Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.07.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Listina osobních koeficientů k 1.5.2007 - OPRAVA 01.05.07

Výsledky všech hráčů zejména z nedávno ukončených soutěží družstev se promítly také do nejnovější Listiny osobních koeficientů hráčů ČR, platné od 1.5.2007. Z našeho kraje na ní bylo uvedeno celkem 514 jednotlivců, kteří jsou ke stejnému datu vedeni v centrální databázi ŠSČR jako aktivní hráči (v původně zveřejněném seznamu někteří hráči chyběli - omlouvám se !).


Poř.  Jmeno VT ELOCR Oddil
1 Láznička Viktor GM 2568 ŠK Rapid Pardubice
2 Votava Jan GM 2537 ŠK Rapid Pardubice
3 Bernášek Jan IM 2494 ŠK Rapid Pardubice
4 Petr Martin IM 2460 ŠK Rapid Pardubice
5 Prandstetter Eduard IM 2344 ŠK Rapid Pardubice
6 Pokorný Tomáš M 2310 TJ Lanškroun
7 Movsesjanová Petra WGM 2303 ŠK Rapid Pardubice
8 Pokorný Zdeněk FM 2303 TJ Sokol Zaječice
9 Stehno Pavel M 2290 ŠK Rapid Pardubice
10 Hošek Milan KM 2286 2222 ŠK Polabiny
11 Tůma Jiří M 2284 TJ ŠO a DDM Chrudim
12 Sabol Marian M 2283 ŠK Vysoké Mýto
13 Pačovský Jiří M 2271 2222 ŠK Polabiny
14 Vařejčko Josef M 2267 TJ Sokol Zaječice
15 Němec Pavel M 2260 TJ ŠO a DDM Chrudim
16 Šklíba Martin KM 2259 ŠK Rapid Pardubice
17 Efler Lukáš M 2247 2222 ŠK Polabiny
18 Hostinský Jiří KM 2247 2222 ŠK Polabiny
19 Jedlička Aleš M 2244 2222 ŠK Polabiny
20 Řezníček Jan KM 2241 TJ ŠO a DDM Chrudim
21 Hlaváček Robert KM 2239 TJ ŠO a DDM Chrudim
22 Šťastný Jan KM 2238 2222 ŠK Polabiny
23 Efler David KM 2233 2222 ŠK Polabiny
24 Šír Zbyněk KM 2230 ŠK Rapid Pardubice
25 Bujnoch Radek KM 2229 TJ ŠO a DDM Chrudim
26 Novotný Michal KM 2226 2222 ŠK Polabiny
27 Pošta Petr KM 2225 ŠK Rapid Pardubice
28 Kourek Josef KM 2221 2222 ŠK Polabiny
29 Navrátil František KM 2221 2222 ŠK Polabiny
30 Jarábek Vratislav KM 2209 TJ ŠO a DDM Chrudim
31 Hlavnička Jiří FM 2202 ŠK Rapid Pardubice
32 Mojžíš Jaroslav FM 2175 2222 ŠK Polabiny
33 Veselý Tomáš KM 2170 ŠK Rapid Pardubice
34 Hrubeš Pavel KM 2165 TJ Lanškroun
35 Onderek David KM 2164 TJ ŠO a DDM Chrudim
36 Petuchov Sergej KM 2164 ŠK Rapid Pardubice
37 Movsesian Mouseg KM 2161 2222 ŠK Polabiny
38 Šilar Lubomír KM 2159 2222 ŠK Polabiny
39 Šimek Jan KM 2156 TJ Lokomotiva Česká Třebová
40 Lorenc Oldřich KM 2150 TJ Štefanydes Polička
41 Šmajzr Martin KM 2149 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
42 Škorpík Martin KM 2146 TJ Štefanydes Polička
43 Kastner Oldřich KM 2143 TJ Štefanydes Polička
44 Zeinert Michal KM 2141 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
45 Škeřík Karel KM 2138 TJ Jiskra Litomyšl
46 Volf Jaroslav KM 2135 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
47 Hájek Lukáš KM 2127 TJ Sokol Zaječice
48 Komárek David KM 2126 TJ Štefanydes Polička
49 Holásek Pavel KM 2124 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
50 Kotva Milan KM 2119 TJ Slovan Moravská Třebová
51 Sýkora Josef KM 2113 ŠK Rapid Pardubice
52 Hájek Jiří KM 2110 TJ Sokol Zaječice
53 Houška Bronislav KM 2109 TJ Štefanydes Polička
54 Ptáček Luboš KM 2109 ŠK Vysoké Mýto
55 Hurt Lukáš KM 2104 TJ Lokomotiva Česká Třebová
