Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2007/08 - 9. kolo 09.03.08

V devátém kole 1. ligy západ porazily Polabiny Vyšehrad přesvědčivě 5,5:2,5, ale Chrudim podlehla doma Novému Boru B 5:3 a stejným poměrem 5:3 prohrály také Zaječice v Praze s Holdii. Další výsledky: Plzeň B - Pankrác 4:4, ČSOB - Karlovy Vary 5:3, Vršovice - Hradec Králové 6,5:1,5


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

   TJ ŠO Chrudim – 1. Novoborský ŠK "B"                        Sokol Plzeň I "B" – TJ Pankrác

   1.  Tůma J.                       2298     1/2    Kulhánek T.             2410            1.  Příborský I.        V   2331     0:1    Doležal R.           H  2421

   2.  Šťastný J.            H   2228     0:1    Pisk P.                 H  2366            2.  Michálek J.          V   2346     1/2    Polášek J.                  2319

   3.  Jarábek V.                  2212     1/2    Vrána J.                      2248            3.  Česal J.                       2244     1/2    Pešout J.                    2245

   4.  Hlaváček R.              2249     0:1    Kučera P.                  2258            4.  Svoboda M.              2176     0:1    Petr J.                         2231

   5.  Novotný M.       H   2278     1:0    Vaculík M.               2260            5.  Jaroš M.                     2173     1:0    Svoboda S.          C   2294

   6.  Němec P.                   2268     0:1    Mužík M.                  2222            6.  Šimůnek F.                2107     1:0    Pick Š.                       2152

   7.  Bujnoch R.               2251     0:1    Chrz P.                 H  2126            7.  Turner R.                   2094     1:0    Viták P.                     2183

   8.  Daneš J.               H   2201     1:0    Sirota S.                    2044            8.  Příborský M.           2179     0:1    Kroužel J.                  2163

                                     3 : 5                                                                              4 : 4

   ŠK ČSOB – Karlovarský šachklub Tietz                 2222 ŠK Polabiny – ŠK Sokol Vyšehrad

   1.  Řehořek M.         H   2348     1/2    Soukup J.                  2265            1.  Petr M.                 H  2440     1/2    Chloupek S.             2334

   2.  Šimek P.                    2231     1:0    Lorenc T.             H  2164            2.  Kaňovský D.      H  2396     1/2    Petrán P.              C   2360

   3.  Vávra P.                     2287     1/2    Krejčík J.                  2117            3.  Jedlička A.                2304     1:0    Tichý V.                     2260

   4.  Netušil M.          H   2265     1/2    Čontoš V.                 2070            4.  Roško L.                   2232     1:0    Pilař M.                     2273

   5.  Kuba J.                       2225     1:0    Nový D.                    2086            5.  Hostinský J.             2229     1:0    Vodička V.          H  2238

   6.  Dvořák J.                   2229     1/2    Procházka D.     H  2158            6.  Kourek J.                   2240     0:1    Chalupa I.                 2158

   7.  Pokorný P.               2229     1/2    Tichý Š.                     2079            7.  Efler D.                      2228     1/2    Kalivoda J.               2156

   8.  Kovář V.                    2227     1/2    Bicek R.                    2080            8.  Navrátil F.                2240     1:0    Filipi Š.                     2072

                                     5 : 3                                                                           5.5 : 2.5

Sokol Vršovice – TJ Slavia Hradec Králové             Holdia DP Praha "B" – TJ Sokol Zaječice

   1.  Sodoma J.            H   2328     1:0    Prymula R.               2287            1.  Přibyl J.                     2379     1:0    Vařejčko J.                2239

   2.  Kubečka D.              2271     1:0    Vacek M.                   2324            2.  Freisler P.                 2301     1/2    Řezníček J.                2243

   3.  Svatoš J.                    2314     1:0    Kopal J.               H  2270            3.  Fraas M.               C   2191     0:1    Hájek L.                    2121

   4.  Schula M.            H   2265     1/2    Hála B.                      2275            4.  Adámek Z.                 2173     1:0    Hájek J.                      2180

   5.  Šeleljo D.                  2259     1:0    Roj M.                       2171            5.  Rous F.                      2111     1:0    Hromádko M.           2028

   6.  Forman Š.            H   2277     1:0    Kořínek O.               2254            6.  Tocháček M.             2075     0:1    Česenek J.                 1958

   7.  Krňávek L.               2291     1:0    Döring R.                 2218            7.  Zimák K.                    1946     1:0    Jelínek M.                 2100

   8.  Markovič M.            2196     0:1    Nun J.                        2311            8.  Plicka J.               H  1985     1/2    Konrád F.                  1702

                                  6.5 : 1.5                                                                           5 : 3

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   TJ Pankrác                                        9    7    1    1         22              29          45   :  27

                   2.   1. Novoborský ŠK "B"                       9    6    2    1         20              31       43.5   :  28.5

                   3.   ŠK ČSOB                                           9    6    1    2         19              28       42.5   :  29.5

                   4.   Sokol Vršovice                                   9    5    2    2         17              28          41   :  31

                   5.   2222 ŠK Polabiny                              9    5    1    3         16              30       40.5   :  31.5

                   6.   Holdia DP Praha "B"                         9    5    1    3         16              23       37.5   :  34.5

                   7.   TJ Slavia Hradec Králové                   9    4    2    3         14              29       40.5   :  31.5

                   8.   Sokol Plzeň I "B"                              9    3    2    4         11              17          29   :  43

                   9.   TJ ŠO Chrudim                                  9    2    1    6           7              19          33   :  39

                 10.   ŠK Sokol Vyšehrad                             9    2    1    6           7              17       33.5   :  38.5

                 11.   Karlovarský šachklub Tietz               9    2    0    7           6              11       23.5   :  48.5

                 12.   TJ Sokol Zaječice                              9    0    0    9           0              12       22.5   :  49.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.