Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2007/08 - 3. kolo 25.11.07

Ve třetím kole 1. ligy západ přivezly Polabiny plný počet bodů z Prahy za přesvědčivé vítězství 5,5:2,5 nad ČSOB, oba naši zbývající zástupci však 'zůstali na štítě' - Chrudim podlehla doma Holdii Praha těsně 3,5:4,5 a Zaječice prohrály v Praze s Pankrácem 3:5. Další výsledky: Vyšehrad - Nový Bor B 2,5:5,5, Karlovy Vary - Hradec Králové 1:7, Plzeň B - Vršovice 3:5


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

ŠK Sokol Vyšehrad – 1. Novoborský ŠK "B" Karlovarský šachklub Tietz – TJ Slavia Hradec Králové

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Chloupek S.             2334     1/2    Kulhánek T.             2410            1.  Soukup J.                  2265     0:1    Nun J.                         2385

   2.  Petrán P.             C   2360     0:1    Pisk P.                 H  2366            2.  Lorenc T.             H  2164     0:1    Prymula R.                2287

   3.  Tichý V.                     2260     1/2    Vrána J.                      2248            3.  Krejčík J.                   2117     0:1    Vacek M.                   2324

   4.  Pilař M.                     2273     0:1    Kučera P.                  2258            4.  Čontoš V.                  2070     0:1    Kopal J.                H  2270

   5.  Jaček M.                     2213     1/2    Vaculík M.               2260            5.  Nový D.                    2086     1/2    Hála B.                       2275

   6.  Vodička V.          H   2238     1/2    Mužík M.                  2222            6.  Fric P.                        1993     0:1    Roj M.                        2171

   7.  Chalupa I.                 2158     1/2    Chrz P.                 H  2126            7.  Tichý Š.                     2079     1/2    Kořínek O.               2254

   8.  Filipi Š.                     2072     0:1    Jínová L.                   2096            8.  Bicek R.                     2080     0:1    Döring R.                  2218

                                  2,5 : 5,5                                                                           1 : 7

           TJ Pankrác – TJ Sokol Zaječice                            TJ ŠO Chrudim – Holdia DP Praha

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Polášek J.                  2319     1:0    Sabol M.              H  2333            1.  Tůma J.                       2298     0:1    Hausner I.            H  2396

   2.  Pešout J.                    2245     1/2    Vařejčko J.                2239            2.  Šťastný J.             H  2228     1/2    Přibyl J.                     2379

   3.  Petr J.                         2231     1/2    Řezníček J.               2243            3.  Jarábek V.                  2212     0:1    Freisler P.                 2301

   4.  Svoboda S.         C   2294     1/2    Hájek L.                    2121            4.  Hlaváček R.              2249     0:1    Gregor J.                    2248

   5.  Vokoun J.                  2217     1/2    Hájek J.                     2180            5.  Novotný M.        H  2278     1/2    Fraas M.               C   2191

   6.  Pick Š.                       2152     1/2    Ptáček L.             H  2066            6.  Němec P.                   2268     1/2    Adámek Z.                 2173

   7.  Viták P.                     2183     1:0    Hromádko M.          2028            7.  Bujnoch R.               2251     1:0    Profant T.             C   2220

   8.  Kroužel J.                  2163     1/2    Konrád F.                 1702            8.  Daneš J.                H  2201     1:0    Bednář M.                 2003

                                     5 : 3                                                                           3,5 : 4,5

       Sokol Plzeň I "B" – Sokol Vršovice                             ŠK ČSOB – 2222 ŠK Polabiny

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Příborský I.        V   2331     0:1    Sodoma J.            H  2328            1.  Řehořek M.         H  2348     0:1    Petr M.                 H  2440

   2.  Michálek J.         V   2346     1:0    Kubečka D.              2271            2.  Šimek P.                    2231     0:1    Kaňovský D.      H  2396

   3.  Česal J.                       2244     0:1    Svatoš J.                    2314            3.  Vávra P.                     2287     0:1    Jedlička A.                2304

   4.  Svoboda M.              2176     1/2    Schula M.            H  2265            4.  Netušil M.           H  2265     0:1    Roško L.                   2232

   5.  Jaroš M.                     2173     1/2    Šeleljo D.                 2259            5.  Kuba J.                       2225     1:0    Kourek J.                   2240

   6.  Šimůnek A.               2210     0:1    Forman Š.            H  2277            6.  Dvořák J.                   2229     1/2    Hošek M.                  2285

   7.  Šimůnek F.                2107     1/2    Krňávek L.               2291            7.  Bartoš J.                     2216     1/2    Efler D.                      2228

   8.  Havlík J.                    2092     1/2    Kohout V.                2192            8.  Kovář V.                    2227     1/2    Navrátil F.                2240

                                     3 : 5                                                                           2,5 : 5,5

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   2222 ŠK Polabiny                              3    3    0    0           9              13       16,5   :  7,5

                   2.   1. Novoborský ŠK "B"                       3    3    0    0           9               9           15   :  9

                   3.   Holdia DP Praha                                3    3    0    0           9               9        14,5   :  9,5

                   4.   TJ Slavia Hradec Králové                   3    2    0    1           6              11          16   :  8

                   5.   TJ Pankrác                                        3    2    0    1           6               6        13,5   :  10,5

                   6.   Sokol Vršovice                                   3    2    0    1           6               6        12,5   :  11,5

                   7.   ŠK ČSOB                                           3    1    0    2           3               8           12   :  12

                   8.   ŠK Sokol Vyšehrad                             3    1    0    2           3               7           12   :  12

                   9.   Karlovarský šachklub Tietz               3    1    0    2           3               5          8,5   :  15,5

                 10.   TJ ŠO Chrudim                                  3    0    0    3           0               6        10,5   :  13,5

                 11.   TJ Sokol Zaječice                              3    0    0    3           0               2             7   :  17

                 12.   Sokol Plzeň I "B"                              3    0    0    3           0               1             6   :  18

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.