Poslední aktualizace

Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Mistrovství Evropy jednotlivců 19.04.07

V první polovině dubna se v Drážďanech konalo Mistrovství Evropy jednotlivců, které bylo současně kvalifikací na Světový pohár. Mezi více než 400 účastníky byli i dva zástupci vítězného celku České Extraligy RC Sport Pardubice - velmistři Sergej Movsesian a Viktor Láznička. Lépe se dařilo mladšímu z nich - Viktor Láznička se ziskem 7,5 bodů z 11 partií obsadil 8-44 místo (na pomocné hodnocení skvělé 14. místo) a vybojoval si tak postup na Světový pohár !! Sergej Movsesian už tak úspěšný nebyl - zisk 6,5 bodu stačil 'jen' na 92 příčku. A co na to říká tisk - MF DNES v regionálním sportovním vydání ?

Světový pohár

Světový pohár? Životní úspěch

Šachista Viktor Láznička skončil čtrnáctý na mistrovství Evropy a bude hrát Světový pohár.

Pardubice - Nechybělo mnoho a mohl si při své premiéře na evropském šampionátu nečekaně zahrát o medaile. více

Trenér Movsesjan utekl, když jeho žák hrál

Pardubice - Běží desátá minuta rozhodujícího hokejového finále mezi Pardubicemi a Spartou. Trenér Říha zničehonic prchá ze střídačky do parku, aby si šetřil nervy.

Nesmysl ? - Sergej Movsesjan právě tohle udělal při šachovém mistrovství Evropy. více

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.