Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1. liga západ 2007/08 - 11. kolo 20.04.08

Teprve poslední jedenácté kolo 1. ligy západ rozhodlo o vítězi a třetím sestupujícím. Postup do extraligy si vybojovalo družstvo ČSOB Praha díky vítězství 5,5:2,5 nad Chrudimí jen o pomocné hodnocení před Pankrácem Praha, který zvítězil nad Polabinami jen 4,5:3,5. Až na třetí příčce skončil Nový Bor B, který podlehl Plzni B těsně 4,5:3,5. Na opačném konci tabulky zůstala třetí sestupová příčka Vyšehradu, který podlehl Holdii Praha rovněž 4,5:3,5. Již sestupující Zaječice ani v posledním kole nebodovaly, když podlehly Hradci Králové 5,5:2,5 a rovněž sestupující Karlovy Vary prohrály v Praze s Vršovicemi vysoko 6:2.


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

Sokol Plzeň I "B" – 1. Novoborský ŠK "B"                         ŠK ČSOB – TJ ŠO Chrudim

   1.  Česal J.                       2244     1/2    Kulhánek T.             2410            1.  Čech P.                 H  2430     1:0    Tůma J.                       2298

   2.  Palek M.              C   2261     1/2    Pisk P.                 H  2366            2.  Řehořek M.         H  2348     1:0    Šťastný J.             H  2228

   3.  Svoboda M.              2176     1:0    Vrána J.                      2248            3.  Šimek P.                    2231     1:0    Jarábek V.                  2212

   4.  Šimůnek A.               2210     0:1    Kučera P.                  2258            4.  Vávra P.                     2287     1:0    Hlaváček R.              2249

   5.  Šimůnek F.                2107     1/2    Vaculík M.               2260            5.  Netušil M.           H  2265     0:1    Novotný M.        H  2278

   6.  Havlík J.                    2092     1:0    Mužík M.                  2222            6.  Kuba J.                       2225     1/2    Němec P.                   2268

   7.  Turner R.                   2094     1/2    Kučera P.                  2082            7.  Dvořák J.                   2229     0:1    Onderek D.               2138

   8.  Příborský M.           2179     1/2    Chrz P.                 H  2126            8.  Kovář V.                    2227     1:0    Koníček P.               2030

                                  4.5 : 3.5                                                                        5.5 : 2.5

           2222 ŠK Polabiny – TJ Pankrác                    Sokol Vršovice – Karlovarský šachklub Tietz

   1.  Petr M.                 H   2440     0:1    Doležal R.           H  2421            1.  Sodoma J.             H  2328     1:0    Soukup J.                  2265

   2.  Kaňovský D.     H   2396     0:1    Polášek J.                 2319            2.  Kubečka D.              2271     1:0    Lorenc T.             H  2164

   3.  Jedlička A.                2304     1:0    Petr J.                         2231            3.  Svatoš J.                    2314     1/2    Krejčík J.                   2117

   4.  Roško L.                   2232     1/2    Svoboda S.         C   2294            4.  Schula M.            H  2265     1:0    Čontoš V.                  2070

   5.  Paleček P.           C   2277     0:1    Řezníček T.              2253            5.  Krňávek L.               2291     1:0    Nový D.                    2086

   6.  Kourek J.                   2240     0:1    Vokoun J.                 2217            6.  Srba M.                      2225     1/2    Procházka D.      H  2158

   7.  Hošek M.                  2285     1:0    Pick Š.                       2152            7.  Markovič M.            2196     0:1    Fric P.                        1993

   8.  Mojžíš J.                    2198     1:0    Viták P.                     2183            8.  Erban T.                     2181     1:0    Bicek R.                     2080

                                  3.5 : 4.5                                                                           6 : 2

Holdia DP Praha "B" – ŠK Sokol Vyšehrad          TJ Sokol Zaječice – TJ Slavia Hradec Králové

   1.  Přibyl J.                     2379     1/2    Chloupek S.             2334            1.  Sabol M.              H  2333     +:-     Jüptner J.              H  2358

   2.  Freisler P.                 2301     1:0    Petrán P.             C   2360            2.  Vařejčko J.                2239     0:1    Prymula R.                2287

   3.  Gregor J.                    2248     1:0    Londýn R.                2254            3.  Hájek L.                    2121     1/2    Vacek M.                   2324

   4.  Fraas M.               C   2191     1/2    Tichý V.                    2260            4.  Hájek J.                      2180     1/2    Hála B.                       2275

   5.  Adámek Z.                 2173     1/2    Pilař M.                     2273            5.  Ptáček L.             H  2066     1/2    Roj M.                        2171

   6.  Profant T.            C   2220     1:0    Jaček M.                    2213            6.  Hromádko M.           2028     0:1    Kořínek O.               2254

   7.  Tocháček M.             2075     0:1    Vodička V.          H  2238            7.  Česenek J.                 1958     0:1    Nun J.                         2311

   8.  Klecker T.           H   2078     0:1    Chalupa I.                 2158            8.  Hájek J.                      1976     0:1    Novák R.                   2214

                                  4.5 : 3.5                                                                        2.5 : 5.5

ZÁVĚREČNÁ TABULKA

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK ČSOB                                      11    8    1    2         25              34          53   :  35

                   2.   TJ Pankrác                                      11    8    1    2         25              33       52.5   :  35.5

                   3.   1. Novoborský ŠK "B"                     11    7    2    2         23              34       51.5   :  36.5

                   4.   Sokol Vršovice                                 11    6    3    2         21              36          51   :  37

                   5.   TJ Slavia Hradec Králové                 11    6    2    3         20              29          52   :  36

                   6.   2222 ŠK Polabiny                            11    6    1    4         19              39          50   :  38

                   7.   Holdia DP Praha "B"                       11    6    1    4         19              26          44   :  44

                   8.   Sokol Plzeň I "B"                            11    4    2    5         14              21       35.5   :  52.5

                   9.   TJ ŠO Chrudim                                11    3    1    7         10              27       41.5   :  46.5

                 10.   ŠK Sokol Vyšehrad                      11    2    2    7           8              22          41   :  47

                 11.   Karlovarský šachklub Tietz        11    2    0    9           6              14       27.5   :  60.5

                 12.   TJ Sokol Zaječice                         11    0    0  11           0              14       28.5   :  59.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.