Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
37. ročník Orlické šachovnice 24.03.07

V sobotu 24. března se v jídelně RIETER a.s. v Ústí nad Orlicí konal již 37. ročník tradičního turnaje mládeže (ročník 1992 a mladší). Letos přijelo 117 chlapců a dívek z 18 oddílů převážně Pardubického kraje (nejvzdálenější účastník přijel ale až z Kladna). Celkovým vítězem se stal Marcel Bednář z Jablonného n. O. před Gabrielou Sabolovou z Vysokého Mýta a Jakubem Půlpánem z Chrudimi.


Orlická šachovnice 2007 - 37. ročník
Organizátor : ŠO TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Reditel turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní nebo pomocný rozhodcí : Ing. Martin Šmajzr
Mesto : Jídelna RIETER a.s. Ústí nad Orlicí
Rating-Ř : 1153
Datum : 24.03.2007
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg Klub Nar. Typ Body BH.  B
1 1 Bednar Marcel 1886 TJ Jablonne nad Orlici 29.06.1992 HS 56
2 2 Sabolova Gabriela 1732 SK Vysoke Myto 21.02.1992 DS 8 58
3 4 Pulpan Jakub 1653 Tj So A Ddm Chrudim 02.06.1998 HM 7 59
4 3 Kosek Marek 1699 SK Vysoke Myto 22.04.1993 HS 7 53
5 17 Hanus Lukas 1250 SO DDM Hlinsko 10.04.1995 HS 7 49
6 30 Krusina Patrik 1250 SK Svitavy 10.03.1994 HS 7 44˝
7 7 Vyprachticky David 1415 SK Zamberk 14.11.1993 HS 54
8 5 Felcman Tomas 1585 SK Zamberk 28.06.1992 HS 53˝
9 23 Kainek Jan 1250 SK Zamberk 26.03.1994 HS 52˝
10 11 Lorenc Josef 1270 SK Zamberk 21.01.1993 HS 51˝
11 36 Petrasek Kamil 1250 Stefanydes Policka 20.06.1995 HS 49˝
12 10 Kapoun Vit 1271 Jiskra Usti nad Orlici 05.01.1995 HS 48˝
13 12 Adam Daniel 1250 SK Svitavy 22.11.1994 HS 43˝
14 8 Mala Michaela 1399 SK Zamberk 24.08.1993 DS 6 56
15 35 Petrasek Jan 1250 Stefanydes Policka 14.01.1993 HS 6 49˝
16 39 Sion David 1250 Stefanydes Policka 13.04.1996 HM 6 49
17 9 Franz Lukas 1366 Jiskra Usti nad Orlici 22.06.1993 HS 6 48˝
18 37 Rott Michal 1250 SO DDM Hlinsko 11.07.1995 HS 6 48˝
19 24 Kodytek Tomas 1250 Jiskra Usti nad Orlici 15.10.1993 HS 6 48˝
20 20 Jilek Vaclav 1250 SK Vysoke Myto 01.06.1993 HS 6 48
21 67 Necas Lukas 1100 TJ Lanskroun 16.10.1995 HS 6 45˝
22 16 Hajek Pavel 1250 SK Vysoke Myto 29.01.1996 HM 6 45˝
23 42 Vu Antonin 1250 TJ Lanskroun 09.01.1998 HM 6 45
24 38 Schaffer Ondrej 1250 Stefanydes Policka 07.10.1993 HS 6 44
25 14 Chmelik Ondrej 1250 TJ Lanskroun 08.12.1992 HS 6 43˝
26 31 Kubalik Michal 1250 SK Zamberk 07.11.1995 HS 6 43
27 99 Kubes Adam 1000 Litomysl 11.10.1997 HM 6 39˝
28 68 Nespurek Petr 1100 DDM Alfa Pardubice 27.11.1995 HS 52
29 56 Janis Petr 1100 SK Kamen 08.11.1993 HS 50
30 21 John Petr 1250 Jiskra Usti nad Orlici 17.08.1996 HM 42˝
