Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

19.08.19  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 7. kolo 03.02.08

V sedmém kole 2. ligy skupina C se Rapid Pardubice utkal doma s vedoucím týmem soutěže Lysou n/L. A a i když ani zdaleka nenastoupil v optimální sestavě, podlehl jen nejtěsnějším poměrem 3,5:4,5. Další výsledky: Lysá n/L. B - Kutná Hora 1,5:6,5, Turnov B - Říčany 4:4, Kolín - Hradec Králové B 2,5:5,5, Neratovice - Náchod 4,5:3,5, Ml. Boleslav - Vrchlabí 3,5:4,5


VÝSLEDKY 7

Výsledky 7. kola

ŠK JOLY Lysá nad Labem "B" – Stadion Kutná Hora Zikuda Turnov "B" – Tourist Biomedica Říčany

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Postupa M.               2007     0:1    Daneš J.                     2201            1.  Vltavský V.              2240     1/2    Voráček M.               2171

   2.  Vaňková M.        H   2103     0:1    Štolba M.                  2099            2.  Vaculík M.          H  2260     1:0    Svoboda V.         H  2190

   3.  Postupa P.                2075     1/2    Petuchov S.        H  2145            3.  Ďúran T.                    2185     1/2    Fojtů P.                     2121

   4.  Baláček T.           H   1980     0:1    Keller D.                   2139            4.  Hácha A.                   2186     1/2    Blümel O.                  2213

   5.  Vaněk P.              H   2037     0:1    Polák B.              H  2073            5.  Vyhnálek B.             2155     1/2    Kojetský P.        H  2147

   6.  Musil M.                   1939     1/2    Hora M.               H  2160            6.  Vacek R.               H  2150     0:1    Fojtů J.                       2019

   7.  Švondr M.                 1961     0:1    Vrkota M.                 2087            7.  Brouček T.                2077     0:1    Straka J.                     2136

   8.  Vajčner J.                   1908     1/2    Skála J.                      2075            8.  Duda A.               H  2052     1:0    Říha J.                        2087

                                  1.5 : 6.5                                                                           4 : 4

Sokol Kolín – TJ Slavia Hradec Králové "B"                  TJ Neratovice – Sněžka TJ Náchod

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Jirovský P.               2326     1/2    Nun J.                   V   2385            1.  Bargel M.                  2144     1:0    Ringel Z.              H  2298

   2.  Moravec M.              2271     1/2    Prymula R.          V   2287            2.  Černík L.                   2143     1/2    Mojžíš J.                    2160

   3.  Brezmen P.                2098     0:1    Döring R.                 2218            3.  Jandourek L.            2226     1:0    Čechura P.           H  2182

   4.  Eisner M.                  2139     1/2    Nun J.                        2311            4.  Purnoch J.                 2184     0:1    Cerha M.                    2129

   5.  Doležal K.          H   2138     0:1    Novák R.                  2214            5.  Umanec F.            H  2125     1/2    Hradecký I.               2120

   6.  Kaplan D.           H   2046     0:1    Jiruše J.                      2153            6.  Novotný R.         H  2029     1:0    Wenke O.                  2062

   7.  Beneš P.                    2148     1/2    Mejzlík V.           H  2101            7.  Netušil J.                   2090     0:1    Šrejber M.            H  1926

   8.  Stehlík J.                   2082     1/2    Jaeger L.                    2025            8.  Kučera V.                  2067     1/2    Nývlt O.                    1992

                                  2.5 : 5.5                                                                        4.5 : 3.5

Sokol Mladá Boleslav – Sklípek Spartak Vrchlabí ŠK Rapid Pardubice – ŠK JOLY Lysá nad Labem "A"

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Řehořek M.               2348     0:1    Jüptner J.                   2358            1.  Šklíba M.                  2255     1/2    Lechtýnský J.     H  2422

   2.  Vodička V.                2238     1/2    Hála B.                 H  2275            2.  Zeinert M.                 2133     0:1    Priehoda V.              2376

   3.  Vichnar D.                2177     0:1    Štursa J.                     2163            3.  Bernard B.                 2296     1/2    Špaček P.             H  2413

   4.  Záhorbenský J.  H   2161     0:1    Urban Z.              H  2085            4.  Pošta P.                     2202     0:1    Neckář L.                  2325

   5.  Jaček M.                     2111     1/2    Buchar P.            H  2087            5.  Veselý T.                   2123     1/2    Londýn R.           H  2254

   6.  Joukl Z.                      2119     1/2    Tejkal L.                   2135            6.  Smutný J.             H  2170     1/2    Postupa P.                2152

   7.  Crha P.                       2092     1:0    Chalupecký V.        2028            7.  Daněk P.              H  2024     1/2    Knížek J.                   2166

   8.  Hajný M.                   2071     1:0    Zákoucká A.            1993            8.  Novák A.             H  2064     1:0    Munk P.                    2221

                                  3.5 : 4.5                                                                        3.5 : 4.5

Tabulka po 7. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "A"          7    7    0    0         21              28       37.5   :  18.5

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové "B"            7    5    2    0         17              20          34   :  22

                   3.   Sokol Mladá Boleslav                         7    3    2    2         11              18          29   :  27

                   4.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí               7    3    2    2         11              18       28.5   :  27.5

                   5.   Sokol Kolín                                       7    3    2    2         11              17          29   :  27

                   6.   TJ Zikuda Turnov "B"                       7    3    2    2         11              14       30.5   :  25.5

                   7.   TJ Neratovice                                    7    3    1    3         10              18       26.5   :  29.5

                   8.   TJ Tourist Biomedica Říčany             7    2    2    3           8              18       27.5   :  28.5

                   9.   TJ Stadion Kutná Hora                      7    2    2    3           8              17          28   :  28

                 10.   ŠK Rapid Pardubice                            7    2    0    5           6              17          28   :  28

                 11.   Sněžka TJ Náchod                             7    1    0    6           3               9        20.5   :  35.5

                 12.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "B"           7    0    1    6           1               9           17   :  39

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.