Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

09.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed 2006/07 - 8. kolo 04.03.07

V osmém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk C - Mistrovice 4,5:0,5, Žamberk E - Letohrad B 2:3, Kunvald B - Žambek D 3,5:1,5, Kunvald C - Ústí n/O. D 3,5:1,5, H.Čermná B volno


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

   volný los – TJ Sokol Horní Čermná "B"                 SK Žamberk "C" – TJ Sokol Mistrovice

                                                                                                                                 1.  Brdíček D.                1743     1:0    Janota J.                     1463

                                                                                                                                2.  Martinec J.           V   1708     1:0    Janota M.                   1100

                                                                                                                                3.  Jeništa J.               V   1796     1:0    Kristl V.                    1100

                                                                                                                                4.  Mazura J.                   1627     1/2    Valenta R.                 1477

                                                                                                                                5.  Kopal V.                    1432     1:0    Macháček M.            1294

                                                                                                                       4.5 : 0.5

SK Žamberk "E" – TJ Spartak OEZ Letohrad "B"   ŠO K a.s. Kunvald "B" – SK Žamberk "D"

   1.  Felcman T.                 1597     1:0    Maceška V.               1563            1.  Hodek R.             V   1691     1:0    Janeček M.                1539

   2.  Felcman M.               1422     0:1    Petráček J.                1426            2.  Stúj M.                       1517     1:0    Charvát V.                 1427

   3.  Výprachtický D.     1384     0:1    Janeček O.                1548            3.  Krčmář S.                   1489     1:0    Kalous J.                   1293

   4.  Lorenc J.                    1270     0:1    Janeček V.                 1441            4.  Nekoranec R.           1640     1/2    Kerschbaum J.          1250

   5.  Malá M.                     1317     1:0    Lorenc J.                   1000            5.  Křehký F.                  1250     0:1    Kainek J.                   1100

                                     2 : 3                                                                           3.5 : 1.5

ŠO K a.s. Kunvald "C" – Jiskra Ústí nad Orlicí "D"                                 

   1.  Dvořák E.           V   1733     1:0    Fangl J.                      1707                                                                                                                            

   2.  Rusz G.                V   1629     1:0    Dostál L.                  1543                                                                                                                            

   3.  Rusz R.                      1557     1:0    Víglaský J.               1313                                                                                                                            

   4.  Šejnoha L.                1394     0:1    Kapoun V.                1250                                                                                                                             

   5.  Bém T.                        1100     1/2    Mareš J.                     1250                                                                                                                            

                                  3.5 : 1.5                                                                             

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   SK Žamberk "C"                                7    7    0    0         21              25       28.5   :  6.5

                   2.   TJ Spartak OEZ Letohrad "B"           7    6    0    1         18              22          24   :  11

                   3.   ŠO K a.s. Kunvald "B"                       7    4    1    2         13              12          18   :  17

                   4.   SK Žamberk "E"                                7    3    1    3         10              14          18   :  17

                   5.   Jiskra Ústí nad Orlicí "D"                   8    3    0    5           9              11       17.5   :  22.5

                   6.   ŠO K a.s. Kunvald "C"                       7    2    2    3           8              12       16.5   :  18.5

                   7.   TJ Sokol Horní Čermná "B"              7    2    0    5           6               9           15   :  20

                   8.   TJ Sokol Mistrovice                          7    1    2    4           5               9           14   :  21

                   9.   SK Žamberk "D"                                7    1    0    6           3               5          8.5   :  26.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.