Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

21.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 9. kolo 02.03.08

V devátém kole 2. ligy skupina C zvítězil Rapid Pardubice v důležitém zápase o záchranu nad Náchodem 5:3 a zachoval si tak šanci na udržení soutěže. Další výsledky: Turnov B - Kutná Hora 5,5:2,5, Kolín - Lysá n/L. B 5,5:2,5, Neratovice - Říčany 4:4, Ml. Boleslav - Hradec Králové B 5:3, Lysá n/L. A - Vrchlabí 5,5:2,5


VÝSLEDKY 9

Výsledky 9. kola

TJ Zikuda Turnov "B" – TJ Stadion Kutná Hora   Sokol Kolín – ŠK JOLY Lysá nad Labem "B"

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Kopal J.                     2270     1/2    Daneš J.                     2201            1.  Jirovský P.               2326     1/2    Kolář P.                     2155

   2.  Vltavský V.              2240     0:1    Vinklárek O.            2110            2.  Moravec M.              2271     1:0    Postupa M.               2007

   3.  Vaculík M.          H   2260     1:0    Štolba M.                  2099            3.  Eisner M.                  2139     1:0    Postupa P.                2075

   4.  Ďúran T.                    2185     1:0    Petuchov S.        H  2145            4.  Kaplan D.            H  2046     1:0    Valenta Z.                  2096

   5.  Hácha A.                   2186     1:0    Keller D.                   2139            5.  Michálek F.              2133     1/2    Baláček T.            H  1980

   6.  Vyhnálek B.             2155     1:0    Polák B.              H  2073            6.  Marek M.                   2131     1/2    Mazánek D.              1904

   7.  Bindrich O.        C   2200     1:0    Vrkota M.                 2087            7.  Stehlík J.                   2082     1/2    Musil M.                   1939

   8.  Vacek R.              H   2150     0:1    Černovský J.            2084            8.  Kaplan T.                  2054     1/2    Švondr M.                 1961

                                  5.5 : 2.5                                                                        5.5 : 2.5

TJ Neratovice – TJ Tourist Biomedica Říčany Sokol Mladá Boleslav – TJ Slavia Hradec Králové "B"

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Bargel M.                  2144     0:1    Voráček M.               2171            1.  Řehořek M.               2348     1/2    Nun J.                   V   2385

   2.  Černík L.                   2143     1:0    Svoboda V.         H  2190            2.  Jaček M.               H  2213     0:1    Kořínek O.               2254

   3.  Purnoch J.                 2184     1/2    Kořenová M.           2234            3.  Vodička V.                2238     1:0    Döring R.                  2218

   4.  Umanec F.           H   2125     0:1    Fojtů P.                     2121            4.  Mudra P.              H  2148     0:1    Jiruše J.                      2153

   5.  Burda R.                    2133     1:0    Blümel O.                 2213            5.  Záhorbenský J.   H  2161     1/2    Tichý M.                    2034

   6.  Novotný R.        H   2029     1:0    Kojetský P.        H  2147            6.  Jaček M.                     2111     1:0    Jaeger L.                    2025

   7.  Netušil J.                   2090     1/2    Fojtů J.                      2019            7.  Hajný M.                   2071     1:0    Picek I.                      1900

   8.  Kučera V.                  2067     0:1    Straka J.                     2136            8.  Vaněček S.                2002     1:0    Marek P.                    1862

                                     4 : 4                                                                              5 : 3

   ŠK Rapid Pardubice – Sněžka TJ Náchod ŠK JOLY Lysá n. Labem "A" – Sklípek Spartak Vrchlabí

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Šklíba M.                  2255     1:0    Ringel Z.             H  2298            1.  Priehoda V.              2376     1/2    Jüptner J.                   2358

   2.  Shilov S.             C   2266     1/2    Mojžíš J.                   2160            2.  Špaček P.             H  2413     1:0    Hála B.                 H  2275

   3.  Zeinert M.                 2133     0:1    Čechura P.          H  2182            3.  Neckář L.                  2325     1:0    Špaček L.                  2172

   4.  Bernard B.                 2296     1:0    Cerha M.                   2129            4.  Londýn R.           H  2254     1:0    Štursa J.                     2163

   5.  Veselý T.                   2123     1:0    Hradecký I.              2120            5.  Postupa P.                2152     0:1    Urban Z.               H  2085

   6.  Šír Z.                           2167     1:0    Vrňata J.                    2068            6.  Munk P.                    2221     1:0    Buchar P.             H  2087

   7.  Smutný J.             H   2170     0:1    Šrejber M.           H  1926            7.  Husárik B.                2144     1:0    Tejkal L.                    2135

   8.  Daněk P.             H   2024     1/2    Nývlt O.                   1992            8.  Jirk A.                        2133     0:1    Chalupecký V.         2028

                                     5 : 3                                                                           5.5 : 2.5

Tabulka po 9. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "A"          9    9    0    0         27              38       49.5   :  22.5

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové "B"            9    6    2    1         20              26          43   :  29

                   3.   Sokol Mladá Boleslav                         9    5    2    2         17              25       38.5   :  33.5

                   4.   TJ Zikuda Turnov "B"                       9    5    2    2         17              22          41   :  31

                   5.   Sokol Kolín                                       9    4    3    2         15              20       38.5   :  33.5

                   6.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí               9    3    3    3         12              23          35   :  37

                   7.   TJ Neratovice                                    9    3    2    4         11              21       32.5   :  39.5

                   8.   ŠK Rapid Pardubice                            9    3    1    5         10              24          37   :  35

                   9.   TJ Tourist Biomedica Říčany             9    2    4    3         10              21       35.5   :  36.5

                 10.   TJ Stadion Kutná Hora                      9    2    2    5           8              19          32   :  40

                 11.   Sněžka TJ Náchod                             9    1    0    8           3              13          27   :  45

                 12.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "B"           9    0    1    8           1              10       22.5   :  49.5

 

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.