56 Krys Jaromír KM 2094 TJ ŠO a DDM Chrudim
57 Makeš Martin KM 2092 ŠK Rapid Pardubice
58 Doseděl Jiří 1 2082 ŠK Vysoké Mýto
59 Komárková Magdaléna 2082 TJ Štefanydes Polička
60 Kaderka Radek KM 2079 ŠK Rapid Pardubice
61 Outulný Pavel KM 2077 ŠK Rapid Pardubice
62 Kosek Jiří KM 2071 ŠK Vysoké Mýto
63 Petrovič Pavel 1 2071 TJ ŠO a DDM Chrudim
64 Černý Jan KM 2068 2222 ŠK Polabiny
65 Belobrad Ivan 1 2063 SK Žamberk
66 Hejkrlík Filip KM 2063 ŠK Rapid Pardubice
67 Novák Aleš 1 2062 ŠK Rapid Pardubice
68 Just Pavel KM 2060 2222 ŠK Polabiny
69 Trojan Luboš KM 2060 2222 ŠK Polabiny
70 Vávra Radim KM 2059 2222 ŠK Polabiny
71 Kastner Vojtěch 1 2051 2222 ŠK Polabiny
72 Ondráček Ondřej 1 2046 TJ CHS Chotěboř
73 Zelenka Jaroslav KM 2046 ŠK Rapid Pardubice
74 Mojžíš Martin KM 2036 2222 ŠK Polabiny
75 Šustr Jaromír KM 2036 TJ Sokol Zaječice
76 Koníček Petr 1 2030 TJ ŠO a DDM Chrudim
77 Petráž Martin 1 2027 TJ Lokomotiva Česká Třebová
78 Pečinka Martin 1 2026 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
79 Švub Jan KM 2023 TJ Lanškroun
80 Korol Jiří KM 2019 2222 ŠK Polabiny
81 Endl Vlastimil KM 2018 TJ Slovan Moravská Třebová
82 Zeman Arnošt KM 2015 TJ Štefanydes Polička
83 Nadrchal Tomáš 1 2014 ŠK Rapid Pardubice
84 Laušman Petr 1 2012 ŠK Rapid Pardubice
85 Vodička Pavel 1 2012 ŠK Rapid Pardubice
86 Skokan Jan 1 2008 SK Holcim Prachovice
87 Pekař Václav 1 2003 TJ Jiskra Litomyšl
88 Vobořil Pavel KM 2001 ŠK Rapid Pardubice
89 Hennig Thomas 1 1999 ŠK Rapid Pardubice
90 Hromádko Martin 1 1998 TJ Sokol Zaječice
91 Ester Ladislav 1 1990 ŠK Rapid Pardubice
92 Zeman Martin 1 1990 TJ Jiskra Litomyšl
93 Jelínek Milan KM 1989 TJ Sokol Zaječice
94 Daněk Pavel 1 1988 ŠK Rapid Pardubice
95 Šilar Ladislav 1 1986 TJ Lanškroun
96 Třasák Ondřej 1 1986 ŠK Rapid Pardubice
97 Pačovský Martin 1 1983 ŠK Rapid Pardubice
98 Bříza Miloš KM 1979 TJ Spartak OEZ Letohrad
99 Kylar Pavel 1 1975 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
100 Mareš Petr 1 1975 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
101 Ernes Josef 1 1973 TJ Spartak Choceň
102 Bělohlav Jan 1 1971 2222 ŠK Polabiny
103 Mareš Vladimír 1 1971 TJ CHS Chotěboř
104 Ducheček Jaroslav 1 1970 ŠO DDM Hlinsko
105 Kokeš Bohuslav 1 1970 TJ ŠO a DDM Chrudim
106 Jirsa Lukáš 1 1968 TJ Jiskra Litomyšl
107 Tuvšinbajar Dorjkhú KM 1968 SK Žamberk
108 Mazura Tomáš 1 1965 ŠK Rapid Pardubice
109 Černý Karel KM 1964 TJ Jablonné nad Orlicí
110 Pokorný Jan 1 1961 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
111 Mazuch Jan 1 1960 ŠK Rapid Pardubice
112 Blaško Štěpán 1 1958 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
113 Česenek Jiří 1 1957 TJ Sokol Zaječice
114 Linhart Jan 1 1957 TJ CHS Chotěboř
115 Lipavský Dušan 1 1946 ŠK Vysoké Mýto
116 Krumer Miroslav 1 1944 TJ Spartak OEZ Letohrad
117 Solil Roman 1 1944 TJ Lanškroun
118 Provazník Jiří 1 1943 ŠK Rapid Pardubice
119 Kastner Kamil KM 1942 2222 ŠK Polabiny
120 Linhart Zbyněk 1 1941 TJ ŠO a DDM Chrudim
121 Veselý Petr 1 1941 TJ Spartak OEZ Letohrad
122 Karaba David 1 1939 2222 ŠK Polabiny
123 Prokůpek Marek 1 1936 ŠK Rapid Pardubice
