Šachový svaz České republiky   Zpět na hlavní stránku   Pardubický kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

20.06.18  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2. liga skupina C - 11. kolo 06.04.08

V posledním jedenáctém kole 2. ligy skupina C potvrdila Lysá n/L. A svůj postup do 1. ligy vítězstvím nad nekompletní Slavií Hradec Králové B v poměru 5,5:2,5. Pro nás je ovšem daleko zajímavější vysoká výhra Rapidu Pardubice nad Biomedikou Říčany 7,5:0,5, která pro Rapid znamená udržení soutěže i pro další sezonu. Další výsledky: Kolín - Kutná Hora 3,5:4,5, Neratovice - Turnov B 3,5:3,5 (!), Ml. Boleslav - Lysá n/L. B 4,5:3,5, Vrchlabí - Náchod 5,5:2,5


VÝSLEDKY 11

Výsledky 11. kola

      Sokol Kolín – TJ Stadion Kutná Hora                    TJ Neratovice – TJ Zikuda Turnov "B"

   1.  Moravec M.              2271     0:1    Daneš J.                     2201            1.  Bargel M.                  2144     1/2    Vaculík M.          H  2260

   2.  Brezmen P.                2098     0:1    Vinklárek O.            2110            2.  Černík L.                   2143     1/2    Hácha A.                   2186

   3.  Kaplan D.           H   2046     1:0    Štolba M.                  2099            3.  Jandourek L.            2226     1/2    Vacek R.               H  2150

   4.  Beneš P.                    2148     0:1    Vojta P.               H  2180            4.  Novotný R.         H  2029     1/2    Brouček T.                2077

   5.  Michálek F.              2133     1:0    Petuchov S.        H  2145            5.  Baran P.                     2139     1/2    Duda A.               H  2052

   6.  Marek M.                   2131     1:0    Keller D.                   2139            6.  Netušil J.                   2090     1/2    Jirman P.                    2010

   7.  Stehlík J.                   2082     1/2    Vrkota M.                 2087            7.  Kučera V.                  2067     1/2    Prokop J.                   1909

   8.  Kaplan T.                  2054     0:1    Černovský J.            2084            8.                                                                                                             

                                  3.5 : 4.5                                                                        3.5 : 3.5

Sokol Mladá Boleslav – ŠK JOLY Lysá n. L. "B" ŠK Rapid Pardubice – Tourist Biomedica Říčany

   1.  Jaček M.               H   2213     0:1    Kolář P.                    2155            1.  Pačovský J.              2274     1:0    Svoboda V.         H  2190

   2.  Vodička V.                2238     0:1    Postupa M.              2007            2.  Šklíba M.                  2255     1/2    Blümel O.                  2213

   3.  Záhorbenský J.  H   2161     1:0    Valenta Z.                 2096            3.  Shilov S.              C   2266     1:0    Kojetský P.        H  2147

   4.  Jaček M.                     2111     1:0    Baláček T.           H  1980            4.  Zeinert M.                 2133     1:0    Straka J.                     2136

   5.  Horák O.                    2098     1/2    Mazánek D.              1904            5.  Bernard B.                 2296     1:0    Malý F.                      2006

   6.  Crha P.                       2092     1:0    Musil M.                   1939            6.  Veselý T.                   2123     1:0    Vavřinec T.               2045

   7.  Vaněček S.                2002     0:1    Švondr M.                1961            7.  Šír Z.                           2167     1:0    Doležal R.                 2023

   8.  Crha J.                        2126     1:0    Vajčner J.                  1908            8.  Smutný J.             H  2170     1:0    Kasalický P.            2033

                                  4.5 : 3.5                                                                        7.5 : 0.5

ŠK JOLY Lysá n. L. "A" – Slavia Hradec Králové "B" Sklípek Spartak Vrchlabí – Sněžka TJ Náchod

   1.  Neckář L.                  2325     +:-     Prymula R.          V   2287            1.  Jüptner J.                   2358     1:0    Ringel Z.              H  2298

   2.  Londýn R.          H   2254     1:0    Vacek M.             V   2324            2.  Hála B.                 H  2275     1/2    Mojžíš J.                    2160

   3.  Košnář M.                 2180     +:-     Kořínek O.               2254            3.  Štursa J.                     2163     1/2    Čechura P.           H  2182

   4.  Munk P.                    2221     1/2    Nun J.                        2311            4.  Buchar P.             H  2087     1/2    Cerha M.                    2129

   5.  Husárik B.                2144     0:1    Novák R.                  2214            5.  Tejkal L.                    2135     1:0    Semerák P.                2116

   6.  Kořenek F.                2133     1/2    Jiruše J.                      2153            6.  Chalupecký V.         2028     1:0    Vrňata J.                     2068

   7.  Čermák M.                 2003     1/2    Mejzlík V.           H  2101            7.  Zákoucká A.             1993     1/2    Nývlt O.                    1992

   8.  Pauch J.                     2089     1:0    Picek I.                      1900            8.  Lipták P.                   2084     1/2    Velecký V.                2084

                                  5.5 : 2.5                                                                        5.5 : 2.5

 

ZÁVĚREČNÁ  TABULKA

               Poř.          Družstvo                                Záp    V    R    P    Body       Poč. výher     Skóre

                   1.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "A"   11  10    0    1         30              44       58.5   :  29.5

                   2.   TJ Slavia Hradec Králové "B"          11    7    2    2         23              32          52   :  36

                   3.   TJ Zikuda Turnov "B"                     11    6    3    2         21              25          49   :  38

                   4.   Sokol Mladá Boleslav                       11    6    2    3         20              31          46   :  42

                   5.   TJ Sklípek Spartak Vrchlabí             11    4    4    3         16              28       44.5   :  43.5

                   6.   Sokol Kolín                                     11    4    3    4         15              25       45.5   :  42.5

                   7.   TJ Neratovice                                  11    4    3    4         15              24       40.5   :  46.5

                   8.   ŠK Rapid Pardubice                          11    4    1    6         13              31          46   :  42

                   9.   TJ Tourist Biomedica Říčany           11    3    4    4         13              25          41   :  47

                 10.   TJ Stadion Kutná Hora                11    3    3    5         12              25       40.5   :  47.5

                 11.   Sněžka TJ Náchod                        11    2    0    9           6              16          34   :  54

                 12.   ŠK JOLY Lysá nad Labem "B"   11    0    1  10           1              15       29.5   :  58.5

 


Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.