Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž východ 2006/07 - 9. kolo 18.03.07

V posledním devátém kole Krajské soutěže východ byly dosaženy tyto výsledky: Tropic A - Litomyšl B 2:3, Tropic B - Lanškroun C 2:3, Lanškroun D - Němčice 0:5, Linhartice - Svitavy C 3,5:1,5, Svitavy B - Č.Třebová C 2:3. Vítězem se staly Němčice, které však nemají zájem o postup, takže do KPII postupují Linhartice.


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

TROPIC Lanškroun A – Jiskra Litomyšl B            TROPIC Lanškroun B – TJ Lanškroun "C"

   1.  Šebrle J.               H   1801     0:1    Kapoun M.               1803            1.  Boháč L.                    1581     1:0    Fabian K.                  1569

   2.  Palla S.                      1682     0:1    Jonáš P.                     1673            2.  Křivohlávek J.         1397     0:1    Marek M.                   1392

   3.  Palla K.                     1567     1:0    Klejch F.                   1320            3.  Jirout O.                    1000     0:1    Marek J.                     1545

   4.  Jonáš J.                       1526     1:0    Seidl J.                       1597            4.  Fajt P.                        1000     1:0    Snítil J.                      1290

   5.  Lapáček L.                1000     0:1    Ninger K.                 1608            5.  Vízdal J.                     1000     0:1    Jačisko J.                   1250

                                     2 : 3                                                                              2 : 3

     TJ Lanškroun "D" – TJ Sokol Němčice                         ŠK Linhartice – ŠK Svitavy "C"

   1.  Vu A.                          1250     0:1    Pěkník M.                1893            1.  Haupt P.                    1544     0:1    Krušina A.                1100

   2.  Pilný J.                      1282     0:1    Racek J.                     1573            2.  Grepl P.               H  1814     1:0    Baláž J.                       1320

   3.  Pohan L.                   1250     0:1    Myška F.                   1591            3.  Chvojka A.               1747     1:0    Krušina P.                1250

   4.  Vaculík J.                  1100     0:1    Hůlka L.                   1634            4.  König M.                  1564     1:0    Kozák D.                   1100

   5.  Jursa V.                      1100     0:1    Müller R.                  1000            5.  Soška K.                    1314     1/2    Adam D.                    1100

                                     0 : 5                                                                           3.5 : 1.5

ŠK Svitavy B – Lokomotiva Česká Třebová "C"                                         

   1.  Riedl T.                V   1763     0:1    Gregor P.            V   1622                                                                                                                            

   2.  Maděra S.                  1819     1:0    Petrželka K.       V   1900                                                                                                                            

   3.  Pressl L.                    1570     1:0    Vaňous P.                 1438                                                                                                                            

   4.  Velešík M.                1000     0:1    Flos P.                       1672                                                                                                                            

   5.  Dolský J.                   1100     0:1    Paluda J.                   1510                                                                                                                            

                                     2 : 3                                                                                

ZáVĚREČNÁ   TABULKA

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Sokol Němčice                              9    6    1    2         19              29          33   :  12

                   2.   ŠK Linhartice                                 9    6    1    2         19              22       27.5   :  17.5

                   3.   Lokomotiva Česká Třebová "C"        9    4    5    0         17              20          28   :  17

                   4.   Jiskra Litomyšl B                               9    5    2    2         17              18       24.5   :  20.5

                   5.   ŠK Svitavy B                                     9    4    1    4         13              20       22.5   :  22.5

                   6.   TROPIC Lanškroun A                       9    4    1    4         13              19       22.5   :  22.5

                   7.   TJ Lanškroun "C"                              9    2    3    4           9              17       19.5   :  25.5

                   8.   TROPIC Lanškroun B                       9    3    0    6           9              16       19.5   :  25.5

                   9.   ŠK Svitavy "C"                                  9    3    0    6           9              12          15   :  30

                 10.   TJ Lanškroun "D"                             9    1    0    8           3               7           13   :  32

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.