Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga mladšího dorostu sever - 1. - 4. kolo 08.10.07

První říjnový víkend odstartovala prvními čtyřmí koly 1. liga mladšího dorostu, v jejíž severní skupině startují 4 naše družstva. Z nich si nejlépe vedlo družstvo SK Žamberk, které po zisku 9 bodů je na 4 místě tabulky, ŠK+DDM Vysoké Mýto a TJ Lanškroun zaujímají střed tabulky a 2222+DDM Alfa Pardubice se musí spokojit až s předposlední příčkou.


Výsledky na šachovnicích - 1.kolo
Panda RYCHNOV n.K. "B"   ŠK+DDM Vysoké Mýto
Kouba Václav 1250 0 - 1 1780 Sabolová Gabriela
Zahradník Tomáš 1283 0 - 1 1579 Sabolová Kristýna
Ševčík Radek 1345 1 - 0 1250 Borovec Ondřej
Heřman Ondřej 1250 0 - 1 1422 Jílek Václav
Hartman Vítek 1250 1 - 0 1250 Sháněl Matěj
Jireš Michal 1250 0 - 1 1250 Krejza Šimon
2 : 4
SK Žamberk   Panda RYCHNOV n.K. "A"
Bednář Marcel 2063 0 - 1 2028 Kracík Tomáš
Felcman Tomáš 1737 1 - 0 1544 Ježek Adam
Výprachtický David 1591 0 - 1 1595 Horníček Pavel
Malá Michaela 1407 0 - 1 1380 Nosek Jakub
Kainek Jan 1307 0 - 1 1364 Macháň Jan
Kubalík Michal 1250 0 - 1 1504 Sršeň Tomáš
1 : 5
2222+DDM ALFA Pardubice   TJ Lanškroun
Růžička Filip 1250 0 - 1 1622 Marek Michal
Čižinský Petr 1491 0 - 1 1258 Krušina Patrik
Pochobradský Libor 1250 1 - 0 1401 Chmelík Ondřej
Nešpůrek Petr 1250 0 - 1 1250 Krátký Josef
Vančura Daniel 1250 0 - 1 1250 Marek Dominik
Rež Matouš 1100 ½ - ½ 1372 Vu Antonín
:
Výsledky na šachovnicích - 2.kolo
Panda RYCHNOV n.K. "B"   SK Žamberk
Kouba Václav 1250 0 - 1 2063 Bednář Marcel
Zahradník Tomáš 1283 0 - 1 1737 Felcman Tomáš
Ševčík Radek 1345 ½ - ½ 1591 Výprachtický David
Heřman Ondřej 1250 0 - 1 1407 Malá Michaela
Hartman Vítek 1250 0 - 1 1307 Kainek Jan
Jireš Michal 1250 0 - 1 1250 Kubalík Michal
½ :
Panda RYCHNOV n.K. "A"   2222+DDM ALFA Pardubice
Kracík Tomáš 2028 1 - 0 1250 Růžička Filip
Ježek Adam 1544 1 - 0 1491 Čižinský Petr
Horníček Pavel 1595 1 - 0 1250 Pochobradský Libor
Nosek Jakub 1380 1 - 0 1250 Nešpůrek Petr
Macháň Jan 1364 1 - 0 1250 Vančura Daniel
Sršeň Tomáš 1504 1 - 0 1100 Rež Matouš
6 : 0
ŠK+DDM Vysoké Mýto   TJ Lanškroun
Sabolová Gabriela 1780 1 - 0 1622 Marek Michal
Sabolová Kristýna 1579 1 - 0 1258 Krušina Patrik
Borovec Ondřej 1250 ½ - ½ 1401 Chmelík Ondřej
Jílek Václav 1422 ½ - ½ 1250 Krátký Josef
Sháněl Matěj 1250 1 - 0 1250 Marek Dominik
Krejza Šimon 1250 0 - 1 1372 Vu Antonín
4 : 2
Výsledky na šachovnicích - 3.kolo
