Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga mladšího dorostu sever - 5. - 6. kolo 03.12.07

V sobotu 1. prosince měla 1. liga mladšího dorostu na pořadu další dvě kola. Ve velmi dobrých výkonech pokračovala zejména družstva SK Žamberk a ŠK+DDM Vysoké Mýto, která získala plný počet bodů za dvě vítězství, TJ Lanškroun a 2222+DDM Alfa Pardubice si připsaly poloviční zisk za jedno vítězství a jednu porážku.


Výsledky na šachovnicích - 5.kolo
ŠŠ Desko Liberec "A"   2222+DDM ALFA Pardubice
Braun Marek 1995 1 - 0 1250 Růžička Filip
Frýda Lukáš 1657 0 - 1 1491 Čižinský Petr
Suchomel Aleš 1610 1 - 0 1250 Pochobradský Libor
Václavíček Lukáš 1521 ½ - ½ 1250 Nešpůrek Petr
Suchomel Tomáš 1373 1 - 0 1100 Liduch Filip
Novotná Barbora 1100 1 - 0 1100 Rež Matouš
  :  
TJ Bižuterie Jablonec n.N.   SK Žamberk
Bradáč Daniel 1515 0 - 1 2063 Bednář Marcel
Kubáček Radek 1250 1 - 0 1737 Felcman Tomáš
Pajerský Michal 1100 0 - 1 1591 Výprachtický David
Vích David 1100 0 - 1 1407 Malá Michaela
Šikolová Barbora 1000 0 - 1 1307 Kainek Jan
Berka Zdeněk 1100 0 - 1 1250 Dunglová Natálie
  1 : 5  
ŠK + DDM Vysoké Mýto   Sokol Hradec Králové
Půlpán Jakub 1826 1 - 0 2019 Hubáček Ondřej
Sabolová Gabriela 1780 1 - 0 1250 Pražák Matouš
Kosek Marek 1686 ½ - ½ 1250 Hromádka Ondřej
Sabolová Kristýna 1579 1 - 0 1100 Kolář Michael
Tomeš Marek 1308 1 - 0 1100 Rojíková Lenka
Jílek Václav 1422 1 - 0 1250 Szucs Matyáš
  : ½  
Jiskra RMSK Nový Bydžov "B"   TJ Lanškroun
Vaníček Lukáš 1531 1 - 0 1622 Marek Michal
Šedivý Martin 1379 1 - 0 1258 Krušina Patrik
Římal Patrik 1100 ½ - ½ 1401 Chmelík Ondřej
Šedivá Kamila 1250 0 - 1 1250 Jačisko Jakub
Karásek Tomáš 1100 1 - 0 1372 Vu Antonín
Mochaňová Jana 1100 0 - 1 1250 Nečas Lukáš
  :  
Výsledky na šachovnicích - 6.kolo
M-Team Jiskra Jaroměř   2222+DDM ALFA Pardubice
Gregor Jiří 1250 0 - 1 1250 Růžička Filip
Freisleben Jakub 1250 0 - 1 1491 Čižinský Petr
Ulman Jakub 1252 0 - 1 1250 Pochobradský Libor
Vlčková Kateřina 1434 1 - 0 1250 Nešpůrek Petr
Rain Jan 1322 1 - 0 1100 Kroupa Tomáš
Freisleben Matěj 1250 0 - 1 1100 Rež Matouš
  2 : 4  
TJ Bižuterie Jablonec n.N.   TJ Lanškroun
Bradáč Daniel 1515 1 - 0 1622 Marek Michal
Kubáček Radek 1250 0 - 1 1258 Krušina Patrik
Pajerský Michal 1100 ½ - ½ 1401 Chmelík Ondřej
Vích David 1100 ½ - ½ 1250 Jačisko Jakub
Šikolová Barbora 1000 ½ - ½ 1372 Vu Antonín
Berka Zdeněk 1100 0 - 1 1250 Nečas Lukáš
  :  
SK Žamberk   Sokol Hradec Králové
Bednář Marcel 2063 ½ - ½ 2019 Hubáček Ondřej
Felcman Tomáš 1737 ½ - ½ 1250 Pražák Matouš
Výprachtický David 1591 1 - 0 1250 Hromádka Ondřej
Malá Michaela 1407 ½ - ½ 1100 Kolář Michael
Kainek Jan 1307 1 - 0 1100 Rojíková Lenka
Dunglová Natálie 1250 1 - 0 1250 Szucs Matyáš
  :  
Jiskra RMSK Nový Bydžov "B"   ŠK + DDM Vysoké Mýto
Vaníček Lukáš 1531 0 - 1 1826 Půlpán Jakub
Šedivý Martin 1379 0 - 1 1780 Sabolová Gabriela
Římal Patrik 1100 0 - 1 1686 Kosek Marek
Šedivá Kamila 1250 0 - 1 1579 Sabolová Kristýna
Karásek Tomáš 1100 0 - 1 1422 Jílek Václav
Frýdová Nikola 1100 0 - 1 1250 Hájek Pavel
  0 : 6  

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.