefanydes Polička 5 20 28 16,50 5
8 17 Vu Antonín TJ Lanškroun 5 18 25 16,25 4
9 20 Belobrad Šimon SK Žamberk 5 15˝ 22 15,50 5
10 8 Kozák David ŠK DDM Svitavy 22 31˝ 17,75 4
11 2 Kapoun Vít TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 22 30˝ 16,75 4
12 6 Hofrichtr Matěj ŠK Kámen Třebovská 21˝ 30 17,25 4
13 11 Lorenc Adam SK Žamberk 20 28˝ 16,75 4
14 16 Vančura Daniel DDM ALFA Pardubice 20 27˝ 14,25 4
15 10 Kubišta Ladislav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 22˝ 30˝ 14,50 4
16 5 Dunglová Natálie SK Žamberk 4 21˝ 31 16,25 2
17 36 Půlpán Matěj ŠO DDM Chrudim 4 21 29˝ 15,00 4
18 3 Adam Daniel ŠK DDM Svitavy 4 20˝ 29 14,50 4
19 31 Nešpůrek Petr DDM ALFA Pardubice 4 20 27 13,25 3
20 26 Kalousek Petr ŠK Kámen Třebovská 4 19 25˝ 12,50 4
21 12 Marek Dominik TJ Lanškroun 4 18 25 10,50 4
22 25 John Jiří TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 4 17 24 11,50 4
23 19 Belobrad Jan SK Žamberk 4 17 23˝ 10,50 4
24 30 Kučera Jan ŠK DDM Svitavy 4 16 23 10,50 4
25 28 Kroupa Tomáš DDM ALFA Pardubice 4 15 21 8,50 4
26 32 Otava Tomáš ŠO DDM Hlinsko 21˝ 29˝ 12,00 3
27 7 John Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 21˝ 28˝ 14,25 2
28 18 Zavřelová Kateřina ŠO DDM Hlinsko 19 27 10,75 3
29 34 Ptáček Tomáš ŠO DDM Hlinsko 16˝ 22˝ 8,75 3
30 4 Bielčík Šimon ŠK Kámen Třebovská 16˝ 21˝ 8,75 3
31 35 Přikryl Mikuláš ŠK DDM Svitavy 13˝ 19˝ 7,75 3
32 47 Kolomazník Lukáš DDM ALFA Pardubice 3 20 28 11,00 3
33 42 Holan Lukáš DDM ALFA Pardubice 3 19˝ 27 9,00 3
34 45 Janecký Tomáš TJ Litomyšl 3 18˝ 24˝ 9,00 3
35 27 Konečný Tomáš ŠK DDM Svitavy 3 16˝ 22˝ 5,00 3
36 38 Šmíd Ladislav ŠK DDM Svitavy 3 16 22˝ 7,00 3
37 40 Bureš Dominik ŠK Kámen Třebovská 3 16 22˝ 6,00 3
38 33 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička 3 15 21˝ 7,50 3
39 23 Dubovik Nikita ŚK Kámen Třebovská 3 14 19˝ 6,50 3
40 53 Zavřelová Petra ŠO DDM Hlinsko 3 13 18 5,00 3
41 41 Doláková Anna ŠK DDM Svitavy 18 23 4,25 2
42 46 Kantor Tomáš DDM ALFA Pardubice 17˝ 24 7,75 2
43 51 Rež Matouš DDM ALFA Pardubice 14˝ 19 3,25 2
44 44 Hrdý Marian DDM ALFA Pardubice 14 19 2,75 2
45 52 Roháčová Karolína DDM Alfa Pardubice 13˝ 18˝ 4,25 2
46 21 Bielčíková Sára ŠK Kámen Třebovská 13 2,00 2
47 50 Punar Jan TJ Štefanydes Polička 2 17 25 5,50 2
48 48 Neuman Michal ŠO DDM Hlinsko 2 16˝ 23 6,00 1
49 49 Plodík Michal DDM ALFA Pardubice 2 15 20 1,50 2
50 43 Holásek Vojtěch TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 14˝ 19 1,00 2
51 24 Holásek Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 14˝ 20˝ 3,75 1
52 39 Bednář Tomáš ŠO DDM Hlinsko 1 15˝ 20˝ 1,00 1
53 54 Zendulka Ladislav ŠK DDM Svitavy 1 11˝ 17 0,00 1
54 22 Doláková Marie ŠK DDM Svitavy 0 11˝ 15 0,00 0
H + D 16
Por. St.c. Jméno Klub Body BHm. BH.  B SB. vict
1 1 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p. Orebem 20 27 24,50 6
2 2 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto 5 23 32˝ 21,00 5
3 6 Marek Michal TJ Lanškroun 5 21 30˝ 20,50 4
4 4 Půlpán Jakub ŠO DDM Chrudim 5 20˝ 30˝ 20,00 5
5 3 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto 5 20˝ 28˝ 18,50 5
6 5 Felcman Tomáš SK Žamberk 4 21 30˝ 15,00 4
7 9 Lorenc Josef SK Žamberk 4 20˝ 27˝ 13,50 4
8 17 Petrásek Jan TJ Štefanydes Polička 4 19˝ 27˝ 13,50 4
9 7 Malá Michaela SK Žamberk 4 19 27˝ 12,50 4
10 16 Komínek Lukáš TJ Lanškroun 4 17 24 10,00 4
11 8 Mazura Ondřej SK Žamberk 4 16 22 11,25 3
12 19 Krátký Josef TJ Lanškroun 20˝ 29 13,75 2
13 11 Hanus Lukáš ŠO DDM Hlinsko 19˝ 26˝ 10,75 3
14 12 Jačisko Jakub TJ Lanškroun 16˝ 23˝ 9,50 3
15 18 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička 3 17˝ 22˝ 5,75 2
16 15 Kodytek Tomáš JT Jiskra Ústí nad Orlicí 3 16 23 7,00 3
17 14 Jílek Václav ŠK Vysoké Mýto 3 16 21 4,00 3
18 20 Šamánek Radek ŠK Kámen Třebovská 3 14 20 6,00 3
19 24 Válek Kryštof ŠK Vysoké Mýto 3 11 14˝ 4,00 3
20 10 Brejša Vít TJ Lanškroun 2 17˝ 24 3,00 2
21 23 Porteš Petr ŠK DDM Svitavy 2 15˝ 19˝ 3,00 2
22 13 Jániš Petr JT Jiskra Ústí nad Orlicí 2 15 21˝ 2,00 2
23 21 Kalibánová Monika Jiskara Litomyšl 2 14 18 3,00 2
24 22 Machata Štěpán ŠK DDM Svitavy 0 12 17 0,00 0

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.