124 Hájek Jaroslav 1 1932 TJ Sokol Zaječice
125 Petrželka Karel 1 1931 TJ Lokomotiva Česká Třebová
126 Procházka Petr 1 1929 TJ Lanškroun
127 Švécar Jiří 1 1927 ŠK Vysoké Mýto
128 Hon Jiří 1 1926 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
129 Müller Petr 1 1925 SK Holcim Prachovice
130 Wiesinger Wolfgang 1 1925 SK Žamberk
131 Bednář Marcel 1 1924 TJ Jablonné nad Orlicí
132 Sojma Zdeněk 1 1918 TJ Slovan Moravská Třebová
133 Petrus Luděk 1 1916 TJ CHS Chotěboř
134 Seidl Zdeněk 1 1916 ŠK Rapid Pardubice
135 Papáček Miloš 1 1915 TJ Spartak OEZ Letohrad
136 Kučera Jan 1 1914 TJ Spartak Choceň
137 Vondra Lukáš 1 1912 TJ Lokomotiva Česká Třebová
138 Zámečník Bohumír 1 1912 SK Žamberk
139 Adámek Milan 1 1910 ŠO DDM Hlinsko
140 Poslušný Martin 1 1910 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
141 Hospodka Josef 1 1908 TJ CHS Chotěboř
142 Mazura Miloš 1 1908 SK Žamberk
143 Slabý Miloš 1 1908 ŠK Rapid Pardubice
144 Beneš Milan 1 1904 ŠK Vysoké Mýto
145 Dobšinský Pavel 1 1904 TJ CHS Chotěboř
146 Zvěřina Jan 1 1904 TJ CHS Chotěboř
147 Pail Milan 1 1900 TJ Sokol Němčice
148 Roušar Zdeněk 1 1898 ŠO DDM Hlinsko
149 Roub Bohumil 1 1896 2222 ŠK Polabiny
150 Škorpík Jan 1 1895 2222 ŠK Polabiny
151 Zeman Ladislav 1 1894 TJ Jiskra Litomyšl
152 Krejčík Tomáš 1 1891 TJ CHS Chotěboř
153 Trhal Tomáš 1 1884 ŠK Vysoké Mýto
154 Přibyl Jiří 1 1883 SK Holcim Prachovice
155 Pěkník Milan 1 1882 TJ Sokol Němčice
156 Matouš Radek 1 1881 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
157 Maceška Bohumír 1 1878 SK Žamberk
158 Smejkal Jan 1 1875 TJ Štefanydes Polička
159 Hanus Michal 1 1869 TJ ŠO a DDM Chrudim
160 Horáček Pavel 1 1866 TJ Jiskra Litomyšl
161 Trhal Michal 1 1865 ŠK Vysoké Mýto
162 Borek Pavel 1 1864 TJ Lokomotiva Česká Třebová
163 Starý Lukáš 2 1856 SK Holcim Prachovice
164 Šváb Jiří 1 1856 TJ Jiskra Litomyšl
165 Pavlovec Vladimír 1 1852 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
166 Němec Bohumil 1 1851 TJ ŠO a DDM Chrudim
167 Šindelář Petr 2 1850 SK Holcim Prachovice
168 Burian Michal 2 1847 Sokol Městečko Trnávka
169 Řehák Jiří 1 1847 TJ Spartak OEZ Letohrad
170 Dvořák Slavomil 2 1846 ŠO DDM Hlinsko
171 Grepl Pavel 1 1845 TJ Slovan Moravská Třebová
172 Marek Michal 2 1844 TJ Lanškroun
173 Pyskatý Jiří 1 1842 ŠK Rapid Pardubice
174 Řechková Miloslava 1 1841 SK Holcim Prachovice
175 Kalous Tomáš 2 1840 SK Žamberk
176 Krummer Dušan 2 1838 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
177 Kýhos Alois 2 1838 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
178 Mikyska Kamil 2 1838 TJ Spartak OEZ Letohrad
179 Holfeuer Antonín 2 1837 ŠO DDM Hlinsko
180 Smola Jan 1 1837 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
181 Jeništa Jiří 1 1834 SK Žamberk
182 Maděra Stanislav 1 1832 ŠK Svitavy
183 Zámečník Jan 2 1827 TJ ŠO a DDM Chrudim
184 Fiala Milan 2 1822 TJ CHS Chotěboř
185 Kacálek Karel 1 1822 SK Žamberk
186 Celuch Tomáš 1 1820 TJ ŠO a DDM Chrudim
187 Bartošová Lucie 1819 TJ Jiskra Litomyšl
188 Culek Karel 2 1819 TJ ŠO a DDM Chrudim
189 Kohoutek Tomáš 2 1819 TJ ŠO a DDM Chrudim
190 Škroch Martin 2 1819 2222 ŠK Polabiny