2222+DDM ALFA Pardubice   Panda RYCHNOV n.K. "B"
Růžička Filip 1250 ½ - ½ 1250 Kouba Václav
Čižinský Petr 1491 1 - 0 1283 Zahradník Tomáš
Pochobradský Libor 1250 0 - 1 1345 Ševčík Radek
Nešpůrek Petr 1250 ½ - ½ 1250 Heřman Ondřej
Plecháč Jan 1100 0 - 1 1250 Hartman Vítek
Vančura Daniel 1250 1 - 0 1250 Jireš Michal
3 : 3
ŠK+DDM Vysoké Mýto   SK Žamberk
Sabolová Gabriela 1780 ½ - ½ 2063 Bednář Marcel
Kosek Marek 1686 ½ - ½ 1737 Felcman Tomáš
Sabolová Kristýna 1579 0 - 1 1591 Výprachtický David
Borovec Ondřej 1250 0 - 1 1407 Malá Michaela
Sháněl Matěj 1250 0 - 1 1307 Kainek Jan
Hájek Pavel 1250 ½ - ½ 1250 Dunglová Natálie
:
TJ Lanškroun   Panda RYCHNOV n.K. "A"
Marek Michal 1622 0 - 1 2028 Kracík Tomáš
Krušina Patrik 1258 0 - 1 1544 Ježek Adam
Chmelík Ondřej 1401 1 - 0 1595 Horníček Pavel
Krátký Josef 1250 0 - 1 1380 Nosek Jakub
Vu Antonín 1372 1 - 0 1364 Macháň Jan
Nečas Lukáš 1250 0 - 1 1504 Sršeň Tomáš
2 : 4
Výsledky na šachovnicích - 4.kolo
Panda RYCHNOV n.K. "B"   TJ Lanškroun
Kouba Václav 1250 1 - 0 1622 Marek Michal
Zahradník Tomáš 1283 1 - 0 1258 Krušina Patrik
Ševčík Radek 1345 ½ - ½ 1401 Chmelík Ondřej
Heřman Ondřej 1250 0 - 1 1250 Krátký Josef
Hartman Vítek 1250 ½ - ½ 1372 Vu Antonín
Jireš Michal 1250 0 - 1 1250 Nečas Lukáš
3 : 3
SK Žamberk   2222+DDM ALFA Pardubice
Bednář Marcel 2063 1 - 0 1250 Růžička Filip
Felcman Tomáš 1737 0 - 1 1491 Čižinský Petr
Výprachtický David 1591 1 - 0 1250 Pochobradský Libor
Malá Michaela 1407 0 - 1 1250 Nešpůrek Petr
Kainek Jan 1307 1 - 0 1100 Plecháč Jan
Kubalík Michal 1250 1 - 0 1250 Vančura Daniel
4 : 2
Panda RYCHNOV n.K. "A"   ŠK+DDM Vysoké Mýto
Kracík Tomáš 2028 1 - 0 1780 Sabolová Gabriela
Ježek Adam 1544 ½ - ½ 1686 Kosek Marek
Horníček Pavel 1595 ½ - ½ 1579 Sabolová Kristýna
Nosek Jakub 1380 ½ - ½ 1250 Borovec Ondřej
Macháň Jan 1364 1 - 0 1308 Tomeš Marek
Sršeň Tomáš 1504 ½ - ½ 1422 Jílek Václav
4 : 2
Poř. Družstvo V R P Body Partie Skóre
1. ŠŠ Desko Liberec "A" 4 0 0 12 21 21,5
2. Panda RYCHNOV n.K. "A" 4 0 0 12 17 19
3. ŠŠ Desko Liberec "B" 3 1 0 10 14 16
4. SK Žamberk 3 0 1 9 13 15
5. Jiskra RMSK Nový Bydžov "B" 2 0 2 6 11 12,5
6. ŠK + DDM Vysoké Mýto 2 0 2 6 7 11,5
7. TJ Lanškroun 1 1 2 4 9 11,5
8. Sokol Hradec Králové 1 1 2 4 7 8,5
9. TJ Bižuterie Jablonec n.N. 1 0 3 3 6 8
10. Panda RYCHNOV n.K. "B" 0 2 2 2 6 8,5
11. 2222+DDM ALFA Pardubice 0 1 3 1 5 6,5
12. M-Team Jiskra Jaroměř 0 0 4 0 3 5,5

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.