Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ 2006/07 - 7. kolo 18.02.07

V sedmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Bohdaneč - Krouna 3:2, V.Mýto C - Polička D 2,5:2,5, H.Městec B - Krucemburk 3:2, Prachovice B - Polabiny F 3:2, Polička E - Cyclo Content 3:2


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

Sokol Lázně Bohdaneč – TJ Sokol Krouna      ŠK Vysoké Mýto "C" – TJ Štefanydes Polička "D"

   1.  Sekyrka J.                  1815     0:1    Dvořák S.            H  1825            1.  Sabolová G.             1717     1/2    Sodomka A.        V   1559

   2.  Jouza P.                     1628     1:0    Šenkýř J.                   1633            2.  Ondrej T.                   1638     1:0    Buchta M.            V   1298

   3.  Zmek J.                       1665     1:0    Netolický J.             1473            3.  Kosek M.                  1697     1:0    Schaffer D.                 1296

   4.  Mácha M.                  1556     0:1    Jirmásek V.               1569            4.  Mergl J.                      1772     0:1    Petrásek K.               1250

   5.  Pištora L.                  1449     +:-     Profousová V.    H  1000            5.  Švarc O.                     1250     0:1    Schaffer O.                 1100

                                     3 : 2                                                                           2.5 : 2.5

Dymák Heřmanův Městec "B" – Sokol Krucemburk SK Holcim Prachovice "B" – 2222 ŠK Polabiny "F"

   1.  Režný Z.              V   1751     1:0    Kašpar L.                  1506            1.  Starý L.                V   1861     1/2    Vorel B.                V   1744

   2.  Kýhos A.                  1884     1:0    Janáček T.                 1452            2.  Honek J.               V   1772     1/2    Kouba P.                   1614

   3.  Král M.                V   1702     1/2    Hrančík M.               1250            3.  Starý V.                      1368     1:0    Nožička K.               1321

   4.  Bartoška O.              1100     1/2    Hrančík J.                 1492            4.  Sedlák P.                   1553     1/2    Křišťál Z.                  1396

   5.  Rychnovský J.         1100     0:1    Přiklopil J.               1100            5.  Tlapák S.                   1793     1/2    Bauer J.                 H  1738

                                     3 : 2                                                                              3 : 2

TJ Štefanydes Polička "E" – Cyclo Content Pardubice                             

   1.  Bartoš K.                   1694     1:0    Kotlant T.                 1500                                                                                                                            

   2.  Marek K.                   1507     0:1    Kalhous M.              1581                                                                                                                            

   3.  Stodola J.            H   1378     1/2    Kraus O.                   1250                                                                                                                            

   4.  Trkal T.                      1250     1/2    Halousek J.              1250                                                                                                                            

   5.  Trkal T.                      1100     1:0    Voldánová B.          1100                                                                                                                            

                                     3 : 2                                                                                

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   SK Holcim Prachovice "B"                7    6    1    0         19              19       27.5   :  7.5

                   2.   Sokol Lázně Bohdaneč                       7    5    1    1         16              20       23.5   :  11.5

                   3.   Dymák Heřmanův Městec "B"           7    5    1    1         16              18          20   :  15

                   4.   2222 ŠK Polabiny "F"                       7    4    0    3         12              16          21   :  14

                   5.   TJ Sokol Krouna                                7    2    2    3           8              16          18   :  17

                   6.   ŠK Vysoké Mýto "C"                         7    2    2    3           8              14       16.5   :  18.5

                   7.   TJ Sokol Krucemburk                        7    2    2    3           8              10          14   :  21

                   8.   TJ Štefanydes Polička "E"                 7    1    2    4           5               8        10.5   :  24.5

                   9.   TJ Štefanydes Polička "D"                 7    0    3    4           3               9           13   :  22

                 10.   Cyclo Content Pardubice                   7    1    0    6           3               7           11   :  24

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.