Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed 2006/07 - 7. kolo 18.02.07

V sedmém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. D - Kunvald B 2:3, Žamberk D - Žamberk E 1,5:3,5, Letohrad B - Žamberk C 1?4, Mistrovice - H.Čermná B 4:1, Kunvald C volno


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola


        ŠO K a.s. Kunvald "C" – volný los            Jiskra Ústí nad Orlicí "D" – ŠO K a.s. Kunvald "B"

   1.                                                                                                                          1.  Fangl J.                      1707     1/2    Hodek R.             V   1691

   2.                                                                                                                          2.  Dostál L.                   1543     0:1    Stúj M.                       1517

   3.                                                                                                                          3.  Víglaský J.                1313     0:1    Krčmář S.                   1489

   4.                                                                                                                          4.  Kapoun V.                1250     1:0    Mlynář M.                 1453

   5.                                                                                                                          5.  Bečička D.                1342     1/2    Nekoranec R.           1640

                                                                                                                          2 : 3

       SK Žamberk "D" – SK Žamberk "E"            TJ Spartak OEZ Letohrad "B" – SK Žamberk "C"

   1.  Šulc J.                         1100     0:1    Felcman T.                1597            1.  Mikyska K.         V   1827     1:0    Brdíček D.                1743

   2.  Janeček M.                1539     1/2    Hynek P.                  1410            2.  Sysr P.                  V   1589     0:1    Jeništa J.               V   1796

   3.  Uřičář P.                    1100     1:0    Felcman M.               1422            3.  Maceška V.               1563     0:1    Mazura J.                   1627

   4.  Kalous J.                   1293     0:1    Lorenc J.                   1270            4.  Janeček O.                 1548     0:1    Kopal V.                    1432

   5.  Martan Z.                   1000     0:1    Malá M.                     1317            5.  Lorenc J.                    1000     0:1    Hrubeš M.                 1613

                                  1.5 : 3.5                                                                           1 : 4

TJ Sokol Mistrovice – TJ Sokol Horní Čermná "B"                                   

   1.  Janota J.                     1463     1/2    Pecháček T.        V   1524                                                                                                                            

   2.  Langr P.                    1404     1:0    Vacek M.                   1489                                                                                                                            

   3.  Špinler B.                  1293     1:0    Šilar K.                      1367                                                                                                                            

   4.  Kristl V.                    1100     1/2    Krudenc J.                1100                                                                                                                            

   5.  Valenta R.                 1477     1:0    Kalousek M.            1000                                                                                                                            

                                     4 : 1                                                                                

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   SK Žamberk "C"                                6    6    0    0         18              21          24   :  6

                   2.   TJ Spartak OEZ Letohrad "B"           6    5    0    1         15              19          21   :  9

                   3.   SK Žamberk "E"                                6    3    1    2         10              12          16   :  14

                   4.   ŠO K a.s. Kunvald "B"                       6    3    1    2         10               9        14.5   :  15.5

                   5.   Jiskra Ústí nad Orlicí "D"                   7    3    0    4           9              10          16   :  19

                   6.   TJ Sokol Horní Čermná "B"              7    2    0    5           6               9           15   :  20

                   7.   TJ Sokol Mistrovice                          6    1    2    3           5               9        13.5   :  16.5

                   8.   ŠO K a.s. Kunvald "C"                       6    1    2    3           5               9           13   :  17

                   9.   SK Žamberk "D"                                6    1    0    5           3               4             7   :  23

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.