191 Honek Jan 2 1817 SK Holcim Prachovice
192 Jasanský Karel 1 1816 TJ Lokomotiva Česká Třebová
193 Baťa Stanislav 2 1815 2222 ŠK Polabiny
194 Janko Jan 1 1815 ŠK Rapid Pardubice
195 Merta Josef 1 1815 TJ Sokol Horní Čermná
196 Hrnčiarik Karel 2 1813 ŠK Rapid Pardubice
197 Havel František 1 1810 ŠK Svitavy
198 Režný Zdeněk 2 1809 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
199 Cidlinský Václav 1 1808 2222 ŠK Polabiny
200 Kapoun Milan 2 1808 TJ Jiskra Litomyšl
201 Labský Jan 1 1806 ŠK Rapid Pardubice
202 Buriánek Petr 2 1805 TJ Slovan Moravská Třebová
203 Šmíd František 2 1802 Sokol Městečko Trnávka
204 Vavroušek Petr 1 1801 TJ Spartak Choceň
205 Marek Jiří 1 1800 ŠK Vysoké Mýto
206 Pyskatý Jindřich 1 1799 ŠK Rapid Pardubice
207 Urbánek Josef 1 1799 ŠK Rapid Pardubice
208 Sekyrka Josef 1 1798 Sokol Lázně Bohdaneč
209 Ptáček Miloslav 2 1796 ŠK Vysoké Mýto
210 Kameník David 2 1795 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
211 Mrha Jan 2 1795 TJ ŠO a DDM Chrudim
212 Merta Michal 2 1793 TJ Sokol Horní Čermná
213 Kosek Marek 2 1791 ŠK Vysoké Mýto
214 Petružálek Jiří 2 1789 ŠK Rapid Pardubice
215 Kajínek Karel 2 1788 TJ CHS Chotěboř
216 Poslušný Radek 2 1787 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
217 Paukert Ivo 2 1786 TJ Lanškroun
218 Dungl Petr 2 1785 SK Žamberk
219 Krmenčík Roman 1 1785 ŠK Rapid Pardubice
220 Kouba Petr 2 1783 SK Holcim Prachovice
221 Vymetálek Petr 2 1783 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
222 Maisnar Jan 1 1782 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
223 Michal Milan 2 1781 TJ CHS Chotěboř
224 Weis Ladislav 1 1781 TJ Spartak Choceň
225 Šimek Zdeněk 2 1780 TJ Lokomotiva Česká Třebová
226 Stodola Zdeněk 1 1777 TJ Štefanydes Polička
227 Vencl Jiří 1 1777 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
228 Šebrle Jaroslav 2 1772 TJ Lokomotiva Česká Třebová
229 Janda Lubomír 1 1769 ŠO DDM Hlinsko
230 Slavíček Miroslav 2 1766 TJ Sokol Horní Čermná
231 Marinov Peter 2 1760 ŠK Vysoké Mýto
232 Navrátil Václav 2 1760 TJ Spartak Choceň
233 Křemenák Jiří 2 1758 TJ Lokomotiva Česká Třebová
234 Charouz Milan 2 1756 TJ Štefanydes Polička
235 Horáček Michal 2 1755 ŠK Rapid Pardubice
236 Glembek Bohumír 2 1754 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
237 Mergl Jan 1 1754 ŠK Vysoké Mýto
238 Vorel Bohuslav 2 1754 2222 ŠK Polabiny
239 Michlian Štefan 2 1753 ŠK Rapid Pardubice
240 Filip Libor 2 1751 TJ Jablonné nad Orlicí
241 Štěpánek Zbyněk 2 1748 ŠO DDM Hlinsko
242 Plíva Jaroslav 2 1746 SK Žamberk
243 Novotný Tomáš 2 1742 TJ CHS Chotěboř
244 Dvořák Eduard 2 1739 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
245 Tlapák Stanislav 1 1739 SK Holcim Prachovice
246 Mareš Petr 2 1737 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
247 Martinec Jan 2 1737 SK Žamberk
248 Siegel Josef 2 1737 TJ Spartak Choceň
249 Nikl Leoš 2 1736 TJ Spartak Choceň
250 Rosenkranz Jindřich 1 1736 ŠK Svitavy
251 Tunega František 2 1736 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
252 Vondráček Emil 2 1735 SK Holcim Prachovice
253 Dudek Vladimír 2 1732 2222 ŠK Polabiny
