Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

10.12.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Dodatek k Rozpisu soutěží družstev PDŠS na sezonu 2007/08 21.08.07

STK PDŠS na své schůzi dne 16.8.2007 v České Třebové uzavřela přihlášky do soutěží družstev na sezonu 2007/08, doplnila uvolněná místa v KP2, provedla rozdělení přihlášených družstev KP2 a KS do jednotlivých skupin, rozhodla o datu a místě konání losovací schůze a vyhodnotila anketu družstev KP1 ohledně hracího tempa a ratingování na ELO FIDE.


Propozice soutěží družstev,

Dodatek

k Rozpisu soutěží družstev,

řízených PDŠS, pro sezónu 2007/08

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Na základě obdržených přihlášek oddílů a klubů PDŠS do nového ročníku soutěží družstev se  údaje uvedené v Rozpisu soutěží PDŠS na sezonu 2007/08 ze dne 10.6.2007 upřesňují následujícím způsobem:

 

Účastníci soutěží družstev PDŠS v sezoně 2007/08

Na základě obdržených přihlášek zpracovala STK doplnění jednotlivých soutěží o další účastníky a následně rozhodla o jejich rozdělení do skupin, takže skutečné obsazení jednotlivých soutěží pro sezonu 2007/08 je následující:

 

Poř.

KP1

KP2V (východ)

KP2Z (západ)

1

2222 ŠK Polabiny D

Sokol Městečko Trnávka

2222 ŠK Polabiny E

2

SK Žamberk

ŠK Kunvald

2222 ŠK Polabiny F

3

SYNPO Pardubice

ŠK Svitavy

SK Holcim Prachovice

4

ŠK Bohemia Pardubice

ŠK Žamberk B

Spartak Choceň A

5

ŠK Rapid Pardubice C

ŠK Žamberk C

Spartak Choceň B

6

ŠK Vysoké Mýto B

TJ Jablonné nad Orlicí

ŠK Bohemia Pardubice B

7

ŠO Chrudim B

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B

ŠK Rapid Pardubice E

8

TJ Jiskra Litomyšl

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C

ŠO DDM Hlinsko

9

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

TJ Lanškroun B

ŠO Chrudim C

10

TJ Lanškroun

TJ Lokomotiva Česká Třebová B

ŠO Chrudim D

11

TJ Lokomotiva Česká Třebová

TJ Slovan Moravská Třebová

TJ CHS Chotěboř

12

TJ Štefanydes Polička B

TJ Spartak OEZ Letohrad

TJ Štefanydes Polička C

 

Poř.

KSS (střed)

KSV (východ)

KSZ (západ)

1

SK Žamberk D

ŠK Svitavy B

2222 ŠK Polabiny Pardubice G

2

SK Žamberk E

ŠK Svitavy C

Sokol Krucemburk

3

SK Žamberk F

ŠK Tropic Lanškroun A

ŠK Bohemia Pardubice C

4

ŠK Dolní Čermná

ŠK Tropic Lanškroun B

ŠK Holcim Prachovice B

5

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D

TJ Jiskra Litomyšl B

ŠK Rapid Pardubice F

6

TJ Sokol Horní Čermná

TJ Lanškroun C

ŠK Rapid Pardubice G

7

TJ Sokol Mistrovice

TJ Lanškroun D

ŠK Vysoké Mýto C

8

TJ Spartak Letohrad B

TJ Lokomotiva Česká Třebová C

TJ Sokol Krouna

9

ZD Kunvald B

TJ Sokol Němčice

TJ Sokol Lázně Bohdaneč

10

ZD Kunvald C

TJ Štefanydes Polička D

TJ ŠO Chrudim E

11

 

TJ Štefanydes Polička E

 

 

Termíny soutěží

Vzhledem k počtu přihlášených a přijatých družstev do jednotlivých skupin se stanovují konkrétní řádné termíny jednotlivých kol soutěží družstev PDŠS pro sezónu 2007/08 následovně:

 

Datum

KP1

KP2

KSS+KSZ

KSV

14.10.07

 

1.kolo

 

 

28.10.07

1.kolo

 

 

1.kolo

04.11.07

 

2.kolo

 

 

11.11.07

2. kolo

 

1.kolo

2. kolo

18.11.07

 

3.kolo

 

 

25.11.07

3. kolo

 

2.kolo

3. kolo

02.12.07

 

4.kolo

 

 

09.12.07

4. kolo

 

3.kolo

4. kolo

16.12.07

 

5.kolo

 

 

06.01.08

5. kolo

 

4.kolo

5. kolo

13.01.08

 

6.kolo

 

 

20.01.08

6. kolo

 

5.kolo

6. kolo

03.02.08

 

7.kolo

 

 

10.02.08

7.kolo

 

6.kolo

7.kolo

17.02.08

 

8.kolo

 

 

24.02.08

8.kolo

 

7.kolo

8.kolo

02.03.08

 

9.kolo

 

 

09.03.08

9.kolo

 

8.kolo

9.kolo

16.03.08

 

10.kolo

 

 

30.03.08

10.kolo

 

9.kolo

10.kolo

06.04.08

 

11.kolo

 

 

13.04.08

11.kolo

 

 

11.kolo

 

 

Technická ustanovení

Na základě vyhodnocení ankety družstev, hrajících Krajský přebor 1. třídy, se technická ustanovení doplňují následovně:

-         Krajský přebor 1. třídy se bude hrát povinně s digitálními hodinami tempem 90 min na 40 tahů + 30 minut do konce partie + 30 sec na každý tah.

-         Výsledky utkání všech jednotlivců v Krajském přeboru 1. třídy budou zaslány také k zápočtu na ELO FIDE

V souvislosti s těmito změnami se doplňují povinnosti domácího družstva v Krajském přeboru 1. třídy o :

-         doporučené nastavení digitálních hodin DGT 2000 - režim 23, kde se nastaví 1:30 s přidáváním času 30 sekund, ostatní periody zůstanou pomocí OK na 0 a po vypršení času (a zároveň kontrole provedeného počtu 40 tahů, který se kontroluje stejně jako u klasických hodin  - tj. podle zápisu), se znovu na hodinách nastaví jen perioda s časem 30 minut s přidáváním času 30 sekund (nezapomenout přidat druhému hráči ke 30 min i jeho zbývající čas na hodinách !)

-         odeslání úplných zápisů všech partií mailem v digitální formě (nejlépe formát pgn, může ale být i formát cbh nebo cbf+cbi) vedoucímu soutěže nejpozději druhý pracovní den po sehrání každého kola (tj. do úterý)

 

Losování soutěží

Losování soutěží družstev PDŠS se uskuteční stejně jako v loňském roce a to ve čtvrtek dne 20.9.2007 od 16,00 hod v Pernerově sále na nádraží v Chocni.

Účast na losovacích schůzích je doporučena všem oddílům, které budou mít při losování zájem o přidělení určitých startovních čísel nebo o přeložení termínu zápasů – po losovací schůzi budou změny termínů možné jen se souhlasem soupeřů a vedoucího soutěží !!

 

V Pardubicích dne 22.8.2007

 

Ing. František Navrátil, v.r.                                                                       Ing. Jiří Kosek, v.r.

předseda STK PDŠS                                                                               předseda VV PDŠS


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.