Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž střed 2006/07 - 9. kolo 18.03.07

V posledním devátém kole Krajské soutěže střed byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk D - Kunvald C 3,5:1,5, Letohrad B . Kunvald B 2,5:2,5, Mistrovice - Žamberk E 0,5:4,5, H.Čermná B - Žamberk C 0:5, Ústí n/O. D volno. Vítězem a postupujícím do KPII se stalo C družstvo Žamberka.


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

     Jiskra Ústí nad Orlicí "D" – volný los                SK Žamberk "D" – ŠO K a.s. Kunvald "C"

   1.                                                                                                                          1.  Šulc J.                         1100     1:0    Dvořák E.            V   1733

   2.                                                                                                                          2.  Janeček M.                1539     1:0    Rusz G.                V   1629

   3.                                                                                                                          3.  Charvát V.                 1427     1/2    Pácha L.                    1250

   4.                                                                                                                          4.  Uřičář P.                    1100     0:1    Rusz R.                      1557

   5.                                                                                                                          5.  Kainek J.                   1100     1:0    Bém T.                        1100

                                                                                                                       3.5 : 1.5

Spartak OEZ Letohrad "B" – ŠO K a.s. Kunvald "B" TJ Sokol Mistrovice – SK Žamberk "E"

   1.  Sysr P.                 V   1589     1:0    Stúj M.                      1517            1.  Janota J.                     1463     0:1    Felcman T.                 1597

   2.  Janeček O.                 1548     1/2    Mlynář M.                1453            2.  Langr P.                    1404     0:1    Felcman M.               1422

   3.  Janeček V.                 1441     1:0    Nekoranec R.           1640            3.  Špinler B.                  1293     1/2    Pelinka F.                 1264

   4.  Lorenc J.                    1000     0:1    Řehák J.                     1100            4.  Valenta R.                 1477     0:1    Mazura O.                 1290

   5.  Lorencová J.             1000     0:1    Křehký F.                 1250            5.  Macháček M.            1294     0:1    Malá M.                     1317

                                  2.5 : 2.5                                                                        0.5 : 4.5

TJ Sokol Horní Čermná "B" – SK Žamberk "C"                                       

   1.  Vacek M.                   1489     0:1    Brdíček D.                1743                                                                                                                            

   2.  Šilar K.                      1367     0:1    Martinec J.          V   1708                                                                                                                            

   3.  Šilar K.                      1491     0:1    Jeništa J.              V   1796                                                                                                                            

   4.  Krudenc J.                 1100     0:1    Mazura J.                   1627                                                                                                                            

   5.  Kalousek M.            1000     0:1    Kopal V.                   1432                                                                                                                            

                                     0 : 5                                                                                

ZÁVĚREČNÁ TABULKA

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   SK Žamberk "C"                            8    8    0    0         24              30       33.5   :  6.5

                   2.   TJ Spartak OEZ Letohrad "B"           8    6    1    1         19              24       26.5   :  13.5

                   3.   ŠO K a.s. Kunvald "B"                       8    4    2    2         14              14       20.5   :  19.5

                   4.   SK Žamberk "E"                                8    4    1    3         13              18       22.5   :  17.5

                   5.   Jiskra Ústí nad Orlicí "D"                   8    3    0    5           9              11       17.5   :  22.5

                   6.   ŠO K a.s. Kunvald "C"                       8    2    2    4           8              13          18   :  22

                   7.   TJ Sokol Horní Čermná "B"              8    2    0    6           6               9           15   :  25

                   8.   SK Žamberk "D"                                8    2    0    6           6               8           12   :  28

                   9.   TJ Sokol Mistrovice                          8    1    2    5           5               9        14.5   :  25.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.