Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

23.02.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Ligové soutěže družstev 2007/08 28.05.07

V neděli dne 27.5.2007 se v Pardubicích uskutečnila schůze rozšířené STK ŠSČR, z jejíhož programu byly nejnapjatěji očekávány výsledky rozdělení ligových družstev do skupin pro sezonu 2007/08. Hlavním (a v podstatě jediným) hodnotícím kriteriem byla nejkratší dojezdová vzdálenost a v případě více družstev ze stejného místa (Praha, Brno a Pardubice) byl použit los. A jak to dopadlo ? O tom vypovídají přiložené tabulky, v nichž modře jsou uvedena družstva sestoupivší z vyšších soutěží a červeně družstva postoupivší z krajských přeborů, fialová čísla pak mají všechna nová družstva v příslušné skupině.


P Extraliga P 1. liga západ P 1. liga východ
1 RC Sport Pardubice 1 ŠK Sokol Vyšehrad 1 ŠK Lokomotiva Brno
2 1. Novoborský ŠK 2 TJ Slavia Hradec Králové 2 ŠK Duras Brno
3 ŠK Labortech Ostrava 3 1. Novoborský ŠK B 3 TŽ Třinec B
4 ŠK Mahrla Praha 4 ŠK ČSOB Praha 4 ŠK Staré Město 1923
5 TJ TŽ Třinec 5 TJ Pankrác Praha 5 ŠK Gordic Jihlava
6 BŠŠ Frýdek-Místek 6 ŠK Holdia DP Praha 6 TJ Mittal Ostrava
7 A64 Valoz Grygov 7 TJ ŠO Chrudim 7 ŠK Stonava
8 TJ Zikuda Turnov 8 TJ Sokol Vršovice 8 ŠK Staré Město
9 TJ Sokol Plzeň I. Ingem 9 2222 ŠK Polabiny 9 ŠK Slavoj Poruba
10 ŠK Trinom Zlín 10 TJ Sokol Plzeň I B 10 ŠŠ Panda Rychnov n/Kn.
11 TJ Bohemians Praha 11 Karlovarský šachklub Tietz 11 ŠK Duras Brno B
12 Tatran Litovel 12 TJ Sokol Zaječice 12 SK Slavia Orlová
P 2. liga A P 2. liga B P 2. liga C
1 Sokol Plzeň I C 1 ŠK Dům armády Praha 1 ŠK JOLY Lysá n/L. A
2 SK QCC Č. Budějovice 2 ŠK Vyšehrad B 2 TJ Slavia Hradec Králové B
3 ŠK Alva Pb Příbram 3 ŠK Spartak Ústí n.L. 3 ŠK Emerge Mladá Boleslav
4 TJ Sokol Vršovice B 4 ŠK ČSOB Litoměřice B 4 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí
5 TJ Sokol Tábor B 5 Baník Chemakryl Sokolov 5 Sokol Kolín
6 TJ Sokol Plzeň Letná 6 TJ Bonex Teplice 6 TJ Biomedica Říčany
7 TJ Sokol Tábor A 7 TJ Bohemians Praha B 7 TJ Neratovice
8 TJ Praga Praha 8 TJ SSZŠ Litvínov 8 Eurokomplex Pardubice
9 TJ Pankrác B 9 ŠK Rakovník 9 TJ Zikuda Turnov B
10 Sokol Písek 10 Sokol Kobylisy 10 TJ Sněžka Náchod
11 ŠK Sokol Klatovy 11 Baník Most 11 ŠK JOLY Lysá n/L. B
12 TJ Bohemians Praha C 12 ŠK Karlovy Vary 12 TJ Stadion Kutná Hora
P 2. liga D P 2. liga E P 2. liga F
1 Orel Ořechov 1 Slavia Kroměříž A 1 Jakl Karviná
2 TJ Štefanides Polička 2 ŠK Lokomotiva Brno B 2 LaborTech Ostrava B
3 ŠK BYDO Zakřany 3 SK Prostějov A 3 BŠŠ Frýdek-Místek B
4 2222 ŠK Polabiny B 4 Slavia Kroměříž B 4 ŠK Elspol. Ostrava
5 2222 ŠK Polabiny C 5 SK Boršice 5 Slezan Opava
6 ŠK Gordic Jihlava B 6 Tatran Litovel B 6 Sokol Dobrá
7 ŠK DURAS Brno C 7 AŠK DA Olomouc 7 Mittal Ostrava B
8 TJ Náměšť n/O. 8 ŠK SK Zlín B 8 Baník Havířov
9 TJ Žďas Žďár n/S. 9 ŠK St. Město C 9 MKS Holešov
10 ŠK 64 Brno 10 Tatran Poštorná 10 ŠK Slavia Orlová B 
11 ŠK Vysoké Mýto 11 ŠK Hustopeče 11 ŠK Šenov
12 ŠK Caissa Třebíč 12 SK Prostějov B 12 Zbrojovka Vsetín

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.