Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.09.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Mistrovství České republiky seniorů 26.08.07

Ve dnech 20.-26.8.2007se v Rychnově n/Kn. uskutečnilo Mistrovství České republiky seniorů, kterého se zúčastnilo 81 hráčů ve třech kategoriích. V kategorii nad 70 let zvítězil Milan Holub z Brodců a z našich hráčů obsadil Jan Mrha z Chrudimi 6 místo, v hlavní kategorii nad 60 let byl první Jan Píše z Lokomotivy Brno když naším nejlepším zástupcem byl Pavel Vobořil z Rapidu Pardubice na 8 místě a v nejmladší kategorii nad 50 let putuje zlato do Zaječic zásluhou Jiřího Hájka.


Kategorie nad 70 let ("veteráni")
Por. St.c. Jméno NRtg IRtg Klub Body BHm. BH. B SB.Son
1 1 Holub Milan 2095 2097 Tj Jawa Brodce 20½ 28½ 22
2 2 Leiner Raimund 1980 2066 Šk Karlovy Vary 5 20½ 29 19,75
3 5 Machálek Bedřich 1976 2047 Šk Spartak Ústí N.l. 19½ 27½ 16,5
6 8 Mrha Jan 1795 1894 Tj Šo A Ddm Chrudim 4 20½ 27½ 15
11 12 Zámečník Bohumír 1912 0 Sk Žamberk 4 17 22 11,5
15 23 Beneš Leopold 1584 0 Šk Svitavy 15½ 21 7,75
21 20 Krys Jaromír 1671 0 Tj Šo A Ddm Chrudim 14½ 19½ 6,25
Kategorie nad 60 let ("senioři")
Por. St.c. Jméno NRtg IRtg Klub Body BHm. BH. B SB.Son
1 6 Píše Jan 2079 2082 Šachový Klub Lokomotiva B 24 32½ 24,5
2 1 Vodička Vlastimil 2189 2228 Šk Emerge Mladá Boleslav 22½ 31½ 24,25
3 5 Hastík Svatopluk 2115 2105 Šk Jeseník 22½ 28½ 20,25
8 10 Vobořil Pavel 2001 2021 Šk Rapid Pardubice 19 27 15
11 2 Volf Jaroslav 2135 2182 Tj Jiskra Ústí Nad Orlicí 17½ 25 15,5
12 12 Hájek Jaroslav 1932 1997 Tj Sokol Zaječice 4 22 31 17,25
14 25 Zeman Ladislav 1894 0 Tj Jiskra Litomyšl 4 21 29 15
26 36 Palla Stanislav 1666 0 Šo Tropic Lanškroun 15 19½ 8,5
27 38 Tobiška Jaroslav 1607 0 Šo Kunvaldská A.s. Kunval 11½ 15½ 5,5
41 42 Hurdes Emil 1479 0 Sk Žamberk 1 13 17 0,5
Kategorie nad 50 let ("dorost")
Por. St.c. Jméno NRtg IRtg Klub Body BHm. BH. B SB.Son
1 1 Hájek Jiří 2110 2174 Tj Sokol Zaječice 6 21 29 25
2 5 Volek Karel 1866 1926 Ddm+tj Mohelnice 5 20½ 28½ 19
3 7 Jirásek Jiří 1962 1908 Tj Slovan Jirkov 5 19 26½ 18,5
12 13 Dvořák Eduard 1739 0 Šo Kunvaldská A.s. Kunval 3 16 22½ 5,25
13 15 Janeček Miroslav 1513 0 Sk Žamberk 16½ 23 3,5
Detailní výsledky naleznete na webových stránkých pořadatelů

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.