Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

26.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 3. kolo 18.11.07

Ve třetím kole 2. ligy skupina C podlehl náš zástupce Rapid Pardubice Kolínu na jeho půdě těsně 3,5:4,5. Další výsledky: Hradec Králové B - Kutná Hora 4:4, Říčany - Náchod 5,5:2,5, Lysá n/L. B - Vrchlabí 3,5:4,5, Turnov B - Lysá n/L. A 3,5:4,5, Neratovice - Ml. Boleslav 3,5:4,5


VÝSLEDKY 3

Výsledky 3. kola

Slavia Hradec Králové "B" – TJ Stadion Kutná Hora Tourist Biomedica Říčany – Sněžka TJ Náchod

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Nun J.                   V   2385     1/2    Daneš J.                     2201            1.  Voráček M.               2171     1:0    Ringel Z.              H  2298

   2.  Vacek M.             V   2324     0:1    Vinklárek O.            2110            2.  Svoboda V.         H  2190     1/2    Mojžíš J.                    2160

   3.  Kořínek O.               2254     1/2    Štolba M.                  2099            3.  Kořenová M.            2234     1/2    Čechura P.           H  2182

   4.  Döring R.                  2218     0:1    Petuchov S.        H  2145            4.  Fojtů P.                     2121     1:0    Klicnar M.                2185

   5.  Nun J.                         2311     1:0    Polák B.              H  2073            5.  Blümel O.                  2213     1/2    Cerha M.                    2129

   6.  Novák R.                   2214     1/2    Vrkota M.                 2087            6.  Kojetský P.        H  2147     1/2    Hradecký I.               2120

   7.  Jiruše J.                      2153     1/2    Černovský J.            2084            7.  Fojtů J.                       2019     1:0    Wenke O.                  2062

   8.  Mejzlík V.           H   2101     1:0    Skála J.                      2075            8.  Straka J.                     2136     1/2    Šrejber M.            H  1926

                                     4 : 4                                                                           5,5 : 2,5

ŠK JOLY Lysá n. L. "B" – Sklípek Spartak Vrchlabí Zikuda Turnov "B" – ŠK JOLY Lysá n. L. "A"

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Kolář P.                     2155     1/2    Jüptner J.                   2358            1.  Kopal J.                     2270     1/2    Priehoda V.              2376

   2.  Postupa M.               2007     0:1    Hála B.                 H  2275            2.  Vltavský V.              2240     0:1    Špaček P.             H  2413

   3.  Postupa P.                2075     1/2    Špaček L.                  2172            3.  Vaculík M.          H  2260     1/2    Neckář L.                  2325

   4.  Valenta Z.                  2096     0:1    Štursa J.                     2163            4.  Maršálek Z.               2252     1/2    Londýn R.           H  2254

   5.  Jirk J.                          1841     0:1    Urban Z.              H  2085            5.  Ďúran T.                    2185     0:1    Postupa P.                2152

   6.  Mazánek D.              1904     1/2    Buchar P.            H  2087            6.  Hácha A.                   2186     1/2    Knížek J.                   2166

   7.  Musil M.                   1939     1:0    Tejkal L.                   2135            7.  Vyhnálek B.             2155     1/2    Munk P.                    2221

   8.  Švondr M.                 1961     1:0    Chalupecký V.        2028            8.  Bindrich O.         C   2200     1:0    Husárik B.                2144

                                  3,5 : 4,5                                                                        3,5 : 4,5

        Sokol Kolín – ŠK Rapid Pardubice                       TJ Neratovice – Sokol Mladá Boleslav

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Jirovský P.               2326     1/2    Šklíba M.                  2255            1.  Bargel M.                  2144     0:1    Řehořek M.               2348

   2.  Chmiel P.            H   2294     0:1    Zeinert M.                 2133            2.  Černík L.                   2143     1/2    Vodička V.                2238

   3.  Moravec M.              2271     1:0    Veselý T.                   2123            3.  Jandourek L.            2226     1/2    Vichnar D.                2177

   4.  Brezmen P.                2098     1/2    Outulný P.               2198            4.  Purnoch J.                 2184     1:0    Mudra P.              H  2148

   5.  Kaplan D.           H   2046     0:1    Smutný J.             H  2170            5.  Umanec F.            H  2125     1:0    Záhorbenský J.   H  2161

   6.  Beneš P.                    2148     1:0    Daněk P.             H  2024            6.  Burda R.                    2133     0:1    Jaček M.                     2111

   7.  Michálek F.              2133     1/2    Novák A.            H  2064            7.  Baran P.                     2139     0:1    Horák O.                   2098

   8.  Marek M.                   2131     1:0    Vobořil P.                2011            8.  Netušil J.                   2090     1/2    Crha P.                       2092

                                  4,5 : 3,5                                                                        3,5 : 4,5

Tabulka po 3. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "A"          3    3    0    0           9              12       16,5   :  7,5

                   2.   Sokol Kolín                                       3    2    1    0           7               8        13,5   :  10,5

                   3.   TJ Slavia Hradec Králové "B"            3    2    1    0           7               7           13   :  11

                   4.   Sokol Mladá Boleslav                         3    2    1    0           7               6           13   :  11

                   5.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí               3    2    0    1           6               8           13   :  11

                   6.   TJ Stadion Kutná Hora                      3    1    1    1           4               8           13   :  11

                   7.   ŠK Rapid Pardubice                            3    1    0    2           3               9           14   :  10

                   8.   TJ Neratovice                                    3    1    0    2           3               8        11,5   :  12,5

                   9.   TJ Tourist Biomedica Říčany             3    1    0    2           3               6        10,5   :  13,5

                 10.   TJ Zikuda Turnov "B"                       3    1    0    2           3               4        11,5   :  12,5

                 11.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "B"           3    0    0    3           0               3          6,5   :  17,5

                 12.   Sněžka TJ Náchod                             3    0    0    3           0               2             8   :  16

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.