Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2007/08 - 8. kolo 24.02.08

V osmém kole kole 1. ligy západ vyšla všechna naše družstva naprázdno - Polabiny podlehly v Hradci Králové těsně 4,5:3,5, Chrudim nestačila doma na Pankrác Praha a prohrála vysoko 6:2 a také Zaječice podlehly doma Vršovicům stejným poměrem 6:2. Další výsledky: Nový Bor B - Holdia 4:4, Vyšehrad - ČSOB 3:5, Karlovy Vary - Plzeň B 3:5


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

1. Novoborský ŠK "B" – Holdia DP Praha "B"               TJ Sokol Zaječice – Sokol Vršovice

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Kulhánek T.             2410     1/2    Votava J.              H  2546            1.  Sabol M.              H  2333     1:0    Sodoma J.             H  2328

   2.  Pisk P.                 H   2366     1/2    Přibyl J.                    2379            2.  Vařejčko J.                2239     0:1    Kubečka D.              2271

   3.  Vrána J.                      2248     0:1    Freisler P.                 2301            3.  Hájek L.                    2121     0:1    Svatoš J.                    2314

   4.  Kučera P.                  2258     1:0    Gregor J.                   2248            4.  Hájek J.                      2180     1:0    Schula M.            H  2265

   5.  Vaculík M.                2260     1/2    Fraas M.               C   2191            5.  Ptáček L.             H  2066     0:1    Krňávek L.               2291

   6.  Mužík M.                  2222     0:1    Adámek Z.                2173            6.  Česenek J.                 1958     0:1    Srba M.                      2225

   7.  Boleslav P.               2066     1:0    Tocháček M.            2075            7.  Jelínek M.                 2100     0:1    Kohout V.                 2192

   8.  Jínová L.                   2096     1/2    Klecker T.           H  2078            8.  Konrád F.                  1702     0:1    Markovič M.            2196

                                     4 : 4                                                                              2 : 6

TJ Slavia Hradec Králové – 2222 ŠK Polabiny                  ŠK Sokol Vyšehrad – ŠK ČSOB

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Konopka M.       H   2433     1/2    Petr M.                 H  2440            1.  Chloupek S.             2334     1/2    Čech P.                 H  2430

   2.  Nun J.                         2385     0:1    Kaňovský D.     H  2396            2.  Petrán P.              C   2360     1/2    Černoušek L.           2405

   3.  Jüptner J.             H   2358     1/2    Jedlička A.               2304            3.  Londýn R.                2254     1/2    Jirka J.                   H  2385

   4.  Prymula R.                2287     1/2    Pačovský J.        H  2274            4.  Tichý V.                     2260     0:1    Šimek P.                    2231

   5.  Kopal J.               H   2270     1/2    Roško L.                   2232            5.  Pilař M.                     2273     1/2    Netušil M.           H  2265

   6.  Hála B.                       2275     1:0    Hošek M.                  2285            6.  Hába Z.                      2201     0:1    Kuba J.                       2225

   7.  Kořínek O.               2254     1/2    Mojžíš J.                   2198            7.  Chalupa I.                 2158     1/2    Dvořák J.                   2229

   8.  Döring R.                  2218     1:0    Navrátil F.                2240            8.  Filipi Š.                     2072     1/2    Kovář V.                    2227

                                  4.5 : 3.5                                                                           3 : 5

Karlovarský šachklub Tietz – Sokol Plzeň I "B"               TJ Pankrác – TJ ŠO Chrudim

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Soukup J.                  2265     1:0    Příborský I.        V   2331            1.  Jirovský M.         H  2482     1:0    Tůma J.                       2298

   2.  Lorenc T.             H   2164     1:0    Michálek J.         V   2346            2.  Doležal R.           H  2421     1:0    Šťastný J.             H  2228

   3.  Krejčík J.                   2117     0:1    Česal J.                      2244            3.  Polášek J.                  2319     1/2    Jarábek V.                  2212

   4.  Čontoš V.                  2070     0:1    Palek M.              C   2261            4.  Pešout J.                    2245     1/2    Hlaváček R.              2249

   5.  Nový D.                    2086     0:1    Svoboda M.             2176            5.  Svoboda S.          C   2294     1/2    Novotný M.        H  2278

   6.  Fric P.                        1993     1/2    Jaroš M.                     2173            6.  Vokoun J.                  2217     1/2    Němec P.                   2268

   7.  Tichý Š.                     2079     0:1    Šimůnek F.               2107            7.  Pick Š.                       2152     +:-     Bujnoch R.               2251

   8.  Bicek R.                     2080     1/2    Turner R.                   2094            8.  Viták P.                     2183     1:0    Daneš J.                H  2201

                                     3 : 5                                                                              6 : 2

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Pankrác                                        8    7    0    1         21              26          41   :  23

                   2.   1. Novoborský ŠK "B"                       8    5    2    1         17              27       38.5   :  25.5

                   3.   ŠK ČSOB                                           8    5    1    2         16              26       37.5   :  26.5

                   4.   TJ Slavia Hradec Králové                   8    4    2    2         14              28          39   :  25

                   5.   Sokol Vršovice                                   8    4    2    2         14              22       34.5   :  29.5

                   6.   2222 ŠK Polabiny                              8    4    1    3         13              26          35   :  29

                   7.   Holdia DP Praha "B"                         8    4    1    3         13              19       32.5   :  31.5

                   8.   Sokol Plzeň I "B"                              8    3    1    4         10              14          25   :  39

                   9.   TJ ŠO Chrudim                                  8    2    1    5           7              17          30   :  34

                 10.   ŠK Sokol Vyšehrad                             8    2    1    5           7              16          31   :  33

                 11.   Karlovarský šachklub Tietz               8    2    0    6           6              11       20.5   :  43.5

                 12.   TJ Sokol Zaječice                              8    0    0    8           0              10       19.5   :  44.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.