Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Letní olympiáda dětí a mládeže 2007 23.06.07

Ve dnech 19.-24.6.2007 se v Ústí n/L. uskutečnil 3. ročník Letní olympiády dětí a mládeže, jehož součástí byly i sedmikolové šachové turnaje nejlepších krajských zástupců v kategoriích mladších a starších chlapců a dívek. Z našich zástupců se dařilo dívkám - Kristýna Sabolová ziskem 6/7 získala zlato v kategorii mladších dívek (Blahopřejeme !!!) a Gabriela Sabolová skončila se 3,5/7 na šestém místě mezi staršími dívkami. Zato chlapci na své soupeře nestačili a skončili až na chvostu tabulky - Petr Čižinský skončil mezi mladšími chlapci na předposledním 13. místě se ziskem 1,5/7 a Marek Kosek byl mezi staršími chlapci až 14. se ziskem 0,5/7.


Mladší dívky
Rk. Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB3 
1 Sabolova Kristyna 1574 Pardubicky 6 18 20,5
2 Johnova Eliska 1483 Kralovehradecky 6 18 19,5
3 Zavadilova Karolina 1478 Jihomoravsky 5 15 22,5
4 Novakova Vendula 1469 Moravskoslezsky 4,5 13 20,5
5 Simurdova Jana 0 Stredocesky 4,5 13 16
6 Stranska Kamila 0 Ustecky 4 12 17,5
7 Marikova Jana 1579 Jihocesky 4 12 17
8 Petrova Jana 0 Plzensky 3 9 20,5
9 Luzikova Nikola 0 Olomoucky 3 9 14
10 Krejci Anna 0 Vysocina 3 9 14
11 Svobodova Kristyna 0 Liberecky 2 6 16,5
12 Blechova Lenka 0 Zlinsky 2 6 17
13 Weissova Lucie 0 Praha 2 6 16
Starší dívky
Rk. Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB3 
1 Havlikova Kristyna 1991 Plzensky 6,5 19 20,5
2 Valesova Sarka 1892 Zlinsky 5,5 16 21
3 Grussova Helena 1737 Ustecky 5,5 16 18,5
4 Pavelkova Michaela 1790 Moravskoslezsky 5 14 18
5 Glaserova Lucie 1410 Jihocesky 4 12 20
6 Sabolova Gabriela 1621 Pardubicky 3,5 10 16,5
7 Janouchova Marcela 1332 Stredocesky 3 9 22
8 Prokopova Jirina 1768 Kralovehradecky 3 9 20
9 Sevcikova Marie 1635 Jihomoravsky 3 9 20
10 Jinova Denisa 0 Liberecky 3 9 12
11 Vicarova Veronika 0 Olomoucky 2,5 7 13
12 Spererova Katerina 1444 Karlovarsky 2 6 15,5
13 Andrlova Veronika 0 Praha 1,5 4 13,5
14 Jezkova Martina 0 Vysocina 1 3 15
Mladší chlapci
Rk. Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB3 
1 Kraus Tomas 1864 Kralovehradecky 7 21 19,5
2 Navratil Jiri 1759 Olomoucky 4 12 20
3 Bujnosek Tomas 1836 Moravskoslezsky 4 12 17,5
4 Balacek Tadeas 1849 Stredocesky 4,5 12 16,5
5 Kopriva Martin 1321 Plzensky 4 12 16
6 Seidl Stepan 1800 Vysocina 4 11 19
7 Vlasak Martin 1567 Ustecky 4 11 18,5
8 Volcik Ludek 1751 Zlinsky 3,5 10 19,5
9 Hlavacek Ondrej 1485 Jihocesky 3,5 9 15
10 Rous Daniel 1690 Praha 3 8 19
11 Suchomel Ales 1596 Liberecky 3 8 16,5
12 Musil Jiri 1550 Jihomoravsky 2,5 5 16
13 Cizinsky Petr 1383 Pardubicky 1,5 4 16,5
14 Hladky Petr 1416 Karlovarsky 0,5 1 16
Starší chlapci
Rk. Name Rtg Club/City Pts.  TB1   TB3 
1 Kuchynka Lukas 2179 Jihomoravsky 6,5 19 18,5
2 Krejci Jan 2279 Olomoucky 6 18 18,5
3 Vlasak Lukas 2096 Karlovarsky 4 11 20
4 Klement Lukas 1923 Ustecky 4 11 20
5 Kratochvil Josef 1953 Vysocina 4 10 14,5
6 Kociscak Jiri 2163 Moravskoslezsky 3,5 9 20,5
7 Ruzicka Vaclav 1891 Stredocesky 3 9 19
8 Bilek Martin 2070 Praha 3,5 9 18,5
9 Skut Michal 1939 Plzensky 3 9 17,5
10 Srejber Michal 1932 Kralovehradecky 3,5 9 14,5
11 Braun Marek 2018 Liberecky 3 8 14,5
12 Pfeffer Erik 1756 Zlinsky 2,5 6 15,5
13 Herda Tomas 1479 Jihocesky 2 4 15,5
14 Kosek Marek 1791 Pardubicky 0,5 1 15,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.