Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 4. kolo 02.12.07

Ve čtvrtém kole 2. ligy skupina C přivítal náš zástupce Rapid Pardubice družstvo Neratovic a nijak se nevyznamenal - podlehl mu 3:5. Další výsledky: Kutná Hora - Ml. Boleslav 4:4, Lysá n/L.A - Kolín 4,5:3,5, Vrchlabí - Turnov B 3:5, Náchod - Lysá n/L. B 4,5:3,5, Hradec Králové B - Říčany 5:3


VÝSLEDKY 4

Výsledky 4. kola

TJ Stadion Kutná Hora – Sokol Mladá Boleslav           ŠK Rapid Pardubice – TJ Neratovice

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Balhar J.               H   2234     0:1    Řehořek M.              2348            1.  Pačovský J.              2274     1/2    Bargel M.                  2144

   2.  Daneš J.                     2201     1:0    Jaček M.               H  2213            2.  Šklíba M.                  2255     1/2    Jandourek L.            2226

   3.  Vinklárek O.            2110     1/2    Vodička V.               2238            3.  Zeinert M.                 2133     0:1    Purnoch J.                 2184

   4.  Štolba M.                  2099     1/2    Záhorbenský J.  H  2161            4.  Veselý T.                   2123     1/2    Umanec F.            H  2125

   5.  Petuchov S.        H   2145     1/2    Jaček M.                    2111            5.  Outulný P.               2198     0:1    Burda R.                    2133

   6.  Keller D.                   2139     0:1    Crha P.                      2092            6.  Smutný J.             H  2170     1:0    Novotný R.         H  2029

   7.  Hora M.               H   2160     1:0    Hajný M.                  2071            7.  Daněk P.              H  2024     1/2    Baran P.                     2139

   8.  Vrkota M.                  2087     1/2    Vaněček S.                2002            8.  Novák A.             H  2064     0:1    Kučera V.                  2067

                                     4 : 4                                                                              3 : 5

ŠK JOLY Lysá nad Labem "A" – Sokol Kolín  Sklípek Spartak Vrchlabí – TJ Zikuda Turnov "B"

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Priehoda V.              2376     1/2    Jirovský P.               2326            1.  Jüptner J.                   2358     1/2    Kopal J.                     2270

   2.  Špaček P.            H   2413     1/2    Chmiel P.            H  2294            2.  Hála B.                 H  2275     1/2    Vltavský V.              2240

   3.  Neckář L.                  2325     1:0    Moravec M.              2271            3.  Štursa J.                     2163     1/2    Vaculík M.          H  2260

   4.  Londýn R.          H   2254     1:0    Brezmen P.               2098            4.  Buchar P.             H  2087     0:1    Ďúran T.                    2185

   5.  Postupa P.                2152     0:1    Kaplan D.           H  2046            5.  Tejkal L.                    2135     1:0    Hácha A.                   2186

   6.  Munk P.                    2221     1:0    Beneš P.                    2148            6.  Chalupecký V.         2028     0:1    Sýkora O.                  2203

   7.  Jirk A.                        2133     1/2    Michálek F.              2133            7.  Zákoucká A.             1993     1/2    Brouček T.                2077

   8.  Pauch J.                     2089     0:1    Marek M.                  2131            8.  Trojan O.                   1666     0:1    Duda A.               H  2052

                                  4,5 : 3,5                                                                           3 : 5

Sněžka TJ Náchod – ŠK JOLY Lysá n. L. "B" Slavia Hradec Králové "B" – Tourist Biomedica Říčany

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Ringel Z.             H   2298     1:0    Kolář P.                    2155            1.  Nun J.                   V   2385     1/2    Kořenová M.            2234

   2.  Mojžíš J.                    2160     1/2    Postupa M.              2007            2.  Vacek M.              V   2324     1:0    Fojtů P.                     2121

   3.  Čechura P.          H   2182     1:0    Vaňková M.        H  2103            3.  Kořínek O.               2254     1:0    Blümel O.                  2213

   4.  Cerha M.                    2129     0:1    Postupa P.               2075            4.  Döring R.                  2218     1:0    Kojetský P.        H  2147

   5.  Hradecký I.               2120     1:0    Baláček T.           H  1980            5.  Nun J.                         2311     0:1    Fojtů J.                       2019

   6.  Semerák P.                2116     0:1    Vaněk P.              H  2037            6.  Němec Z.                    2195     1/2    Straka J.                     2136

   7.  Šrejber M.           H   1926     0:1    Musil M.                   1939            7.  Jiruše J.                      2153     0:1    Havlík F.                   2068

   8.  Velecký V.                2084     1:0    Švondr M.                1961            8.  Škaloud D.               1920     1:0    Doležal R.                 2023

                                  4,5 : 3,5                                                                           5 : 3

Tabulka po 4. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "A"          4    4    0    0         12              15          21   :  11

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové "B"            4    3    1    0         10              11          18   :  14

                   3.   Sokol Mladá Boleslav                         4    2    2    0           8               8           17   :  15

                   4.   Sokol Kolín                                       4    2    1    1           7              10          17   :  15

                   5.   TJ Neratovice                                    4    2    0    2           6              11       16,5   :  15,5

                   6.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí               4    2    0    2           6               9           16   :  16

                   7.   TJ Zikuda Turnov "B"                       4    2    0    2           6               7        16,5   :  15,5

                   8.   TJ Stadion Kutná Hora                      4    1    2    1           5              10          17   :  15

                   9.   ŠK Rapid Pardubice                            4    1    0    3           3              10          17   :  15

                 10.   TJ Tourist Biomedica Říčany             4    1    0    3           3               8        13,5   :  18,5

                 11.   Sněžka TJ Náchod                             4    1    0    3           3               6        12,5   :  19,5

                 12.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "B"           4    0    0    4           0               6           10   :  22

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.