Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.10.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2007/08 - 10. kolo 30.03.08

Předposlední desáté kolo opět zamíchalo pořadím na čele tabulky - vedoucí Pankrác prohrála doma s ČSOB 3:5 a musela přenechat první příčku Novému Boru B, který doma zvítězil nad posledními Zaječicemi nejtěsnějším poměrem 4,5:3,5. Také další zápasy nepostrádaly vzruch. Polabiny vyhrály v Karlových Varech v nekompromisním zápase 6:2, když na posledních dvou šachovnicích nastoupili se žáky a definitivně odsoudili soupeře k sestupu. Kuriozitou kola je upravená výhra Chrudimi nad Plzní B 6:2, když hosté odehráli utkání sice v sedmi, ale se čtyřmi hosty! Další výsledky: Vyšehrad - Vršovice 4:4, Hradec Králové - Holdia 6:2


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

  1. Novoborský ŠK "B" – TJ Sokol Zaječice       TJ Slavia Hradec Králové – Holdia DP Praha "B"

   1.  Kulhánek T.             2410     1/2    Sabol M.              H  2333            1.  Konopka M.       H  2433     1/2    Votava J.              H  2546

   2.  Pisk P.                 H   2366     1/2    Vařejčko J.                2239            2.  Nun J.                         2385     1/2    Přibyl J.                     2379

   3.  Vrána J.                      2248     1/2    Řezníček J.               2243            3.  Jüptner J.              H  2358     1:0    Freisler P.                 2301

   4.  Kučera P.                  2258     1/2    Hájek J.                     2180            4.  Vacek M.                   2324     1:0    Fraas M.               C   2191

   5.  Mužík M.                  2222     1:0    Ptáček L.             H  2066            5.  Kopal J.                H  2270     1:0    Adámek Z.                 2173

   6.  Boreš M.                    2205     1/2    Hromádko M.          2028            6.  Kořínek O.               2254     1/2    Rous F.                      2111

   7.  Jínová L.                   2096     1:0    Jelínek M.                 2100            7.  Döring R.                  2218     +:-     Bednář M.                 2003

   8.  Dalecký B.                2166     0:1    Konrád F.                 1702            8.  Novák R.                   2214     1/2    Klecker T.            H  2078

                                  4.5 : 3.5                                                                           6 : 2

      ŠK Sokol Vyšehrad – Sokol Vršovice             Karlovarský šachklub Tietz – 2222 ŠK Polabiny

   1.  Zezulkin J.          C   2452     1:0    Sodoma J.            H  2328            1.  Soukup J.                  2265     0:1    Petr M.                 H  2440

   2.  Chloupek S.             2334     0:1    Kubečka D.              2271            2.  Lorenc T.             H  2164     0:1    Kaňovský D.      H  2396

   3.  Londýn R.                2254     1/2    Svatoš J.                    2314            3.  Krejčík J.                   2117     0:1    Jedlička A.                2304

   4.  Tichý V.                     2260     0:1    Schula M.            H  2265            4.  Čontoš V.                  2070     0:1    Hošek M.                  2285

   5.  Pilař M.                     2273     1:0    Šeleljo D.                 2259            5.  Nový D.                    2086     0:1    Mojžíš J.                    2198

   6.  Hába Z.                      2201     0:1    Forman Š.            H  2277            6.  Fric P.                        1993     0:1    Navrátil F.                2240

   7.  Jaček M.                     2213     1/2    Srba M.                      2225            7.  Tichý Š.                     2079     1:0    Tilgner M.                 1000

   8.  Chalupa I.                 2158     1:0    Kohout V.                2192            8.  Bicek R.                     2080     1:0    Tilgner J.                   1000

                                     4 : 4                                                                              2 : 6

                 TJ Pankrác – ŠK ČSOB                                  TJ ŠO Chrudim – Sokol Plzeň I "B"

   1.  Jirovský M.        H   2482     1/2    Černoušek L.           2405            1.  Tůma J.                       2298     +:-     Příborský I.        V   2331

   2.  Doležal R.           H   2421     0:1    Jirka J.                  H  2385            2.  Šťastný J.             H  2228     1:0    Michálek J.          V   2346

   3.  Možný M.           H   2373     1/2    Řehořek M.         H  2348            3.  Jarábek V.                  2212     0:1    Neuman P.           H  2415

   4.  Polášek J.                  2319     0:1    Šimek P.                    2231            4.  Hlaváček R.              2249     0:1    Česal J.                       2244

   5.  Pešout J.                    2245     1/2    Vávra P.                    2287            5.  Novotný M.        H  2278     +:-     Palek M.              C   2261

   6.  Petr J.                         2231     1/2    Netušil M.          H  2265            6.  Němec P.                   2268     +:-     Šimůnek A.               2210

   7.  Vokoun J.                  2217     1/2    Kuba J.                      2225            7.  Bujnoch R.               2251     +:-     Havlík J.                    2092

   8.  Pick Š.                       2152     1/2    Kovář V.                   2227            8.  Daneš J.                H  2201     +:-     Turner R.                   2094

                                     3 : 5                                                                              6 : 2

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   1. Novoborský ŠK "B"                     10    7    2    1         23              33          48   :  32

                   2.   ŠK ČSOB                                         10    7    1    2         22              30       47.5   :  32.5

                   3.   TJ Pankrác                                      10    7    1    2         22              29          48   :  32

                   4.   2222 ŠK Polabiny                            10    6    1    3         19              36       46.5   :  33.5

                   5.   Sokol Vršovice                                 10    5    3    2         18              31          45   :  35

                   6.   TJ Slavia Hradec Králové                 10    5    2    3         17              33       46.5   :  33.5

                   7.   Holdia DP Praha "B"                       10    5    1    4         16              23       39.5   :  40.5

                   8.   Sokol Plzeň I "B"                            10    3    2    5         11              19          31   :  49

                   9.   TJ ŠO Chrudim                                10    3    1    6         10              25          39   :  41

                 10.   ŠK Sokol Vyšehrad                           10    2    2    6           8              20       37.5   :  42.5

                 11.   Karlovarský šachklub Tietz             10    2    0    8           6              13       25.5   :  54.5

                 12.   TJ Sokol Zaječice                            10    0    0  10           0              13          26   :  54

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.