254 Štorek Luboš 1 1730 ŠO DDM Hlinsko
255 Chvojka Antonín 1 1729 TJ Slovan Moravská Třebová
256 Tomek Karel 2 1729 TJ CHS Chotěboř
257 Halbrštát David 2 1728 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
258 Půlpán Jakub 2 1728 TJ ŠO a DDM Chrudim
259 Riedl Tomáš 2 1728 ŠK Svitavy
260 Černohous Jiří 2 1724 TJ Jablonné nad Orlicí
261 Pour Břetislav 2 1723 TJ CHS Chotěboř
262 Odvárka Stanislav 2 1722 2222 ŠK Polabiny
263 Jerman Miloš 2 1720 TJ Štefanydes Polička
264 Navrátil Miroslav 2 1720 Sokol Městečko Trnávka
265 Novák Miroslav 2 1719 TJ Lanškroun
266 Šebek Pavel 2 1719 ŠO DDM Hlinsko
267 Bartoš Karel 2 1718 ŠK Svitavy
268 Strachoň Lukáš 2 1716 ŠK Svitavy
269 Ďoubal Petr 2 1715 TJ CHS Chotěboř
270 Kůs Martin 2 1713 TJ ŠO a DDM Chrudim
271 Kolář Josef 2 1711 TJ Sokol Zaječice
272 Mareš Petr 2 1708 TJ Sokol Horní Čermná
273 Ždímal Petr 2 1707 TJ ŠO a DDM Chrudim
274 Beneš Daniel 2 1706 ŠK Rapid Pardubice
275 Kučera Aleš 2 1706 ŠK Rapid Pardubice
276 Janeček František 1 1705 TJ Spartak Choceň
277 Lipavský Jindřich 1 1705 ŠK Vysoké Mýto
278 Navrátil Ladislav 2 1705 TJ Štefanydes Polička
279 Izák Miloš 2 1703 Sokol Městečko Trnávka
280 Konrád František 2 1702 TJ Sokol Zaječice
281 Paukert Vladislav 2 1702 TJ Lanškroun
282 Horník Jaromír 2 1701 ŠK Rapid Pardubice
283 Brdíček David 2 1697 SK Žamberk
284 Svoboda Jiří 2 1697 Sokol Lázně Bohdaneč
285 Valíček Karel 2 1696 TJ Slovan Moravská Třebová
286 Štěpán Stanislav 2 1693 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
287 Bartoš Karel 2 1692 TJ Štefanydes Polička
288 Bartoš Martin 2 1691 TJ ŠO a DDM Chrudim
289 Jonáš Petr 2 1690 TJ Jiskra Litomyšl
290 Felcman Tomáš 2 1687 SK Žamberk
291 Motáček Jan 2 1687 TJ Jiskra Litomyšl
292 Veselý Ondřej 2 1686 ŠK Svitavy
293 Svatoš Zdeněk 2 1685 ŠK Svitavy
294 Doseděl Zdeněk 2 1684 TJ Spartak Choceň
295 Gregor Pavel 2 1684 TJ Lokomotiva Česká Třebová
296 Horák Libor 2 1680 TJ Jiskra Litomyšl
297 Šlezingr Vilém 2 1680 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
298 Fangl Jiří 1 1678 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
299 Král Miloš 2 1677 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
300 Hodek Roman 2 1675 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
301 Vojanec Hynek 2 1673 ŠO DDM Hlinsko
302 Klouček Jindřich 2 1672 SK Holcim Prachovice
303 Heger Miroslav 2 1671 TJ Lanškroun
304 Krys Jaromír 2 1671 TJ ŠO a DDM Chrudim
305 Petruň Milan 2 1671 TJ Lanškroun
306 Vohník Miroslav 2 1671 SK Žamberk
307 Banach Jaromír 1 1670 ŠK Rapid Pardubice
308 Zmek Jaroslav 2 1669 Sokol Lázně Bohdaneč
309 Flos Petr 2 1668 TJ Lokomotiva Česká Třebová
310 Palla Stanislav 1 1666 ŠO TROPIC Lanškroun
311 Výskot David 2 1663 2222 ŠK Polabiny
312 Pelcl Karel 2 1660 TJ Lokomotiva Česká Třebová
313 Dostálek Vladimír 2 1658 TJ Sokol Horní Čermná
314 Sokol Pavel 2 1657 TJ ŠO a DDM Chrudim
315 Jouza Petr 1 1655 Sokol Lázně Bohdaneč
316 Taslar Karel 2 1655 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
317 Jedlička Eduard 2 1654 ŠK Svitavy
318 Balek Josef 2 1653 ŠO DDM Hlinsko
319 Výprachtický David 2 1653 SK Žamberk
