Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

18.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 1. kolo 14.10.07

Do dalšího ročníku 2. ligy skup. C vstoupil náš zástupce Rapid Pardubice rázně, když zvítězil v Lysé n/L. nad místním B družstvem vysoko 7:1. Další výsledky : Kolín - Neratovice 5:3, Turnov B - Ml. Boleslav 3,5:4,5, Říčany - Lysá n/L. A 2:6, Hradec Králové B - Vrchlabí 4,5:3,5, Náchod - Kutná Hora 2:6


Sněžka TJ Náchod   TJ Stadion Kutná Hora
Ringel Zbyněk 2298 0 - 1 2234 Balhar Jan
Čechura Petr 2182 ½ - ½ 2201 Daneš Jaroslav
Klicnar Martin 2185 ½ - ½ 2110 Vinklárek Ondřej
Cerha Michal 2129 ½ - ½ 2099 Štolba Miloš
Hradecký Ivo 2120 ½ - ½ 2180 Vojta Pavel
Vrňata Jiří 2068 0 - 1 2145 Petuchov Sergej
Šrejber Michal 1926 0 - 1 2139 Keller Daniel
Nývlt Otto 1992 0 - 1 2087 Vrkota Miloš
  2 : 6  
TJ Slavia Hradec Králové B""   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí
Nun Jiří 2385 1 - 0 2358 Jüptner Jan
Vacek Martin 2324 ½ - ½ 2275 Hála Bohumil
Kořínek Ondřej 2254 1 - 0 2172 Špaček Libor
Döring Robert 2218 ½ - ½ 2085 Urban Zdeněk
Nun Josef 2311 ½ - ½ 2087 Buchar Petr
Novák Radomír 2214 ½ - ½ 2135 Tejkal Lubomír
Mejzlík Vojtěch 2101 0 - 1 2028 Chalupecký Vladimír
Tichý Miroslav 2034 ½ - ½ 1993 Zákoucká Adéla
  :  
TJ Tourist Biomedica Říčany   ŠK JOLY Lysá nad Labem A""
Svoboda Václav 2190 0 - 1 2422 Lechtýnský Jiří
Kořenová Martina 2234 0 - 1 2376 Priehoda Vítězslav
Fojtů Petr 2121 ½ - ½ 2413 Špaček Petr
Blümel Otto 2213 ½ - ½ 2325 Neckář Lubomír
Kojetský Pavel 2147 0 - 1 2254 Londýn Radek
Fojtů Jan 2019 0 - 1 2152 Postupa Pavel
Straka Jaroslav 2136 0 - 1 2221 Munk Petr
Hrubant Ivan 2119 1 - 0 2003 Čermák Michael
  2 : 6  
ŠK JOLY Lysá nad Labem B""   ŠK Rapid Pardubice
Kolář Pavel 2155 0 - 1 2349 Prandstetter Eduard
Postupa Martin 2007 0 - 1 2255 Šklíba Martin
Vaňková Marcela 2103 ½ - ½ 2133 Zeinert Michal
Postupa Pavel 2075 0 - 1 2123 Veselý Tomáš
Valenta Zdeněk 2096 0 - 1 2167 Šír Zbyněk
Baláček Tadeáš 1980 0 - 1 2170 Smutný Jan
Vaněk Petr 2037 ½ - ½ 2024 Daněk Pavel
Mazánek David 1904 0 - 1 2011 Vobořil Pavel
  1 : 7  
TJ Zikuda Turnov B""   Sokol Mladá Boleslav
Vltavský Vladimír 2240 ½ - ½ 2348 Řehořek Martin
Vaculík Martin 2260 ½ - ½ 2213 Jaček Martin
Maršálek Zdeněk 2252 1 - 0 2238 Vodička Vlastimil
Ďúran Tomáš 2185 ½ - ½ 2177 Vichnar David
Hácha Aleš 2186 0 - 1 2148 Mudra Pavel
Vyhnálek Bohuslav 2155 0 - 1 2161 Záhorbenský Jaroslav
Brouček Tomáš 2077 ½ - ½ 2071 Hajný Miloslav
Opočenský Miroslav 2030 ½ - ½ 2002 Vaněček Stanislav
  :  
Sokol Kolín   TJ Neratovice
Jirovský Pavel 2326 1 - 0 2144 Bargel Martin
Chmiel Pavel 2294 0 - 1 2143 Černík Lukáš
Moravec Michal 2271 ½ - ½ 2226 Jandourek Lukáš
Brezmen Pavel 2098 ½ - ½ 2184 Purnoch Josef
Eisner Michal 2139 1 - 0 2125 Umanec Filip
Doležal Karel 2138 0 - 1 2133 Burda Roman
Kaplan Daniel 2046 1 - 0 2029 Novotný Roman
Beneš Petr 2148 1 - 0 2067 Kučera Vladimír
  5 : 3  
Poř. Družstvo V R P Body Partie Skóre
1. ŠK Rapid Pardubice 1 0 0 3 6 7
2. ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 1 0 0 3 5 6
3. TJ Stadion Kutná Hora 1 0 0 3 4 6
4. Sokol Kolín 1 0 0 3 4 5
5. TJ Slavia Hradec Králové B"" 1 0 0 3 2 4,5
6. Sokol Mladá Boleslav 1 0 0 3 2 4,5
7. TJ Neratovice 0 0 1 0 2 3
8. TJ Zikuda Turnov B"" 0 0 1 0 1 3,5
9. TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 0 0 1 0 1 3,5
10. TJ Tourist Biomedica Říčany 0 0 1 0 1 2
11. Sněžka TJ Náchod 0 0 1 0 0 2
12. ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 0 0 1 0 0 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.