Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2007/08 - 1. kolo 28.10.07

V prvním kole nového ročníku 1. ligy západ podlehla Chrudim Polabinám těsně 3,5:4,5 a Zaječice utrpěly debakl 1:7 v Praze s Vyšehradem. Další výsledky: Hradec Králové - Novoborský B 3,5:4,5, Karlovy Vary - Holdia 2,5:5,5, Pankrác - Vršovice 5:3, Plzeň B - ČSOB 1,5:6,5


VÝSLEDKY 1

Výsledky 1. kola

TJ Slavia Hradec Králové – 1. Novoborský ŠK "B"    ŠK Sokol Vyšehrad – TJ Sokol Zaječice

                   Rozhodčí: Bielavský Jiří                                                           Rozhodčí:

   1.  Nun J.                         2385     1/2    Kalod R.              V   2492            1.  Chloupek S.             2334     1/2    Sabol M.              H  2333

   2.  Jüptner J.             H   2358     0:1    Kulhánek T.             2410            2.  Petrán P.              C   2360     1:0    Vařejčko J.                2239

   3.  Prymula R.                2287     1/2    Pisk P.                 H  2366            3.  Londýn R.                2254     1:0    Řezníček J.                2243

   4.  Vacek M.                   2324     1:0    Vrána J.                      2248            4.  Tichý V.                     2260     1:0    Hájek L.                    2121

   5.  Kopal J.               H   2270     1/2    Kučera P.                  2258            5.  Pilař M.                     2273     1:0    Ptáček L.             H  2066

   6.  Roj M.                        2171     0:1    Vaculík M.               2260            6.  Hába Z.                      2201     1:0    Česenek J.                 1958

   7.  Kořínek O.               2254     1/2    Völfl Z.                      2250            7.  Jaček M.                     2213     1:0    Hájek J.                      1976

   8.  Vltavský V.        H   2240     1/2    Boreš M.                   2205            8.  Chalupa I.                 2158     1/2    Konrád F.                  1702

                                  3,5 : 4,5                                                                           7 : 1

Karlovarský šachklub Tietz – Holdia DP Praha                  TJ Pankrác – Sokol Vršovice

                Rozhodčí: Hajšman Ladislav                                              Rozhodčí: Matyska Jiří

   1.  Spirin O.             C   2404     1/2    Votava J.              H  2546            1.  Jirovský M.         H  2482     1:0    Sodoma J.             H  2328

   2.  Soukup J.                  2265     1/2    Hausner I.           H  2396            2.  Doležal R.           H  2421     1:0    Kubečka D.              2271

   3.  Lorenc T.             H   2164     0:1    Přibyl J.                    2379            3.  Možný M.            H  2373     1:0    Svatoš J.                    2314

   4.  Krejčík J.                   2117     0:1    Freisler P.                 2301            4.  Pešout J.                    2245     0:1    Šeleljo D.                  2259

   5.  Čontoš V.                  2070     0:1    Gregor J.                   2248            5.  Petr J.                         2231     1/2    Forman Š.             H  2277

   6.  Nový D.                    2086     0:1    Fraas M.               C   2191            6.  Vokoun J.                  2217     1/2    Krňávek L.               2291

   7.  Procházka D.     H   2158     1/2    Adámek Z.                2173            7.  Pick Š.                       2152     1/2    Srba M.                      2225

   8.  Bicek R.                     2080     1:0    Rous F.                      2111            8.  Viták P.                     2183     1/2    Šedý P.                      2214

                                  2,5 : 5,5                                                                           5 : 3

       TJ ŠO Chrudim – 2222 ŠK Polabiny                            Sokol Plzeň I "B" – ŠK ČSOB

                              Rozhodčí:                                                          Rozhodčí: Sunek Bohumír

   1.  Tůma J.                       2298     1/2    Petr M.                 H  2440            1.  Příborský I.        V   2331     1/2    Čech P.                 H  2430

   2.  Jarábek V.                  2212     0:1    Kaňovský D.     H  2396            2.  Neuman P.           H  2415     1/2    Černoušek L.           2405

   3.  Hlaváček R.              2249     0:1    Jedlička A.               2304            3.  Novák P.             V   2361     0:1    Jirka J.                   H  2385

   4.  Novotný M.       H   2278     1:0    Pačovský J.        H  2274            4.  Česal J.                       2244     0:1    Řehořek M.         H  2348

   5.  Němec P.                   2268     0:1    Roško L.                   2232            5.  Svoboda M.              2176     1/2    Šimek P.                    2231

   6.  Bujnoch R.               2251     1:0    Kourek J.                  2240            6.  Šimůnek A.               2210     0:1    Vávra P.                     2287

   7.  Daneš J.               H   2201     1:0    Efler D.                      2228            7.  Havlík J.                    2092     0:1    Kuba J.                       2225

   8.  Krys J.                        2073     0:1    Navrátil F.                2240            8.  Turner R.                   2094     0:1    Kovář V.                    2227

                                  3,5 : 4,5                                                                        1,5 : 6,5

Tabulka po 1. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK Sokol Vyšehrad                             1    1    0    0           3               6             7   :  1

                   2.   ŠK ČSOB                                           1    1    0    0           3               5          6,5   :  1,5

                   3.   Holdia DP Praha                                1    1    0    0           3               4          5,5   :  2,5

                   4.   2222 ŠK Polabiny                              1    1    0    0           3               4          4,5   :  3,5

                   5.   TJ Pankrác                                        1    1    0    0           3               3             5   :  3

                   6.   1. Novoborský ŠK "B"                       1    1    0    0           3               2          4,5   :  3,5

                   7.   TJ ŠO Chrudim                                  1    0    0    1           0               3          3,5   :  4,5

                   8.   TJ Slavia Hradec Králové                   1    0    0    1           0               1          3,5   :  4,5

                   9.   Sokol Vršovice                                   1    0    0    1           0               1             3   :  5

                 10.   Karlovarský šachklub Tietz               1    0    0    1           0               1          2,5   :  5,5

                 11.   Sokol Plzeň I "B"                              1    0    0    1           0               0          1,5   :  6,5

                 12.   TJ Sokol Zaječice                              1    0    0    1           0               0             1   :  7

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.