31 29 Kratky Josef 1250 TJ Lanskroun 20.11.1993 HS 42
32 57 John Jiri 1100 Jiskra Usti nad Orlici 17.08.1996 HM 40
33 44 Zahalka Tomas 1250 SK DDM Kostelec n. Orlici 15.01.1994 HS 39˝
34 79 Smid Ladislav 1100 SK Svitavy 03.11.1995 HS 34˝
35 105 Pochobradsky Libor 1000 DDM Alfa Pardubice 28.03.1996 HM 5 46˝
36 40 Stodola Marek 1250 Stefanydes Policka 17.06.1995 HS 5 45˝
37 41 Vancura Daniel 1250 DDM Alfa Pardubice 07.08.1997 HM 5 44˝
38 43 Vycital Lukas 1250 So Kunvaldska A.s. Kunval 19.09.1993 HS 5 44˝
39 117 Zoubek David 1000 Holice 26.08.1993 HS 5 44
40 6 Marek Michal 1443 Tj Lanskroun 22.12.1993 HS 5 44
41 93 Holan Lukas 1000 DDM Alfa Pardubice 09.02.1995 HS 5 43˝
42 52 Fafilek Michal 1100 SK Kamen 28.12.1992 HS 5 43˝
43 73 Portes Petr 1100 SK Svitavy 07.05.1993 HS 5 43
44 25 Kolomy Stepan 1250 TJ Lanskroun 23.08.1996 HM 5 39˝
45 32 Kubista Ladislav 1250 Jiskra Usti nad Orlici 01.10.1994 HS 5 39˝
46 47 Belobrad Simon 1100 SK Zamberk 17.03.1994 HS 5 39˝
47 34 Marek Dominik 1250 TJ Lanskroun 18.12.1997 HM 5 38˝
48 13 Bielcik Simon 1250 SK Kamen 28.04.1994 HS 5 38˝
49 54 Hofman Oskar 1100 DDM Alfa Pardubice 10.01.1998 HM 5 37
50 22 Jursa Vit 1250 TJ Lanskroun 21.06.1997 HM 5 36
51 85 Bily Michal 1000 SK Kamen 17.12.1992 HS 5 34
52 18 Hofrichtr Matej 1250 SK Kamen 28.11.1994 HS 46˝
53 64 Kucera Jan 1100 SK Svitavy 20.05.1995 HS 46
54 19 Horny Kamil 1250 SK DDM Kostelec n. Orlici 08.04.1996 HM 43˝
55 28 Kozak David 1250 SK Svitavy 20.03.1994 HS 43
56 74 Pospisil Petr 1100 Stefanydes Policka 20.08.1997 HM 42
57 77 Samanek Radek 1100 SK Kamen 15.10.1993 HS 41˝
58 27 Kopecka Eliska 1250 So Kunvaldska A.s. Kunval 29.11.1992 DS 41
59 26 Kominek Lukas 1250 TJ Lanskroun 01.07.1993 HS 40˝
60 33 Lorenc Adam 1250 SK Zamberk 11.04.1997 HM 40
61 69 Osicka Premysl 1100 SO DDM Hlinsko 22.01.1996 HM 40
62 61 Konecny Tomas 1100 SK Svitavy 07.11.1997 HM 37˝
63 46 Belobrad Jan 1100 SK Zamberk 12.07.1996 HM 37
64 109 Rothschein Tomas 1000 Litomysl 14.05.1997 HM 33˝
65 103 Mikyska Martin 1000 SK Zamberk 23.11.1995 HS 32˝
66 95 Jires Jaroslav 1000 Jiskra Usti nad Orlici 22.11.1995 HS 31
67 83 Vyskocil Daniel 1100 Stefanydes Policka 10.07.1996 HM 4 46
68 71 Paukert Jan 1100 TJ Lanskroun 19.12.1997 HM 4 44˝
69 101 Machata Stepan 1000 SK Svitavy 10.09.1992 HS 4 43˝
70 45 Bartos Tomas 1100 TJ Jablonne nad Orlici 05.02.1992 HS 4 42˝
71 110 Schreiber Jiří 1000 SK Zamberk 09.01.1994 HS 4 42
72 76 Safar Roman 1100 SK Kamen 13.04.1994 HS 4 41
73 60 Kokula Filip 1100 Tj Jiskra Usti Nad Orlici 28.05.1993 HS 4 40˝
74 53 Gregor Jiri 1100 DDM Alfa Pardubice 11.07.1996 HM 4 40
