Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2007/08 - 4. kolo 09.12.07

Ve čtvrtém kole kole 1. ligy západ přivezla Chrudim všechny body ze Zaječic za nejtěsnější výhru 4,5:3,5, ale v boji o první příčku v tabulce podlehly Polabiny v Novém Boru místnímu B družstvu 5,5:2,5. Další výsledky: Vršovice - ČSOB 3:5, Holdia - Plzeň B 3:5, Hradec Králové - Pankrác 2,5:5,5, Vyšehrad - Karlovy Vary 6,5:1,5


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

  1. Novoborský ŠK "B" – 2222 ŠK Polabiny                          Sokol Vršovice – ŠK ČSOB

                      Rozhodčí: Malec Jan                                                  Rozhodčí: Fischl Richard

   1.  Kulhánek T.             2410     1:0    Petr M.                 H  2440            1.  Sodoma J.             H  2328     1/2    Řehořek M.         H  2348

   2.  Pisk P.                 H   2366     0:1    Kaňovský D.     H  2396            2.  Kubečka D.              2271     1/2    Šimek P.                    2231

   3.  Vrána J.                      2248     1/2    Jedlička A.               2304            3.  Svatoš J.                    2314     1/2    Vávra P.                     2287

   4.  Kučera P.                  2258     0:1    Roško L.                   2232            4.  Schula M.            H  2265     1:0    Kuba J.                       2225

   5.  Vaculík M.                2260     1:0    Kourek J.                  2240            5.  Šeleljo D.                  2259     1/2    Dvořák J.                   2229

   6.  Mužík M.                  2222     1:0    Hošek M.                  2285            6.  Krňávek L.               2291     0:1    Pokorný P.               2229

   7.  Boleslav P.               2066     1:0    Mojžíš J.                   2198            7.  Srba M.                      2225     0:1    Kozák M.                  2203

   8.  Jínová L.                   2096     1:0    Navrátil F.                2240            8.  Šedý P.                      2214     0:1    Kovář V.                    2227

                                  5,5 : 2,5                                                                           3 : 5

  Holdia DP Praha "B" – Sokol Plzeň I "B"                  TJ Sokol Zaječice – TJ ŠO Chrudim

                  Rozhodčí: Šimeček Alexej                                               Rozhodčí: Sabol Marian

   1.  Hausner I.           H   2396     1/2    Příborský I.        V   2331            1.  Sabol M.              H  2333     1/2    Tůma J.                       2298

   2.  Přibyl J.                     2379     1/2    Michálek J.         V   2346            2.  Vařejčko J.                2239     1:0    Šťastný J.             H  2228

   3.  Freisler P.                 2301     0:1    Česal J.                      2244            3.  Řezníček J.                2243     1/2    Jarábek V.                  2212

   4.  Gregor J.                    2248     0:1    Svoboda M.             2176            4.  Hájek L.                    2121     1/2    Hlaváček R.              2249

   5.  Fraas M.               C   2191     1:0    Jaroš M.                     2173            5.  Hájek J.                      2180     0:1    Novotný M.        H  2278

   6.  Adámek Z.                 2173     1/2    Šimůnek F.               2107            6.  Ptáček L.             H  2066     1:0    Němec P.                   2268

   7.  Borik O.              C   2425     1/2    Havlík J.                   2092            7.  Hromádko M.           2028     0:1    Bujnoch R.               2251

   8.  Bednář M.                 2003     0:1    Příborský M.           2179            8.  Česenek J.                 1958     0:1    Onderek D.               2138

                                     3 : 5                                                                           3,5 : 4,5

    TJ Slavia Hradec Králové – TJ Pankrác          ŠK Sokol Vyšehrad – Karlovarský šachklub Tietz

                      Rozhodčí: Nun Josef                                                   Rozhodčí: Jakuš Lubomír

   1.  Prymula R.                2287     +:-     Polášek J.                 2319            1.  Chloupek S.             2334     1:0    Soukup J.                  2265

   2.  Vacek M.                   2324     1/2    Pešout J.                   2245            2.  Petrán P.              C   2360     1:0    Lorenc T.             H  2164

   3.  Kopal J.               H   2270     0:1    Petr J.                         2231            3.  Tichý V.                     2260     1:0    Krejčík J.                   2117

   4.  Hála B.                       2275     1/2    Řezníček T.              2253            4.  Pilař M.                     2273     1/2    Nový D.                    2086

   5.  Roj M.                        2171     0:1    Vokoun J.                 2217            5.  Jaček M.                     2213     1:0    Procházka D.      H  2158

   6.  Kořínek O.               2254     0:1    Pick Š.                       2152            6.  Vodička V.          H  2238     1/2    Fric P.                        1993

   7.  Vltavský V.        H   2240     1/2    Viták P.                     2183            7.  Chalupa I.                 2158     1:0    Tichý Š.                     2079

   8.  Döring R.                  2218     0:1    Kroužel J.                 2163            8.  Filipi Š.                     2072     1/2    Bicek R.                     2080

                                  2,5 : 5,5                                                                        6,5 : 1,5

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   1. Novoborský ŠK "B"                       4    4    0    0         12              14       20,5   :  11,5

                   2.   2222 ŠK Polabiny                              4    3    0    1           9              15          19   :  13

                   3.   TJ Pankrác                                        4    3    0    1           9              10          19   :  13

                   4.   Holdia DP Praha "B"                         4    3    0    1           9              10       17,5   :  14,5

                   5.   TJ Slavia Hradec Králové                   4    2    0    2           6              12       18,5   :  13,5

                   5.   ŠK Sokol Vyšehrad                             4    2    0    2           6              12       18,5   :  13,5

                   7.   ŠK ČSOB                                           4    2    0    2           6              11          17   :  15

                   8.   Sokol Vršovice                                   4    2    0    2           6               7        15,5   :  16,5

                   9.   TJ ŠO Chrudim                                  4    1    0    3           3               9           15   :  17

                 10.   Karlovarský šachklub Tietz               4    1    0    3           3               5           10   :  22

                 11.   Sokol Plzeň I "B"                              4    1    0    3           3               4           11   :  21

                 12.   TJ Sokol Zaječice                              4    0    0    4           0               4        10,5   :  21,5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.