320 Kouba Petr 2 1652 2222 ŠK Polabiny
321 Bureš Vladimír 2 1651 Sokol Městečko Trnávka
322 Šmejdíř Waldemar 2 1644 TJ Spartak Choceň
323 Motl Josef 2 1643 TJ Sokol Horní Čermná
324 Krejčí Jan 1 1637 2222 ŠK Polabiny
325 Franz Lukáš 2 1636 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
326 Janoušek Martin 2 1636 TJ Spartak Choceň
327 Toman Aleš 2 1636 SK Žamberk
328 Hůlka Libor 2 1635 TJ Sokol Němčice
329 Franc František 2 1631 Sokol Městečko Trnávka
330 Mazura Jaroslav 2 1628 SK Žamberk
331 Franc Oldřich 2 1627 SK Žamberk
332 Kubíček Vlastimil 2 1626 TJ Jablonné nad Orlicí
333 Endl Vlastimil 2 1624 TJ Slovan Moravská Třebová
334 Sabolová Gabriela 2 1621 ŠK Vysoké Mýto
335 Sysr Pavel 2 1620 TJ Spartak OEZ Letohrad
336 Mužík Ferdinand 2 1619 TJ ŠO a DDM Chrudim
337 Hrubeš Martin 2 1616 SK Žamberk
338 Škorpík František 2 1614 2222 ŠK Polabiny
339 Novotný Karel 2 1611 TJ Lanškroun
340 Koutný Ludvík 2 1609 ŠK Rapid Pardubice
341 Rusz Gustav 2 1607 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
342 Tobiška Jaroslav 2 1607 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
343 Myška František 2 1605 TJ Sokol Němčice
344 Pecháček Tomáš 2 1605 TJ Sokol Horní Čermná
345 Kalhous Miroslav 2 1604 ŠK Rapid Pardubice
346 Ninger Karel 2 1604 TJ Jiskra Litomyšl
347 Marek Michal 2 1603 TJ Lanškroun
348 Zeman Arnošt 2 1603 TJ Štefanydes Polička
349 Horský Josef 2 1601 TJ Lokomotiva Česká Třebová
350 Petrážová Kateřina 2 1601 TJ Lokomotiva Česká Třebová
351 Vorlíček Pavel 2 1598 TJ Jablonné nad Orlicí
352 Šenkýř Jindřich 2 1597 TJ Sokol Krouna
353 Štětka Václav 2 1595 TJ Jiskra Litomyšl
354 Krištof Jiří 2 1594 TJ Lanškroun
355 Boháč Luboš 2 1592 ŠO TROPIC Lanškroun
356 Motl Ladislav 2 1590 TJ Sokol Horní Čermná
357 Krejčí Milan 2 1588 TJ Jiskra Litomyšl
358 Seidl Jiří 2 1588 TJ Jiskra Litomyšl
359 Nedelčev Radim 2 1587 TJ Spartak Choceň
360 Killer František 2 1585 ŠK Rapid Pardubice
361 Beneš Leopold 2 1584 ŠK Svitavy
362 Pavlů Pavel 2 1581 Sokol Městečko Trnávka
363 Müller Luděk 2 1579 TJ Štefanydes Polička
364 Racek Josef 2 1577 TJ Sokol Němčice
365 König Milan 2 1575 SK Linhartice
366 Dostál Lukáš 2 1574 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
367 Sabolová Kristýna 2 1574 ŠK Vysoké Mýto
368 Brožka Karel 2 1573 TJ Sokol Zaječice
369 Šilar Josef 2 1573 TJ Sokol Horní Čermná
370 Jirmásek Vladimír 2 1570 TJ Sokol Krouna
371 Mareš Jan 2 1569 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
372 Cimprich Miroslav 2 1568 TJ Sokol Horní Čermná
373 Nikl Josef 2 1568 TJ Sokol Horní Čermná
374 Šilar Josef 2 1567 TJ Sokol Horní Čermná
375 Klíma Ladislav 2 1564 TJ Štefanydes Polička
376 Palla Květoslav 2 1564 ŠO TROPIC Lanškroun
377 Sodomka Adam 2 1564 TJ Štefanydes Polička
378 Čuma Jan 2 1561 ŠK Svitavy
379 Fabian Karel 2 1560 TJ Lanškroun
380 Haupt Petr 2 1559 SK Linhartice
381 Marek Josef 2 1557 TJ Lanškroun
382 Pressl Ladislav 2 1557 ŠK Svitavy
383 Bušina Vilém 2 1553 Sokol Městečko Trnávka
384 Černý Václav 2 1553 TJ Jablonné nad Orlicí
385 Bielčik Jindřich 2 1550 ŠK Kámen
386 Mácha Martin 2 1548 Sokol Lázně Bohdaneč
