Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 5. kolo 16.12.07

V pátém kole 2. ligy skupina C hrál Rapid Pardubice v Ml. Boleslavi a podlehl jí vysoko 6:2. Další výsledky: Říčany - Kutná Hora 6:2, Lysá n/L. B - Hradec Králové B 1,5:6,5, Turnov B - Náchod 6:2, Kolín - Vrchlabí 4:4, Neratovice - Lysá n/L. A 1,5:6,5


VÝSLEDKY 5

Výsledky 5. kola

Tourist Biomedica Říčany – Stadion Kutná Hora ŠK JOLY Lysá n. L. "B" – Slavia Hradec Králové "B"

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Voráček M.               2171     1/2    Balhar J.               H  2234            1.  Kolář P.                     2155     1/2    Nun J.                   V   2385

   2.  Svoboda V.         H   2190     1:0    Daneš J.                     2201            2.  Postupa M.               2007     0:1    Vacek M.              V   2324

   3.  Kořenová M.            2234     1:0    Vinklárek O.            2110            3.  Postupa P.                2075     0:1    Döring R.                  2218

   4.  Fojtů P.                     2121     1:0    Štolba M.                  2099            4.  Valenta Z.                  2096     0:1    Nun J.                         2311

   5.  Blümel O.                  2213     1/2    Petuchov S.        H  2145            5.  Baláček T.            H  1980     1/2    Novák R.                   2214

   6.  Kojetský P.        H   2147     1:0    Hora M.               H  2160            6.  Mazánek D.              1904     0:1    Mejzlík V.           H  2101

   7.  Fojtů J.                       2019     1:0    Vrkota M.                 2087            7.  Musil M.                   1939     0:1    Tichý M.                    2034

   8.  Straka J.                     2136     0:1    Černovský J.            2084            8.  Švondr M.                 1961     1/2    Jaeger L.                    2025

                                     6 : 2                                                                           1,5 : 6,5

TJ Zikuda Turnov "B" – Sněžka TJ Náchod           Sokol Kolín – TJ Sklípek Spartak Vrchlabí

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Kopal J.                     2270     1:0    Ringel Z.             H  2298            1.  Jirovský P.               2326     1/2    Jüptner J.                   2358

   2.  Vltavský V.              2240     1/2    Mojžíš J.                   2160            2.  Chmiel P.             H  2294     0:1    Hála B.                 H  2275

   3.  Maršálek Z.               2252     1/2    Čechura P.          H  2182            3.  Moravec M.              2271     1:0    Špaček L.                  2172

   4.  Ďúran T.                    2185     1/2    Cerha M.                   2129            4.  Brezmen P.                2098     1:0    Štursa J.                     2163

   5.  Vacek R.              H   2150     1:0    Hradecký I.              2120            5.  Kaplan D.            H  2046     1:0    Buchar P.             H  2087

   6.  Brouček T.                2077     1:0    Wenke O.                 2062            6.  Beneš P.                    2148     1/2    Tejkal L.                    2135

   7.  Duda A.               H   2052     1:0    Šrejber M.           H  1926            7.  Michálek F.              2133     0:1    Chalupecký V.         2028

   8.  Prokop J.                   1909     1/2    Nývlt O.                   1992            8.  Marek M.                   2131     0:1    Zákoucká A.             1993

                                     6 : 2                                                                              4 : 4

TJ Neratovice – ŠK JOLY Lysá nad Labem "A"     Sokol Mladá Boleslav – ŠK Rapid Pardubice

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Bargel M.                  2144     0:1    Lechtýnský J.    H  2422            1.  Řehořek M.               2348     0:1    Prandstetter E.        2349

   2.  Černík L.                   2143     1:0    Priehoda V.              2376            2.  Vodička V.                2238     1:0    Šklíba M.                  2255

   3.  Jandourek L.            2226     0:1    Špaček P.            H  2413            3.  Vichnar D.                2177     1:0    Zeinert M.                 2133

   4.  Purnoch J.                 2184     0:1    Neckář L.                  2325            4.  Záhorbenský J.   H  2161     1:0    Veselý T.                   2123

   5.  Umanec F.           H   2125     1/2    Londýn R.          H  2254            5.  Jaček M.                     2111     0:1    Outulný P.               2198

   6.  Burda R.                    2133     0:1    Postupa P.               2152            6.  Joukl Z.                      2119     1:0    Smutný J.             H  2170

   7.  Baran P.                     2139     0:1    Munk P.                    2221            7.  Crha P.                       2092     1:0    Zelenka J.                  2086

   8.  Netušil J.                   2090     0:1    Husárik B.                2144            8.  Hajný M.                   2071     1:0    Daněk P.              H  2024

                                  1,5 : 6,5                                                                           6 : 2

Tabulka po 5. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "A"          5    5    0    0         15              21       27,5   :  12,5

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové "B"            5    4    1    0         13              16       24,5   :  15,5

                   3.   Sokol Mladá Boleslav                         5    3    2    0         11              14          23   :  17

                   4.   TJ Zikuda Turnov "B"                       5    3    0    2           9              11       22,5   :  17,5

                   5.   Sokol Kolín                                       5    2    2    1           8              13          21   :  19

                   6.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí               5    2    1    2           7              12          20   :  20

                   7.   TJ Tourist Biomedica Říčany             5    2    0    3           6              13       19,5   :  20,5

                   8.   TJ Neratovice                                    5    2    0    3           6              12          18   :  22

                   9.   TJ Stadion Kutná Hora                      5    1    2    2           5              11          19   :  21

                 10.   ŠK Rapid Pardubice                            5    1    0    4           3              12          19   :  21

                 11.   Sněžka TJ Náchod                             5    1    0    4           3               6        14,5   :  25,5

                 12.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "B"           5    0    0    5           0               6        11,5   :  28,5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.