Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství ČR mládeže do 8 let 09.04.07

Na Mistrovství České republiky mládeže do 8 let, které se konalo 7-8.4.2007 ve Frýdku-Místku, získal titul mistra ČR teprve 6-tiletý (!) Matěj Půlpán z Chrudimi. Mezi 50 nejmladšími šachisty ze 6 zemí se dělil o první místo s polákem Maciejem Adamczewskim se ziskem 8 bodů z devíti partií - BLAHOPŘEJEME !!! Další náš zástupce Vojtěch Holásek z Ústí n/O. skončil na 33 místě se ziskem 4 bodů.


Poř. MČR Jméno FED Rtg Klub Body BHm BH Fide
H 8
1 Adamczewski Maciej POL 1550 KTSW Kalisz 8 42 54 40
2 1 Pulpan Matej CZE 1100 TJ SO a DDM Chrudim 8 41,5 52 43
3 2 Marek Matyas CZE 1250 Beskydska Sachova Skola 7,5 43 55 36,5
4 3 Kadlec Daniel CZE 1100 SK Most 6,5 41 53 36,5
5 Misiuk Patrik LTU 1640 Vilnius Chess School 6 43,5 57 35
6 4 Tkac Vitezslav CZE 1100 Beskydska Sachova Skola 6 40 51 31
7 5 Szücs Matyas CZE 1100 TJ Sokol Hradec Kralove 6 39 51 33
8 6 Zeman Radek CZE 1100 Vinohrady Brno 6 38 50 32
9 7 Stuchly Ondrej CZE 1100 SK Stare Mesto 6 35 46 30
10 8 Vratny Jakub CZE 1100 Beskydska Sachova Skola 6 34,5 43 28,5
11 Chow Ashley HK 1000 Hong Kong Juniors Chess C 6 31 39 25
12 Bednarz Lukasz POL 1420 MKSz Rybnik 5,5 36 46 27
13 9 Stepan Patrik CZE 1100 Beskydska Sachova Skola 5,5 33 42 29,5
14 10 Sigut David CZE 1100 Beskydska Sachova Skola 5,5 30,5 39 25,5
15 11 Laurinc Patrik CZE 1100 Beskydska Sachova Skola 5 37,5 47 30
16 Priecinsky Filip SVK 1380 TJ Mladost Zilina 5 37 48 29
Loviska Ondrej SVK 1000 SK Krivan Liptovska Ondra 5 37 48 29
18 12 Kozusek Daniel CZE 1250 PANDA Rychnov nad Knežnou 5 36,5 45 26
19 13 Jires Michal CZE 1250 PANDA Rychnov nad Knežnou 5 35,5 46 26
20 14 Kotek Dominik CZE 1100 Beskydska Sachova Skola 5 34 45 25,5
21 15 Mrkus Frantisek CZE 1100 SK Stare Mesto 5 33,5 43 26
22 16 Trojak Benedikt CZE 1100 Sachklub Tabor 5 33,5 43 25
23 17 Bares Jachym CZE 1000 A64 Grygov 4,5 31 38 24,5
24 18 Janos Marek CZE 1100 SK TJ MSA Dolni Benesov 4,5 34 43 21,5
25 19 Kovarik Matyas CZE 1000 Zbrojovka Vsetin 4,5 30,5 39 23
26 20 Krmaschek Krystof CZE 1100 Beskydska Sachova Skola 4 30 39 21,5
27 Ocko Martin SVK 1350 SK Osuske 4 33,5 44 20
28 21 Chlebek Jan CZE 1100 Beskydska Sachova Skola 4 32,5 43 23
29 Spacek Oliver SVK 1350 Trencianske Teplice 4 31 39 20,5
30 22 Koukal Ondrej CZE 1000 Vinohrady Brno 4 30 39 23
31 23 Rakusan Miroslav CZE 1100 TJ Sokol Postoupky 4 29,5 39 22
32 24 Stepan Petr CZE 1000 Beskydska Sachova Skola 4 29,5 38 18
33 25 Holasek Vojtech CZE 1000 TJ Jiskra Usti Nad Orlici 4 28 38 17
34 26 Vacek Antonin CZE 1000 Havirov 4 27 35 17
35 Chudy Bartos POL 1000 Chorzow 4 26,5 35 18
36 Keltman Daniil RUS 1000 Tjumen 4 26,5 35 18
37 27 Oplustil David CZE 1000 TJ Sokol Postoupky 4 25 32 13
38 28 Jagos Marek CZE 1000 SK 1923 Sokol Kyjov 4 25 31 18
39 29 Morisak Lukas CZE 1100 Beskydska Sachova Skola 3 29 38 20
40 Mojs Richard SVK 1000 SK Krivan Liptovska Ondra 3 28,5 36 12
41 30 Zavadil Filip CZE 1100 Sokol Postoupky 3 25,5 32 14
42 31 Visna Matej CZE 1000 SK Revnice 3 24 31 14
43 32 Opela Radek CZE 1000 Beskydska Sachova Skola 3 23,5 32 12
44 33 Tejcek Martin CZE 1000 Beskydska Sachova Skola 3 22,5 31 7
45 Sustek Radoslav SVK 1000 SK Visnove 3 22,5 29 12
46 Galkovich Mikhail RUS 1000 Tjumen 2 28 37 12
47 34 Holasek Vit CZE 1100 TJ Jiskra Usti Nad Orlici 2 24 30 13
48 35 Paukert Vojtech CZE 1000 SK Revnice 2 23 32 3
49 36 Gemsa Pavel CZE 1000 SK TJ MSA Dolni Benesov 2 22 28 11
50 37 Rohovsky Matous CZE 1000 Beskydska Sachova Skola 1 24 32 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.