Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.11.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 8. kolo 17.02.08

V osmém kole 2. ligy skupina C remizoval Rapid Pardubice ve Vrchlabí 4:4. Další výsledky: Kutná Hora - Lysá n/L. A 1,5:6,5, Náchod - Ml. Boleslav 3,5:4,5, Hradec Králové B - Neratovice 6:2, Říčany -Kolín 4:4, Lysá n/L. B - Turnov B 3:5


VÝSLEDKY 8

Výsledky 8. kola

TJ Stadion Kutná Hora – ŠK JOLY Lysá n. L. "A" Sklípek Spartak Vrchlabí – ŠK Rapid Pardubice

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Daneš J.                     2201     1/2    Priehoda V.              2376            1.  Jüptner J.                   2358     1:0    Prandstetter E.        2349

   2.  Vinklárek O.            2110     0:1    Špaček P.            H  2413            2.  Hála B.                 H  2275     0:1    Bernard B.                 2296

   3.  Štolba M.                  2099     0:1    Neckář L.                  2325            3.  Špaček L.                  2172     1/2    Veselý T.                   2123

   4.  Petuchov S.        H   2145     0:1    Londýn R.          H  2254            4.  Štursa J.                     2163     0:1    Smutný J.             H  2170

   5.  Keller D.                   2139     0:1    Postupa P.               2152            5.  Urban Z.               H  2085     1:0    Zelenka J.                  2086

   6.  Polák B.              H   2073     0:1    Husárik B.                2144            6.  Buchar P.             H  2087     0:1    Daněk P.              H  2024

   7.  Vrkota M.                  2087     1/2    Jirk A.                        2133            7.  Tejkal L.                    2135     1/2    Vodička P.          H  2012

   8.  Černovský J.            2084     1/2    Pauch J.                     2089            8.  Chalupecký V.         2028     1:0    Vobořil P.                 2011

                                  1.5 : 6.5                                                                           4 : 4

Sněžka TJ Náchod – Sokol Mladá Boleslav          TJ Slavia Hradec Králové "B" – TJ Neratovice

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Ringel Z.             H   2298     1/2    Řehořek M.              2348            1.  Nun J.                   V   2385     1/2    Bargel M.                  2144

   2.  Mojžíš J.                    2160     1/2    Vodička V.               2238            2.  Kořínek O.               2254     1/2    Černík L.                   2143

   3.  Čechura P.          H   2182     1:0    Mudra P.             H  2148            3.  Döring R.                  2218     1/2    Jandourek L.            2226

   4.  Cerha M.                    2129     1:0    Záhorbenský J.  H  2161            4.  Nun J.                         2311     1:0    Umanec F.            H  2125

   5.  Hradecký I.               2120     0:1    Horák O.                   2098            5.  Novák R.                   2214     1:0    Burda R.                    2133

   6.  Semerák P.                2116     0:1    Crha P.                      2092            6.  Jiruše J.                      2153     1/2    Novotný R.         H  2029

   7.  Nývlt O.                    1992     0:1    Hajný M.                  2071            7.  Jaeger L.                    2025     +:-                                                  

   8.  Jecha P.                H   1941     1/2    Vaněček S.                2002            8.  Škaloud D.               1920     +:-                                                  

                                  3.5 : 4.5                                                                           6 : 2

   Tourist Biomedica Říčany – Sokol Kolín     ŠK JOLY Lysá n. Labem "B" – TJ Zikuda Turnov "B"

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Kořenová M.            2234     1/2    Moravec M.              2271            1.  Kolář P.                     2155     0:1    Kopal J.                     2270

   2.  Fojtů P.                     2121     1/2    Brezmen P.               2098            2.  Postupa M.               2007     1/2    Vltavský V.              2240

   3.  Blümel O.                  2213     1/2    Eisner M.                  2139            3.  Vaňková M.        H  2103     0:1    Maršálek Z.               2252

   4.  Kojetský P.        H   2147     1/2    Kaplan D.           H  2046            4.  Postupa P.                2075     1/2    Ďúran T.                    2185

   5.  Straka J.                     2136     1/2    Hála V.                      2067            5.  Valenta Z.                  2096     1/2    Hácha A.                   2186

   6.  Hrubant I.                 2119     1/2    Beneš P.                    2148            6.  Baláček T.            H  1980     1/2    Vyhnálek B.             2155

   7.  Havlík F.                   2068     1/2    Marek M.                  2131            7.  Vaněk P.              H  2037     0:1    Vacek R.               H  2150

   8.  Říha J.                        2087     1/2    Kaplan T.                  2054            8.  Musil M.                   1939     1:0    Brouček T.                2077

                                     4 : 4                                                                              3 : 5

Tabulka po 8. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "A"          8    8    0    0         24              33          44   :  20

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové "B"            8    6    2    0         20              24          40   :  24

                   3.   Sokol Mladá Boleslav                         8    4    2    2         14              21       33.5   :  30.5

                   4.   TJ Zikuda Turnov "B"                       8    4    2    2         14              17       35.5   :  28.5

                   5.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí               8    3    3    2         12              21       32.5   :  31.5

                   6.   Sokol Kolín                                       8    3    3    2         12              17          33   :  31

                   7.   TJ Neratovice                                    8    3    1    4         10              18       28.5   :  35.5

                   8.   TJ Tourist Biomedica Říčany             8    2    3    3           9              18       31.5   :  32.5

                   9.   TJ Stadion Kutná Hora                      8    2    2    4           8              17       29.5   :  34.5

                 10.   ŠK Rapid Pardubice                            8    2    1    5           7              20          32   :  32

                 11.   Sněžka TJ Náchod                             8    1    0    7           3              11          24   :  40

                 12.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "B"           8    0    1    7           1              10          20   :  44

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.