Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 2. kolo 04.11.07

Ve druhém kole 2. ligy skupina C nestačil náš zástupce Rapid Pardubice doma na rezervu Turnova a podlehl jí 3,5:4,5. Další výsledky: Kutná Hora - Neratovice 3:5, Ml.Boleslav - Kolín 4:4, Lysá n/L. A - Lysá n/L. B 6:2, Vrchlabí - Říčany 5:3, Náchod - Hradec Králové B 3,5:4,5


VÝSLEDKY 2

Výsledky 2. kola

    TJ Stadion Kutná Hora – TJ Neratovice                     Sokol Mladá Boleslav – Sokol Kolín

                              Rozhodčí:                                                         Rozhodčí: Koreček Michail

   1.  Daneš J.                     2201     1:0    Bargel M.                  2144            1.  Řehořek M.               2348     1/2    Jirovský P.               2326

   2.  Vinklárek O.            2110     0:1    Černík L.                  2143            2.  Jaček M.               H  2213     1/2    Chmiel P.             H  2294

   3.  Štolba M.                  2099     1/2    Jandourek L.            2226            3.  Vodička V.                2238     0:1    Moravec M.              2271

   4.  Vojta P.               H   2180     0:1    Purnoch J.                2184            4.  Vichnar D.                2177     1/2    Brezmen P.                2098

   5.  Petuchov S.        H   2145     0:1    Umanec F.           H  2125            5.  Mudra P.              H  2148     1:0    Eisner M.                  2139

   6.  Keller D.                   2139     0:1    Burda R.                    2133            6.  Záhorbenský J.   H  2161     1/2    Kaplan D.            H  2046

   7.  Polák B.              H   2073     1:0    Baran P.                    2139            7.  Jaček M.                     2111     1/2    Michálek F.              2133

   8.  Vrkota M.                  2087     1/2    Netušil J.                  2090            8.  Hajný M.                   2071     1/2    Marek M.                   2131

                                     3 : 5                                                                              4 : 4

ŠK Rapid Pardubice – TJ Zikuda Turnov "B"   ŠK JOLY Lysá n. L. "A" – ŠK JOLY Lysá n. L. "B"

                   Rozhodčí: Vobořil Pavel                                                  Rozhodčí: Saeckl Petr

   1.  Šklíba M.                  2255     1/2    Vltavský V.              2240            1.  Neckář L.                  2325     1:0    Kolář P.                     2155

   2.  Zeinert M.                 2133     1/2    Vaculík M.          H  2260            2.  Londýn R.           H  2254     1/2    Postupa M.               2007

   3.  Pošta P.                     2202     1/2    Maršálek Z.              2252            3.  Košnář M.                 2180     1:0    Valenta Z.                  2096

   4.  Veselý T.                   2123     0:1    Ďúran T.                    2185            4.  Munk P.                    2221     1/2    Baláček T.            H  1980

   5.  Outulný P.               2198     1/2    Hácha A.                   2186            5.  Husárik B.                2144     1:0    Jirk J.                          1841

   6.  Smutný J.             H   2170     1/2    Sýkora O.                 2203            6.  Jirk A.                        2133     1:0    Mazánek D.              1904

   7.  Daněk P.             H   2024     0:1    Brouček T.                2077            7.  Čermák M.                 2003     0:1    Musil M.                   1939

   8.  Novák A.            H   2064     1:0    Jirman P.                   2010            8.  Kožený P.                 2081     1:0    Vajčner J.                   1908

                                  3,5 : 4,5                                                                           6 : 2

Sklípek Spartak Vrchlabí – Tourist Biomedica Říčany Sněžka TJ Náchod – Slavia Hradec Králové "B"

                Rozhodčí: Doležal Radoslav                                            Rozhodčí: Svršek Radomír

   1.  Jüptner J.                   2358     1/2    Svoboda V.         H  2190            1.  Ringel Z.              H  2298     1/2    Vacek M.              V   2324

   2.  Hála B.                 H   2275     1/2    Kořenová M.           2234            2.  Mojžíš J.                    2160     0:1    Kořínek O.               2254

   3.  Špaček L.                  2172     1:0    Fojtů P.                     2121            3.  Čechura P.           H  2182     1:0    Döring R.                  2218

   4.  Štursa J.                     2163     1:0    Blümel O.                 2213            4.  Klicnar M.                2185     1/2    Nun J.                         2311

   5.  Urban Z.              H   2085     1:0    Kojetský P.        H  2147            5.  Cerha M.                    2129     1/2    Novák R.                   2214

   6.  Buchar P.            H   2087     0:1    Straka J.                     2136            6.  Wenke O.                  2062     0:1    Němec Z.                    2195

   7.  Tejkal L.                    2135     1:0    Hrubant I.                 2119            7.  Vrňata J.                     2068     0:1    Jiruše J.                      2153

   8.  Chalupecký V.         2028     0:1    Doležal R.                2023            8.  Velecký V.                2084     1:0    Mejzlík V.           H  2101

                                     5 : 3                                                                           3,5 : 4,5

Tabulka po 2. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "A"          2    2    0    0           6              10          12   :  4

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové "B"            2    2    0    0           6               5             9   :  7

                   3.   Sokol Kolín                                       2    1    1    0           4               5             9   :  7

                   4.   Sokol Mladá Boleslav                         2    1    1    0           4               3          8,5   :  7,5

                   5.   ŠK Rapid Pardubice                            2    1    0    1           3               7        10,5   :  5,5

                   6.   TJ Stadion Kutná Hora                      2    1    0    1           3               6             9   :  7

                   7.   TJ Neratovice                                    2    1    0    1           3               6             8   :  8

                   8.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí               2    1    0    1           3               5          8,5   :  7,5

                   9.   TJ Zikuda Turnov "B"                       2    1    0    1           3               3             8   :  8

                 10.   TJ Tourist Biomedica Říčany             2    0    0    2           0               3             5   :  11

                 11.   Sněžka TJ Náchod                             2    0    0    2           0               2          5,5   :  10,5

                 12.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "B"           2    0    0    2           0               1             3   :  13

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.