387 Krys Jan 2 1547 TJ ŠO a DDM Chrudim
388 Juchelka Petr 3 1546 ŠK Rapid Pardubice
389 Štefl Stanislav 2 1546 TJ Lanškroun
390 Sedlák Petr 2 1544 SK Holcim Prachovice
391 Kafka Roman 2 1543 Sokol Krucemburk
392 Hlaváček Bedřich 2 1542 TJ ŠO a DDM Chrudim
393 Maceška Vladimír 2 1541 TJ Spartak OEZ Letohrad
394 Krušina Adolf 3 1539 ŠK Svitavy
395 Kotlant Tomáš 3 1537 ŠK Rapid Pardubice
396 Driemer Jaroslav 2 1536 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
397 Rusz Roman 2 1536 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
398 Havlíček Václav 3 1535 ŠO TROPIC Lanškroun
399 Rovner Oldřich 3 1535 Sokol Městečko Trnávka
400 Écsiová Dominika 3 1534 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
401 Hrančík Martin 3 1533 Sokol Krucemburk
402 Mazánek Antonín 2 1533 TJ ŠO a DDM Chrudim
403 Křivohlávek David 3 1532 TJ Lanškroun
404 Janeček Ondřej 2 1531 TJ Spartak OEZ Letohrad
405 Paluda Jiří 2 1531 TJ Lokomotiva Česká Třebová
406 Hnát Lubomír 2 1529 TJ ŠO a DDM Chrudim
407 Ondrej Tomáš 2 1529 ŠK Vysoké Mýto
408 Malý Miroslav 3 1528 ŠO DDM Hlinsko
409 Stryka Rostislav 3 1526 TJ ŠO a DDM Chrudim
410 Zelený František 3 1525 TJ ŠO a DDM Chrudim
411 Fabian Karel 2 1524 TJ Lanškroun
412 Šlégr Miloslav 3 1523 TJ Spartak Choceň
413 Šulc Jiří 3 1523 SK Žamberk
414 Vymetálek Tomáš 3 1520 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
415 Stúj Michal 3 1519 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
416 Kůs Tomáš 2 1518 TJ ŠO a DDM Chrudim
417 Jonáš Josef 3 1517 ŠO TROPIC Lanškroun
418 Pátek Ladislav 2 1517 TJ CHS Chotěboř
419 Dudla Martin 3 1516 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
420 Pirkl Luboš 3 1515 TJ Lokomotiva Česká Třebová
421 Janeček Miroslav 2 1513 SK Žamberk
422 Viktorin Jaroslav 2 1508 ŠO TROPIC Lanškroun
423 Kašpar Libor 3 1504 Sokol Krucemburk
424 Kvapil Pavel 3 1504 2222 ŠK Polabiny
425 Marek Karel 3 1503 TJ Štefanydes Polička
426 Hrančík Jaroslav 3 1500 Sokol Krucemburk
427 Novák Miroslav 3 1500 TJ Lanškroun
428 Krčmář Stanislav 3 1497 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
429 Krejčí Lukáš 3 1496 Sokol Mistrovice
430 Dvořáček Alois 2 1493 SK Linhartice
431 Halbrštát Karel 3 1493 Sokol Mistrovice
432 Valenta Rudolf 3 1489 Sokol Mistrovice
433 Krys Jaromír 2 1485 TJ ŠO a DDM Chrudim
434 Vacek Miroslav 2 1483 TJ Sokol Horní Čermná
435 Baláž Jindřich 3 1482 ŠK Svitavy
436 Kůs Miroslav 3 1482 TJ ŠO a DDM Chrudim
437 Šilar Karel 2 1481 TJ Sokol Horní Čermná
438 Soukal Petr 3 1480 TJ ŠO a DDM Chrudim
439 Hurdes Emil 2 1479 SK Žamberk
440 Zelenka Pavel 3 1477 ŠK Rapid Pardubice
441 Nečesánek Vítězslav 3 1475 SK Linhartice
442 Hájek Jaroslav 3 1472 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
443 Janeček Václav 3 1469 TJ Spartak OEZ Letohrad
444 Netolický Josef 3 1468 TJ Sokol Krouna
445 Kopal Vladimír 3 1467 SK Žamberk
446 Káva František 3 1463 TJ ŠO a DDM Chrudim
447 Michalička Václav 3 1463 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
448 Trkal Tomáš 3 1462 TJ Štefanydes Polička
449 Janota Jiří 3 1461 Sokol Mistrovice
450 Janáček Tomáš 3 1460 Sokol Krucemburk
