Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor PDŠS na rok 2007 18.08.07

Součástí 3. ročníku mezinárodního turnaje RC Sport Open byl také Krajský přebor PDŠS, kterého se zúčastnilo 36 hráčů z 15 oddílů celého kraje. Vítězem se stal GM Jan Votava před IM Martinem Petrem a IM Janem Bernáškem (všichni RC Sport Pardubice), 'bramborovou' medaili pak získal Michal Novotný z 2222 ŠK Polabiny, kterému unikl první bal IM jen díky nízkému počtu cizinců. V kategoriích H18 a H20 kralovali zástupci Orlicka - Martin Pečinka z Ústí n/O. před Marcelem Bednářem z Jablonného n/O., nejlepší senioři pocházeli z 2222 ŠK Polabiny (Jaroslav Mojžíš před Lubošem Trojanem) a všechny 'ženské' kategorie patřily Gabriele Sabolové z Vysokého Mýta.


Poř. Titul Příjmení a jméno ELO Narozen Oddíl Body  TB2   TB3  Kateg.
1 GM Votava Jan 2547 29.11.1974 RC Sport Pardubice 7 46 57,5
2 IM Petr Martin 2453 23.08.1988 RC Sport Pardubice 7 35,5 45,5 H20
3 IM Bernasek Jan 2517 31.05.1986 RC Sport Pardubice 6,5 42,5 53,5
4 Novotny Michal 2219 26.04.1978 2222 ŠK Polabiny 6,5 38 49
5 Tuma Jiri 2292 06.11.1986 TJ So A Ddm Chrudim 6 36 46,5
6 Sabol Marian 2285 18.08.1966 ŠK Vysoke Myto 5,5 38 48,5
7 FM Mojzis Jaroslav 2190 14.02.1943 2222 ŠK Polabiny 5 37,5 48 S60
8 Trojan Lubos 2059 23.11.1942 2222 ŠK Polabiny 5 30 39,5 S60
9 Pecinka Martin 2059 16.09.1990 TJ Jiskra Usti nad Orlici 5 29,5 39 H18+H20
10 Mojzis Martin 2061 02.07.1972 2222 ŠK Polabiny 5 29 37,5
11 Mares Petr st. 1975 25.12.1955 TJ Jiskra Usti nad Orlici 4,5 35,5 44,5
12 Bednar Marcel 1934 29.06.1992 TJ Jablonne nad Orlici 4,5 34,5 43,5 H18+H20
13 Ptacek Lubos 2094 09.04.1975 ŠK Vysoke Myto 4,5 32 40
14 Zeman Arnost 2108 16.04.1957 TJ Stefanydes Policka 4,5 31 40
15 Borek Pavel 2055 18.02.1963 TJ Lokomotiva Ceska Trebova 4,5 27,5 37,5
16 Holasek Pavel 2113 11.07.1972 TJ Jiskra Usti nad Orlici 4 35,5 45
17 Kouba Petr 1783 31.12.1966 ŠK Holcim Prachovice 4 32 42
18 Stulik Jiri 0 21.05.1976 So Ddm Hlinsko 4 32 40,5
19 Cerny Karel 2204 15.05.1937 TJ Jablonne nad Orlici 4 31,5 41 S60
20 Kalousek Vladimir 2045 20.02.1969 TJ Jiskra Usti nad Orlici 4 30,5 39,5
21 Dospisil Patrik 1975 08.04.1972 TJ Stefanydes Policka 4 29,5 38
22 Silar Ladislav 2000 17.06.1949 TJ Lanskroun 4 27 35,5
23 Hajek Jaroslav 1997 16.02.1941 TJ Sokol Zajecice 4 26,5 36 S60
24 Kylar Pavel 2061 18.12.1954 TJ Jiskra Usti nad Orlici 4 25 31,5
25 Krmencik Roman 1785 15.01.1964 ŠK Rapid Pardubice 3,5 29 37,5
26 Rehak Jiri 1847 27.03.1950 TJ Spartak Oez Letohrad 3,5 26,5 34,5
27 Kapoun Milan 1806 09.07.1963 TJ Jiskra Litomysl 3,5 24,5 31,5
28 Zeleny Dalibor 1740 01.11.1983 TJ Lokomotiva Ceska Trebova 3 31 40
29 Gregor Pavel 1684 20.09.1961 TJ Lokomotiva Ceska Trebova 3 29 36
30 Vorel Bohuslav 1772 16.01.1961 2222 ŠK Polabiny 3 24 31,5
31 Taslar Karel 1655 21.11.1953 TJ Jiskra Usti nad Orlici 3 20 24,5
32 Simek Zdenek 1820 14.02.1988 TJ Lokomotiva Ceska Trebova 2,5 27,5 35,5 H20
33 Marek Michal 1603 22.12.1993 TJ Lanskroun 2,5 27 34 H18
34 Sabolova Gabriela 1621 21.02.1992 ŠK Vysoke Myto 2,5 26 33 Ž+D18+D20
35 Mares Petr ml. 1737 27.07.1983 TJ Jiskra Usti nad Orlici 2,5 23 30,5
36 Mares Jan 1569 13.10.1994 TJ Jiskra Usti nad Orlici 2,5 22,5 28 H18
Detailní výsledky naleznete na webových stránkách pořadatelů.

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.