Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2006/07 - 8. kolo 04.03.07

V osmém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Litomyšl B - Svitavy B 1,5:3,5, Č.Třebová C - Linhartice 2,5:2,5, Svitavy C - Lanškroun D 1:4, Němčice - Tropic B 4,5:0,5, Lanškroun C - Tropic A 2:3


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

         Jiskra Litomyšl B – ŠK Svitavy B               Lokomotiva Česká Třebová "C" – ŠK Linhartice

   1.  Kapoun M.               1803     1:0    Riedl T.                V   1763            1.  Pelcl K.                V   1653     1/2    Haupt P.                    1544

   2.  Janecký T.                 1000     0:1    Strachoň L.         V   1698            2.  Petrželka K.        V   1900     1/2    Grepl P.               H  1814

   3.  Klejch F.                   1320     0:1    Pressl L.                   1570            3.  Flos P.                       1672     1:0    Chvojka A.               1747

   4.  Sauer P.                     1000     0:1    Čuma J.                      1575            4.  Paluda J.                    1510     1/2    König M.                  1564

   5.  Ninger K.                  1608     1/2    Dolský J.                  1100            5.  Čižinský P.              1250     0:1    Dvořáček A.             1493

                                  1.5 : 3.5                                                                        2.5 : 2.5

       ŠK Svitavy "C" – TJ Lanškroun "D"                  TJ Sokol Němčice – TROPIC Lanškroun B

   1.  Baláž J.                       1320     1/2    Vu A.                         1250            1.  Pěkník M.                 1893     1:0    Boháč L.                    1581

   2.  Krušina P.                1250     0:1    Pilný J.                      1282            2.  Jasanský K.         H  1804     1:0    Křivohlávek J.         1397

   3.  Kozák D.                   1100     0:1    Pohan L.                   1250            3.  Racek J.                      1573     1:0    Jirout O.                    1000

   4.  Adam D.                    1100     1/2    Komínek L.              1100            4.  Myška F.                   1591     1:0    Vízdal J.                     1000

   5.  Porteš P.                   1000     0:1    Vaculík J.                  1100            5.  Dubišar J.                  1000     1/2    Urbánek J.                 1000

                                     1 : 4                                                                           4.5 : 0.5

TJ Lanškroun "C" – TROPIC Lanškroun A                                               

   1.  Fabian K.                  1569     0:1    Palla S.                      1682                                                                                                                            

   2.  Marek M.                   1392     1:0    Palla K.                     1567                                                                                                                            

   3.  Marek J.                     1545     1:0    Jonáš J.                      1526                                                                                                                            

   4.  Fabian K.                  1556     0:1    Havlíček V.              1533                                                                                                                            

   5.  Jačisko J.                   1250     0:1    Lapáček L.               1000                                                                                                                            

                                     2 : 3                                                                                

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Sokol Němčice                              8    5    1    2         16              24          28   :  12

                   2.   ŠK Linhartice                                    8    5    1    2         16              19          24   :  16

                   3.   Lokomotiva Česká Třebová "C"        8    3    5    0         14              17          25   :  15

                   4.   Jiskra Litomyšl B                               8    4    2    2         14              15       21.5   :  18.5

                   5.   ŠK Svitavy B                                     8    4    1    3         13              18       20.5   :  19.5

                   6.   TROPIC Lanškroun A                       8    4    1    3         13              17       20.5   :  19.5

                   7.   TROPIC Lanškroun B                       8    3    0    5           9              14       17.5   :  22.5

                   8.   ŠK Svitavy "C"                                  8    3    0    5           9              11       13.5   :  26.5

                   9.   TJ Lanškroun "C"                              8    1    3    4           6              14       16.5   :  23.5

                 10.   TJ Lanškroun "D"                             8    1    0    7           3               7           13   :  27

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.