Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

16.06.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 6. kolo 13.01.08

V šestém kole 2. ligy skupina C se Rapid Pardubice utkal v Kutné Hoře s místním Stadionem a přivezl si 3 body za vítězství 5,5:2,5. Další výsledky: Lysá n/L. A - Ml.Boleslav 5,5:2,5, Vrchlabí - Neratovice 4:4, Náchod - Kolín 2,5:5,5, Hradec Králové B - Turnov B 4:4, Říčany - Lysá n/L. B 4:4


VÝSLEDKY 6

Výsledky 6. kola

TJ Stadion Kutná Hora – ŠK Rapid Pardubice ŠK JOLY Lysá nad Labem "A" – Sokol Mladá Boleslav

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Daneš J.                     2201     1/2    Pačovský J.              2274            1.  Lechtýnský J.     H  2422     1:0    Řehořek M.               2348

   2.  Vinklárek O.            2110     0:1    Šklíba M.                  2255            2.  Priehoda V.              2376     1:0    Jaček M.               H  2213

   3.  Štolba M.                  2099     1/2    Zeinert M.                 2133            3.  Špaček P.             H  2413     1:0    Vodička V.                2238

   4.  Vojta P.               H   2180     0:1    Bernard B.                2296            4.  Neckář L.                  2325     0:1    Vichnar D.                2177

   5.  Keller D.                   2139     1/2    Veselý T.                   2123            5.  Londýn R.           H  2254     0:1    Mudra P.              H  2148

   6.  Vrkota M.                  2087     0:1    Šír Z.                          2167            6.  Postupa P.                2152     1:0    Záhorbenský J.   H  2161

   7.  Černovský J.            2084     1:0    Smutný J.             H  2170            7.  Munk P.                    2221     1/2    Jaček M.                     2111

   8.  Skála J.                       2075     0:1    Vobořil P.                2011            8.  Husárik B.                2144     1:0    Hajný M.                   2071

                                  2.5 : 5.5                                                                        5.5 : 2.5

TJ Sklípek Spartak Vrchlabí – TJ Neratovice                  Sněžka TJ Náchod – Sokol Kolín

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Jüptner J.                   2358     1:0    Bargel M.                  2144            1.  Mojžíš J.                    2160     1/2    Jirovský P.               2326

   2.  Hála B.                 H   2275     1/2    Černík L.                  2143            2.  Čechura P.           H  2182     0:1    Moravec M.              2271

   3.  Špaček L.                  2172     1:0    Jandourek L.            2226            3.  Cerha M.                    2129     1/2    Brezmen P.                2098

   4.  Štursa J.                     2163     0:1    Purnoch J.                2184            4.  Wenke O.                  2062     1/2    Eisner M.                  2139

   5.  Buchar P.            H   2087     0:1    Umanec F.           H  2125            5.  Vrňata J.                     2068     0:1    Kaplan D.            H  2046

   6.  Tejkal L.                    2135     1:0    Burda R.                    2133            6.  Šrejber M.            H  1926     0:1    Beneš P.                    2148

   7.  Chalupecký V.         2028     0:1    Netušil J.                  2090            7.  Nývlt O.                    1992     1:0    Michálek F.              2133

   8.  Zákoucká A.             1993     1/2    Kučera V.                  2067            8.  Velecký V.                2084     0:1    Marek M.                   2131

                                     4 : 4                                                                           2.5 : 5.5

TJ Slavia Hradec Králové "B" – TJ Zikuda Turnov "B" TJ Tourist Biomedica Říčany – ŠK JOLY Lysá nad Labem "B"

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Nun J.                   V   2385     1/2    Vltavský V.              2240            1.  Voráček M.               2171     1:0    Kolář P.                     2155

   2.  Prymula R.          V   2287     0:1    Vaculík M.          H  2260            2.  Svoboda V.         H  2190     1:0    Postupa M.               2007

   3.  Vacek M.             V   2324     1/2    Maršálek Z.              2252            3.  Kořenová M.            2234     0:1    Postupa P.                2075

   4.  Döring R.                  2218     1/2    Ďúran T.                    2185            4.  Blümel O.                  2213     1/2    Valenta Z.                  2096

   5.  Nun J.                         2311     1/2    Hácha A.                   2186            5.  Kojetský P.        H  2147     1:0    Mazánek D.              1904

   6.  Novák R.                   2214     1/2    Vyhnálek B.             2155            6.  Fojtů J.                       2019     0:1    Musil M.                   1939

   7.  Jiruše J.                      2153     1:0    Vacek R.              H  2150            7.  Straka J.                     2136     0:1    Švondr M.                 1961

   8.  Tichý M.                    2034     1/2    Brouček T.                2077            8.  Kasalický P.            2033     1/2    Vajčner J.                   1908

                                     4 : 4                                                                              4 : 4

Tabulka po 6. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "A"          6    6    0    0         18              26          33   :  15

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové "B"            6    4    2    0         14              17       28.5   :  19.5

                   3.   Sokol Kolín                                       6    3    2    1         11              17       26.5   :  21.5

                   4.   Sokol Mladá Boleslav                         6    3    2    1         11              16       25.5   :  22.5

                   5.   TJ Zikuda Turnov "B"                       6    3    1    2         10              12       26.5   :  21.5

                   6.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí               6    2    2    2           8              15          24   :  24

                   7.   TJ Tourist Biomedica Říčany             6    2    1    3           7              16       23.5   :  24.5

                   8.   TJ Neratovice                                    6    2    1    3           7              15          22   :  26

                   9.   ŠK Rapid Pardubice                            6    2    0    4           6              16       24.5   :  23.5

                 10.   TJ Stadion Kutná Hora                      6    1    2    3           5              12       21.5   :  26.5

                 11.   Sněžka TJ Náchod                             6    1    0    5           3               7           17   :  31

                 12.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "B"           6    0    1    5           1               9        15.5   :  32.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.