Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

14.01.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 10. kolo 16.03.08

V desátém kole 2. ligy skupina C Rapid Pardubice nestačil na rezervu Hradce Králové a přivezl si domů předčasnou nadílku v poměru 6,5:1,5 (a také pokračování vážných problémů se sestupem). Překvapením kola byla výhra sestupujícího Náchoda s postupující Lysou n/L. A v poměru 4,5:3,5. Další výsledky: Kutná Hora - Vrchlabí 4:4, Říčany - Ml. Boleslav 5:3, Lysá n/L. B - Neratovice 3,5:4,5, Turnov B - Kolín 4,5:3,5


VÝSLEDKY 10

Výsledky 10. kola

Stadion Kutná Hora – Sklípek Spartak Vrchlabí Sněžka TJ Náchod – ŠK JOLY Lysá nad Labem "A"

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Daneš J.                     2201     1/2    Jüptner J.                   2358            1.  Ringel Z.              H  2298     1/2    Špaček P.             H  2413

   2.  Vinklárek O.            2110     0:1    Hála B.                 H  2275            2.  Mojžíš J.                    2160     1/2    Neckář L.                  2325

   3.  Štolba M.                  2099     0:1    Špaček L.                  2172            3.  Čechura P.           H  2182     1:0    Knížek J.                   2166

   4.  Vojta P.               H   2180     1/2    Štursa J.                     2163            4.  Cerha M.                    2129     1:0    Košnář M.                 2180

   5.  Petuchov S.        H   2145     1:0    Buchar P.            H  2087            5.  Vrňata J.                     2068     1/2    Munk P.                    2221

   6.  Keller D.                   2139     1:0    Tejkal L.                   2135            6.  Nývlt O.                    1992     0:1    Husárik B.                2144

   7.  Vrkota M.                  2087     1/2    Chalupecký V.        2028            7.  Velecký V.                2084     0:1    Jirk A.                        2133

   8.  Černovský J.            2084     1/2    Zákoucká A.            1993            8.  Jecha P.                H  1941     1:0    Kožený P.                 2081

                                     4 : 4                                                                           4.5 : 3.5

Slavia Hradec Králové "B" – ŠK Rapid Pardubice TJ Tourist Biomedica Říčany – Sokol Mladá Boleslav

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Nun J.                   V   2385     1:0    Šklíba M.                  2255            1.  Voráček M.               2171     0:1    Řehořek M.               2348

   2.  Vacek M.             V   2324     1:0    Zeinert M.                 2133            2.  Svoboda V.         H  2190     1/2    Jaček M.               H  2213

   3.  Kořínek O.               2254     1/2    Bernard B.                2296            3.  Kořenová M.            2234     1:0    Vodička V.                2238

   4.  Döring R.                  2218     1/2    Pošta P.                    2202            4.  Fojtů P.                     2121     1:0    Záhorbenský J.   H  2161

   5.  Nun J.                         2311     1:0    Smutný J.             H  2170            5.  Blümel O.                  2213     1:0    Jaček M.                     2111

   6.  Novák R.                   2214     1:0    Zelenka J.                  2086            6.  Kojetský P.        H  2147     1/2    Crha P.                       2092

   7.  Jiruše J.                      2153     1:0    Daněk P.             H  2024            7.  Fojtů J.                       2019     0:1    Hajný M.                   2071

   8.  Mejzlík V.           H   2101     1/2    Novák A.            H  2064            8.  Straka J.                     2136     1:0    Vaněček S.                2002

                                  6.5 : 1.5                                                                           5 : 3

ŠK JOLY Lysá nad Labem "B" – TJ Neratovice           TJ Zikuda Turnov "B" – Sokol Kolín

                              Rozhodčí:                                                                      Rozhodčí:

   1.  Kolář P.                     2155     0:1    Bargel M.                  2144            1.  Kopal J.                     2270     0:1    Moravec M.              2271

   2.  Postupa M.               2007     0:1    Černík L.                  2143            2.  Vltavský V.              2240     1/2    Brezmen P.                2098

   3.  Postupa P.                2075     1/2    Jandourek L.            2226            3.  Vaculík M.          H  2260     1:0    Doležal K.           H  2138

   4.  Valenta Z.                  2096     1/2    Purnoch J.                2184            4.  Maršálek Z.               2252     1:0    Kaplan D.            H  2046

   5.  Baláček T.           H   1980     1/2    Burda R.                    2133            5.  Ďúran T.                    2185     1:0    Hála V.                       2067

   6.  Mazánek D.              1904     0:1    Novotný R.        H  2029            6.  Hácha A.                   2186     1/2    Michálek F.              2133

   7.  Musil M.                   1939     1:0    Netušil J.                  2090            7.  Vacek R.               H  2150     1/2    Stehlík J.                   2082

   8.  Švondr M.                 1961     1:0    Kučera V.                  2067            8.  Brouček T.                2077     0:1    Kaplan T.                  2054

                                  3.5 : 4.5                                                                        4.5 : 3.5

Tabulka po 10. kole

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "A"        10    9    0    1         27              40          53   :  27

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové "B"          10    7    2    1         23              31       49.5   :  30.5

                   3.   TJ Zikuda Turnov "B"                     10    6    2    2         20              25       45.5   :  34.5

                   4.   Sokol Mladá Boleslav                       10    5    2    3         17              27       41.5   :  38.5

                   5.   Sokol Kolín                                     10    4    3    3         15              22          42   :  38

                   6.   TJ Neratovice                                  10    4    2    4         14              24          37   :  43

                   7.   TJ Tourist Biomedica Říčany           10    3    4    3         13              25       40.5   :  39.5

                   8.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí             10    3    4    3         13              25          39   :  41

                   9.   ŠK Rapid Pardubice                          10    3    1    6         10              24       38.5   :  41.5

                 10.   TJ Stadion Kutná Hora                    10    2    3    5           9              21          36   :  44

                 11.   Sněžka TJ Náchod                           10    2    0    8           6              16       31.5   :  48.5

                 12.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "B"         10    0    1    9           1              12          26   :  54

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.