451 Krečmer Josef 2 1459 TJ ŠO a DDM Chrudim
452 Mlynář Miroslav 3 1458 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
453 Pištora Lubomír 3 1449 Sokol Lázně Bohdaneč
454 Kalousek Miroslav 3 1444 TJ Sokol Horní Čermná
455 Laštůvka Karel 3 1442 ŠO DDM Hlinsko
456 Bureš Zbyněk 3 1440 TJ ŠO a DDM Chrudim
457 Felcman Martin 3 1439 SK Žamberk
458 Schmid Martin 3 1439 TJ Lokomotiva Česká Třebová
459 Vaňous Petr 3 1436 TJ Lokomotiva Česká Třebová
460 Kokeš Ondřej 2 1433 TJ ŠO a DDM Chrudim
461 Málek Lukáš 3 1418 ŠK Rapid Pardubice
462 Starý Vladimír 3 1416 SK Holcim Prachovice
463 Křišťál Zdeněk 3 1412 2222 ŠK Polabiny
464 Bečička David 3 1406 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
465 Langr Petr 3 1406 Sokol Mistrovice
466 Hynek Petr 3 1405 SK Žamberk
467 Šebek Jiří 3 1404 ŠK Rapid Pardubice
468 Honek Ondřej 3 1402 SK Holcim Prachovice
469 Starý Stanislav 3 1401 TJ Spartak Choceň
470 Charvát Václav 3 1399 SK Žamberk
471 Mačka Martin 3 1395 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
472 Stodola Marek 3 1395 TJ Štefanydes Polička
473 Švarc Ondřej 3 1389 ŠK Vysoké Mýto
474 Cacek Tomáš 3 1388 TJ Štefanydes Polička
475 Mazurek Emil 3 1388 ŠK Rapid Pardubice
476 Čižinský Petr 3 1383 TJ Lokomotiva Česká Třebová
477 Pavlíček Pavel 3 1381 TJ ŠO a DDM Chrudim
478 Pospíšil Jaroslav 3 1375 TJ ŠO a DDM Chrudim
479 Malá Michaela 3 1374 SK Žamberk
480 Šilar Karel 3 1372 TJ Sokol Horní Čermná
481 Stodola Jakub 3 1369 SK Žamberk
482 Hlaváč Lukáš 3 1366 TJ Lokomotiva Česká Třebová
483 Krušina Patrik 3 1362 ŠK Svitavy
484 Vu Antonín 3 1360 TJ Lanškroun
485 Lorenc Josef 3 1359 SK Žamberk
486 Nožička Karel 3 1358 2222 ŠK Polabiny
487 Schaffer David 3 1353 TJ Štefanydes Polička
488 Chmelík Ondřej 3 1350 TJ Lanškroun
489 Gibiš Petr 3 1336 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
490 Petrásek Kamil 3 1333 TJ Štefanydes Polička
491 Rychnovský Josef 3 1333 TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův Městec
492 Klíma Tomáš 3 1330 ŠK Rapid Pardubice
493 Nejedlý Lukáš 3 1330 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
494 Kraus Ondřej 3 1327 ŠK Rapid Pardubice
495 Jäger Pavel 3 1317 SK Žamberk
496 Mazura Ondřej 3 1314 SK Žamberk
497 Pohan Lukáš 3 1314 TJ Lanškroun
498 Soška Květoslav 3 1314 SK Linhartice
499 Víglaský Jaroslav 3 1313 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
500 Kapoun Vít 3 1312 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
501 Šenkýř František 3 1310 SK Linhartice
502 Tomeš Marek 3 1308 ŠK Vysoké Mýto
503 Klejch František 3 1306 TJ Jiskra Litomyšl
504 Špinler Bronislav 3 1305 Sokol Mistrovice
505 Snítil Jiří 3 1298 TJ Lanškroun
506 Buchta Martin 3 1296 TJ Štefanydes Polička
507 Pilný Jaroslav 3 1294 TJ Lanškroun
508 Kozák David 3 1291 ŠK Svitavy
509 Kalous Josef 2 1289 SK Žamberk
510 Macháček Martin 3 1284 Sokol Mistrovice
511 Vyčítal Lukáš 3 1274 ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
512 Pelinka František 3 1270 SK Žamberk
513 Lorenc Josef 3 1266 TJ Spartak OEZ Letohrad
514 Tér Vladimír 2 1262 ŠK Rapid Pardubice

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.