75 55 Holasek Jan 1100 Jiskra Usti nad Orlici 12.11.1997 HM 4 39˝
76 58 Kalousek Petr 1100 SK Kamen 17.07.1995 HS 4 39˝
77 65 Lambersky Lubos 1100 TJ Lanskroun 11.04.1993 HS 4 39˝
78 108 Rob David 1000 SK Kamen 28.12.1992 HS 4 39
79 51 Ecsiova Dominika 1100 Jiskra Usti nad Orlici 19.05.1992 DS 4 39
80 66 Matous Petr 1100 Stefanydes Policka 14.06.1997 HM 4 38˝
81 107 Rez Matous 1000 DDM Alfa Pardubice 06.06.1997 HM 4 38˝
82 75 Prikryl Mikulas 1100 SK Svitavy 12.07.1997 HM 4 34
83 97 Kasecky Simon 1000 Cervena Voda 01.01.1997 HM 4 33˝
84 50 Dolakova Marie 1100 SK Svitavy 18.03.1998 DM 4 32
85 78 Smajzrova Katerina 1100 Jiskra Usti nad Orlici 14.02.1996 DM 40˝
86 59 Knapovsky Matej 1100 Lokomotiva Ceska Trebova 27.03.1997 HM 40˝
87 15 Golubeva Nikol 1250 SK Kamen 04.09.1995 DS 39˝
88 70 Otava Tomas 1100 SO DDM Hlinsko 25.08.1994 HS 38˝
89 112 Simbersky Vojtech 1000 SK Vysoke Myto 08.10.1995 HS 37˝
90 94 Hrubes Pavel 1000 Kladno 01.01.1996 HM 37
91 80 Sonntag Erik 1100 Cervena Voda 01.01.1995 HS 37
92 63 Kroupa Tomas 1100 DDM Alfa Pardubice 16.09.1996 HM 33
93 102 Melichar Vojtech 1000 DDM Alfa Pardubice 19.12.1997 HM 32˝
94 82 Vilimek Tomas 1100 SK DDM Kostelec n. Orlici 22.10.1993 HS 32
95 111 Seidl Petr 1000 Moravska Trebova 22.01.1996 HM 29
96 49 Bunka Jan 1100 Lokomotiva Ceska Trebova 19.07.1997 HM 3 41
97 106 Rabas Daniel 1000 Chocen 29.01.1998 HM 3 39
98 72 Petr Adam 1100 SK Kamen 30.08.1994 HS 3 36
99 81 Sonntag Stepan 1100 Cervena Voda 01.01.1997 HM 3 35˝
100 100 Kvapil Robert 1000 Stefanydes Policka 28.07.1998 HM 3 34˝
101 89 Dolakova Anna 1000 SK Svitavy 25.07.1996 DM 3 33˝
102 104 Neumann Michal 1000 SO DDM Hlinsko 25.06.1998 HM 3 32
103 48 Bielcikova Sara 1100 SK Kamen 13.10.1998 DM 3 27˝
104 98 Kral Jakub 1000 SK Vysoke Myto 18.06.1993 HS 38˝
105 96 Karasek Filip 1000 Holice 28.09.1993 HS 38
106 62 Krejsa Pavel 1100 So Kunvaldska A.s. Kunval 01.09.1994 HS 37
107 115 Zastera Jiri 1000 SK Vysoke Myto 13.07.1997 HM 33˝
108 88 Cerny Jan 1000 SK Kamen 03.03.1998 HM 33˝
109 87 Brozek Jan 1000 Jiskra Usti nad Orlici 12.08.1994 HS 31
110 91 Gajdos Jan 1000 SK Zamberk 12.06.1998 HM 28˝
111 92 Hnat Denis 1000 Stefanydes Policka 29.04.1998 HM 2 32
112 116 Zindulka Ladislav 1000 SK Svitavy 17.12.1998 HM 2 31˝
113 86 Bitto Adam 1000 DDM Alfa Pardubice 08.12.1997 HM 2 30
114 90 Dospel Josef 1000 SO DDM Hlinsko 25.01.1998 HM 2 29˝
115 114 Vratny Michal 1000 Stefanydes Policka 18.06.1998 HM 2 29˝
116 113 Tomesova Katerina 1000 Lokomotiva Ceska Trebova 20.07.1997 DM 2 28˝
117 84 Bednar Tomas 1000 SO DDM Hlinsko 14.10.1997 HM 2 27

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.