Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

09.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajská soutěž západ 2006/07 - 8. kolo 04.03.07

V osmém kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Krouna - Cyclo Content 2,5:2,5, Krucemburk - Prachovice B 1:4, Polička D - H.Městec B 2,05:2,5, Bohdaneč - V.Mýto C 2:3, Polabiny F - Polička E 5:0 kont.


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

TJ Sokol KrounaCyclo Content Pardubice   2222 ŠK Polabiny "F" – TJ Štefanydes Polička "E"

   1.  Dvořák S.            H   1825     1:0    Kotlant T.                 1500            1.                                                                                                             

   2.  Šenkýř J.                    1633     0:1    Kalhous M.              1581            2.                                                                                                             

   3.  Netolický J.              1473     0:1    Halousek J.              1250            3.                                                                                                             

   4.  Jirmásek V.                1569     1/2    Zelenka P.                1457            4.                                                                                                             

   5.  Profousová V.    H   1000     1:0    Voldánová B.          1100            5.                                                                                                             

                                  2.5 : 2.5                                                               5 : 0 kontumačně

Sokol Krucemburk – SK Holcim Prachovice "B" Štefanydes Polička "D" – Dymák Heřm. Městec "B"

   1.  Kafka R.                     1558     0:1    Honek J.              V   1772            1.  Buchta M.            V   1298     0:1    Režný Z.               V   1751

   2.  Kašpar L.                  1506     1/2    Sedlák P.                  1553            2.  Schaffer D.                 1296     0:1    Kýhos A.                  1884

   3.  Janáček T.                  1452     0:1    Tlapák S.                   1793            3.  Petrásek K.               1250     1/2    Král M.                 V   1702

   4.  Hrančík M.               1250     0:1    Vondráček E.           1720            4.  Kopecký V.              1100     1:0    Horák M.                   1100

   5.  Hrančík J.                  1492     1/2    Honek O.                  1399            5.  Petrásek J.                 1100     1:0    Rychnovský J.         1100

                                     1 : 4                                                                           2.5 : 2.5

Sokol Lázně Bohdaneč – ŠK Vysoké Mýto "C"                                          

   1.  Sekyrka J.                  1815     0:1    Marinov P.               1757                                                                                                                            

   2.  Svoboda J.                1696     1:0    Ptáček M.            V   1806                                                                                                                            

   3.  Jouza P.                     1628     1/2    Ondrej T.                  1638                                                                                                                            

   4.  Zmek J.                       1665     0:1    Kosek M.                  1697                                                                                                                            

   5.  Mácha M.                  1556     1/2    Sabolová K.             1530                                                                                                                            

                                     2 : 3                                                                                

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   SK Holcim Prachovice "B"                8    7    1    0         22              22       31.5   :  8.5

                   2.   Dymák Heřmanův Městec "B"           8    5    2    1         17              20       22.5   :  17.5

                   3.   Sokol Lázně Bohdaneč                       8    5    1    2         16              21       25.5   :  14.5

                   4.   2222 ŠK Polabiny "F"                       8    5    0    3         15              16          26   :  14

                   5.   ŠK Vysoké Mýto "C"                         8    3    2    3         11              16       19.5   :  20.5

                   6.   TJ Sokol Krouna                                8    2    3    3           9              18       20.5   :  19.5

                   7.   TJ Sokol Krucemburk                        8    2    2    4           8              10          15   :  25

                   8.   TJ Štefanydes Polička "E"                 8    1    2    5           5               8        10.5   :  29.5

                   9.   TJ Štefanydes Polička "D"                 8    0    4    4           4              11       15.5   :  24.5

                 10.   Cyclo Content Pardubice                   8    1    1    6           4               9        13.5   :  26.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.