Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2007/08 - 2. kolo 11.11.07

Ve druhém kole 1. ligy západ získaly plný počet bodů jen Polabiny za vysokou výhru 6,5:1,5 doma nad Plzní B, Chrudim prohrála ve Vršovicích těsně 3,5:4,5 a Zaječice podlehly doma Karlovým Varům 3:5. Další výsledky: Nový Bor B - ČSOB 5:3, Holdia - Pankrác 4,5:3,5, Hradec Králové - Vyšehrad 5,5:2,5


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

        1. Novoborský ŠK "B" – ŠK ČSOB                       2222 ŠK Polabiny – Sokol Plzeň I "B"

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Kalod R.              V   2492     1:0    Řehořek M.         H  2348            1.  Petr M.                 H  2440     1:0    Příborský I.        V   2331

   2.  Kulhánek T.             2410     1:0    Šimek P.                    2231            2.  Kaňovský D.      H  2396     1/2    Michálek J.          V   2346

   3.  Pisk P.                 H   2366     1/2    Vávra P.                    2287            3.  Jedlička A.                2304     1/2    Příborský J.        V   2359

   4.  Vrána J.                      2248     0:1    Netušil M.          H  2265            4.  Pačovský J.         H  2274     1:0    Česal J.                       2244

   5.  Kučera P.                  2258     1:0    Kuba J.                      2225            5.  Roško L.                   2232     1:0    Svoboda M.              2176

   6.  Vaculík M.                2260     1/2    Dvořák J.                  2229            6.  Hošek M.                  2285     1:0    Havlík J.                    2092

   7.  Völfl Z.                       2250     1:0    Bartoš J.                    2216            7.  Efler D.                      2228     1/2    Turner R.                   2094

   8.  Boreš R.                     2196     0:1    Kovář V.                   2227            8.  Navrátil F.                2240     1:0    Vaindl J.                    2151

                                     5 : 3                                                                           6,5 : 1,5

         Sokol Vršovice – TJ ŠO Chrudim                               Holdia DP Praha – TJ Pankrác

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Sodoma J.            H   2328     1/2    Tůma J.                       2298            1.  Votava J.              H  2546     1/2    Jirovský M.         H  2482

   2.  Kubečka D.              2271     1/2    Šťastný J.            H  2228            2.  Hausner I.            H  2396     1/2    Doležal R.           H  2421

   3.  Svatoš J.                    2314     1/2    Jarábek V.                 2212            3.  Přibyl J.                     2379     1/2    Možný M.            H  2373

   4.  Schula M.            H   2265     1/2    Hlaváček R.             2249            4.  Cífka S.                 H  2406     1/2    Polášek J.                  2319

   5.  Šeleljo D.                  2259     1:0    Novotný M.       H  2278            5.  Freisler P.                 2301     1:0    Pešout J.                    2245

   6.  Forman Š.            H   2277     1/2    Němec P.                   2268            6.  Gregor J.                    2248     1:0    Petr J.                         2231

   7.  Krňávek L.               2291     0:1    Bujnoch R.               2251            7.  Rous F.                      2111     0:1    Vokoun J.                  2217

   8.  Srba M.                      2225     1:0    Daneš J.               H  2201            8.  Tocháček M.             2075     1/2    Viták P.                     2183

                                  4,5 : 3,5                                                                        4,5 : 3,5

TJ Sokol Zaječice – Karlovarský šachklub Tietz TJ Slavia Hradec Králové – ŠK Sokol Vyšehrad

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Sabol M.              H   2333     0:1    Spirin O.             C   2404            1.  Nun J.                         2385     1/2    Chloupek S.             2334

   2.  Vařejčko J.                2239     1/2    Soukup J.                  2265            2.  Jüptner J.              H  2358     1:0    Petrán P.              C   2360

   3.  Řezníček J.                2243     1/2    Lorenc T.             H  2164            3.  Prymula R.                2287     0:1    Londýn R.                2254

   4.  Hájek L.                    2121     0:1    Krejčík J.                  2117            4.  Vacek M.                   2324     1:0    Tichý V.                     2260

   5.  Hájek J.                      2180     1:0    Čontoš V.                 2070            5.  Kopal J.                H  2270     1:0    Hába Z.                      2201

   6.  Ptáček L.             H   2066     0:1    Nový D.                    2086            6.  Kořínek O.               2254     1:0    Jaček M.                     2213

   7.  Hromádko M.           2028     1:0    Fric P.                        1993            7.  Vltavský V.         H  2240     1/2    Vodička V.          H  2238

   8.  Česenek J.                 1958     0:1    Tichý Š.                     2079            8.  Döring R.                  2218     1/2    Chalupa I.                 2158

                                     3 : 5                                                                           5,5 : 2,5

Tabulka po 2. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   2222 ŠK Polabiny                              2    2    0    0           6               9           11   :  5

                   2.   Holdia DP Praha                                2    2    0    0           6               6           10   :  6

                   3.   1. Novoborský ŠK "B"                       2    2    0    0           6               6          9,5   :  6,5

                   4.   ŠK Sokol Vyšehrad                             2    1    0    1           3               7          9,5   :  6,5

                   4.   ŠK ČSOB                                           2    1    0    1           3               7          9,5   :  6,5

                   6.   TJ Slavia Hradec Králové                   2    1    0    1           3               5             9   :  7

                   7.   Karlovarský šachklub Tietz               2    1    0    1           3               5          7,5   :  8,5

                   8.   TJ Pankrác                                        2    1    0    1           3               4          8,5   :  7,5

                   9.   Sokol Vršovice                                   2    1    0    1           3               3          7,5   :  8,5

                 10.   TJ ŠO Chrudim                                  2    0    0    2           0               4             7   :  9

                 11.   TJ Sokol Zaječice                              2    0    0    2           0               2             4   :  12

                 12.   Sokol Plzeň I "B"                              2    0    0    2           0               0             3   :  13

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.